Пошук товару

Як замовити

Вирішили замовити стенд, кабінетні або фасадні таблички в нашому інтернет-магазині stend-patriot.com ? 
Зробити це Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Подзвоніть нам по будь-якому з телефонів: (066) 000-15-25; (097) 171-41-10; (067) 757-38-77, назвіть код товару який хочете замовити- менеджер прийме Ваше замовлення і відповість на усі питання, що цікавлять Вас.
  • Прямо на сайті. Вибравши необхідний товар (стенд), натисніть кнопку "Придбати", ви додаєте його в кошик, заповнюєте невелику анкету, в яку необхідно внести свої контакти (можна відразу замовити декілька товарів) і натискаєте кнопку "Оформити замовлення". У полі для приміток можете написати чи треба вносити корективи в стенд, повідомити про зручний для Вас спосіб доставки оплати. Менеджер компанії зв'яжеться з Вами в найкоротший строк для уточнення всієї необхідної інформації. Щоб прискорити процес купівлі стендів, Ви можете самі подзвонити по будь-якому з наших контактних телефонів.
  • По електронній пошті-зручний спосіб замовлення, особливо якщо необхідно внести зміни в зміст необхідного товару. Наш e - mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Замовляючи стенди для оформлення Вашого підприємства, закладу по електронній пошті, вкажіть в листі назву і код товару, що цікавить Вас, Ваше ім'я і номер контактного телефону. Також можете написати про необхідні зміни в стенди, якщо такі потрібні. У максимально короткий термін менеджер компанії зв'яжеться з Вами та допоможе оформити замовлення.

Робимо усе можливе, щоб Ви залишилися задоволені нашими стендами!

Зворотній зв'язок