Пошук товару

Статті

Джерела небезпеки для цивільного населення під час воєнного стану

Високий рівень потенційних загроз життю кожного мирного українця — сумна реалія сьогодення. Першим номером у списку джерел небезпеки для цивільного населення під час війни є зброя. На жаль, сучасний світ має стільки її різновидів, що марно зрозуміти, на якому етапі свого розвитку людство повернуло не туди та одним з етапів еволюції вибрало війни та руйнування. Але факт залишається фактом — зброя існує, на території України застосовується величезна кількість воєнного арсеналу, існує загроза ядерного удару зі сторони недоброго агресивного сусіда.

 В таких умовах важливо налагодити ефективну взаємодію між військовими та цивільним населенням для мінімізації втрат людських життів та постійно підвищувати рівень інформаційної безпеки пересічних українців. Для роботи в цьому напрямку підходять різні засоби інформування та методи комунікації.
Стенди з цивільного захисту, інформаційні бюлетені стануть у пригоді і як джерела різноманітних життєдайних відомостей, і як демонстраційні дошки під час ознайомлювальних та навчальних тренінгів. Такі наочні засоби завдяки своїй мобільності мають широку сферу застосування і гарно справляються з роллю інформаційних вісників та демонстраційних майданчиків. Доречними темами оформлення тематичних пластикових дощок будуть епідемічні загрози та ризики виникнення екологічних та техногенних катастроф. Антисанітарні обставини, руйнування промислових підприємств, екологічні проблеми — це теж джерела небезпеки для цивільного населення під час воєнного стану.

 Потрібно докладати максимум зусиль для того, щоб бути готовими до різних варіантів розвитку подій у тому чи іншому регіоні країни. Що робити у разі застосування ворогом хімічної чи бактеріологічної зброї, куди звертатися у разі виникнення екстремальних ситуацій, як мінімізувати згубні наслідки будь-яких ворожих атак — працівники відповідальних органів володіють такою інформацією, наче таблицею множення. Допомагати населенню теж бути інформаційно «озброєними» — зона відповідальності служб швидкого реагування.

 В усі роки своєї виробничої діяльності ми допомагали відповідним держструктурам ефективно виконувати свою роботу та приділяли належну увагу питанням безпеки населення в різних непередбачуваних життєвих обставинах. Наразі ми теж успішно працюємо в цьому напрямку. На сайті нашої компанії ви завжди можете купити недорого стенди, які інформують про потенційні джерела небезпеки для цивільного населення в умовах війни та пропонують шляхи виходу з надзвичайних ситуацій та методи запобігання загрозливим для життя обставинам. Звертайтесь — будемо разом працювати над досягненням найкращих результатів в підвищенні рівня інформаційної безпеки українців.

Купити агітаційний баннер «Військова служба за контрактом в Збройних Силах України»

 Збройні Сили України  захищають наші кордони від зовнішньої агресії. На сьогодні  проводиться багато заходів, спрямованих на укріплення обороноздатності країни.   Служба за контрактом — важливий елемент повномасштабної підготовки української армії до переходу на стандарти країн — членів НАТО.

   В закладах освіти  та військкоматах проводиться   велика  роз’яснювальна робота, яка спрямована  на пропагування служби за контрактом.  На допомогу військкоматам, закдадам освіти  в проведенні роз’яснювальної  роботи наша компанія  підготувала плакати, стенди, банери, які пояснюють переваги контрактної служби.

   Купити агітаційний баннер «Військова служба за контрактом в Збройних Силах України» — значить здійснити один крок на шляху до інформування молоді про службу за контрактом.  Наші агітаційні інформаційні майданчики  розповідають  про переваги контрактної армії та умови підписання контракту.

    Стенди для військкоматів та шкільних кабінетів захисту України з матеріалами про контрактну службу допомагають  інформувати  молодих людей  про сучасну військову службу як роботу з військовим характером. Вдало підібрані заголовки — «Захисти свою країну», «Є така професія — країну захищати» — ефективний інструмент привернути увагу до важливих статей та інформаційних посилань агітаційних плакатів. Гармонійне поєднання кольорової гами з іншими деталями оформлення стендів для воєнкомата теж є одним з інструментів підвищення ефективності агітаційних стендів.

   Купити агітаційний баннер «Військова служба за контрактом в Збройних Силах України», який допоможе вам пропагувати  службу за контрактом, ви можете на нашому сайті.

Широкий вибір стендів, банерів, плакатів для військкоматів,  європейська якість наших наочних засобів дозволять вирішити будь-які питання інформаційного забезпечення роботи усіх підрозділів військових  частин.

     Якщо на нашому сайті ви не знайшли потрібних вам стендів, наші дизайнери розроблять для вас безкоштовно будь-який проєкт за вашим задумом або внесуть зміни в ілюстративну та текстову складову  стендів. Ви можете замовити та купити плакати з символікою або назвою закладу, збільшити або зменшити кількість прозорих кишеньок для змінної інформації. Завжди йдемо назустріч вашим побажанням, щоб ви змогли купити агітаційні стенди, наочні засоби, рекламну продукцію з найвищими якісними та функціональними характеристиками. Замовлення можна здійснити з будь-якого куточка України — запакуємо та доставимо у вказане вами поштове відділення.

 

Стенди для військових частин

 Стенди для військових частин — особливий вид нашої продукції, адже розробка та виготовлення таких наочних засобів потребує ознайомлення зі специфічними документами, навчально-методичними посібниками та рекомендаціями, практичними напрацюваннями наших військових підрозділів. Список тем для оформлення стендів для військових частин може бути нескінченним, нижче перерахуємо основні з них:
 — військова присяга України;
 — стройова підготовка;
 — техніка безпеки в різних структурах Збройних Сил України;
  — роди військ, їх оснащення та особливості служби в них;
 — виховна робота;
 — підготовка з окремих військових спеціальностей;
 — технічне обслуговування та ремонт озброєння й техніки…
  На сайті stend-patriot розміщено великий вибір інформаційних  стендів для наших військових частин. Наші дизайнери створили широкий асортимент стендів різних форматів та стилів. В каталозі продукції ви знайдете як урочисто-лаконічні плакати з текстом присяги України, так і більш масштабні стендові комплекти для кабінетів, військових частин.

  Потрібен незвичний інформаційний майданчик, де центром композиції стане статут Збройних Сил України — купити його легко і просто на нашому сайті. Ми завжди готові до втілення свіжих ідей, допоможемо розробити ескіз майбутнього замовлення. Скільки це коштує? Дизайн — безкоштовно, ціну формують розмір та використані матеріали оформлення стендів.
 Виховання молоді на прикладах, гідних наслідування — одне із завдань закладів військової освіти. Плакати «Революція гідності», «Наша гордість — наша сила» — типові зразки стендів для таких цілей, приклади оформлення яких доступні в нашому каталозі.
 Окрім підтримання боєготовності країни, наша оборонна галузь несе відповідальність за цивільний захист населення, допризовну підготовку молоді та роботу з органами місцевого самоврядування. Купити стенди, які допомагають організувати інформаційне забезпечення питань взаємодії громадянських та військових структур, цивільного захисту населення, плакати для військкоматів ви можете  в нашому інтернет-магазині.

Вся наша продукція: вивіски, знаки безпеки, попереджувальні знаки, таблички для фасадів та кабінетів, стенди та банери  - якісна та надійна.  Ми виготовляємо стенди, які можно розміщувати в приміщенні, а також на вулиці.

 Власне виробництво дозволяє контролювати усі етапи виготовлення стендової продукції. Якісні недорогі стенди нашої фірми щодня знаходять своїх вдячних адресатів в усіх куточках країни. Доставка по Україні здійснюється відомими поштовими операторами. Робимо усе від нас залежне, щоб ви лишалися задоволеними оперативністю нашої роботи та якістю продукції. Будемо вдячні за ваші замовлення.

Військові частини та підрозділи, які з честю та гідністю виконують свої обов’язки із захисту Батьківщини, щодня розв’язують безліч питань організаційного, виховного, навчального, бойового характеру. Тактична підготовка захисників, їх побут, логістика та функціонування ЗСУ потребують налагоджених схем роботи та чіткої взаємодії між усіма ланками військового механізму країни. Одним із чинників, який забезпечує ефективну діяльність усіх секторів ЗСУ, є інформаційна складова. Існує багато засобів, які допомагають налагодити комунікативні зв’язки між різними військовими підрозділами та всередині них та сприяють виконанню багатьох навчальних й виховних цілей.
 Стенди для військових — одні з тих наочних засобів, які здатні ознайомлювати з важливою інформацією масову аудиторію та координувати зусилля організаторів навчальних й виховних процесів та колективних заходів й пересувань.
 Темами оформлення стендів для військових є багато питань, що так чи інакше пов’язані зі Збройними силами України. Військові плакати з нашого сайту поєднані у такі групи:
 — стенди для військкоматів;
 — стенди для окремих військових підрозділів та частин;
 — вуличні металеві стендові конструкції;
 — патріотичні стенди та пластикові інформаційні дошки з символікою України.
 Інформація зі стендів для військових допоможе новачкам у засвоєнні теоретичної бази, продемонструє структурну будову ЗСУ, дасть базове інформаційне підґрунтя з основ ведення бою й схем та принципів роботи усіх видів зброї. Військова присяга, устави усіх підрозділів ЗСУ, статути військових частин, їх прапори, герби та державна символіка — популярні теми й елементи оформлення стендів для військових. Організаційні куточки, дошки оголошень, стінні газети з пластиковими прозорими кишенями для змінної інформації — ще одні з популярних інформаційних дощок з широкого асортименту стендів для військових, які ми можемо запропонувати вашій увазі.
 Типові апробовані дизайни стендів та авторські ідеї оформлення плакатів ми однаково успішно втілюємо в життя завдяки власному виробництву. Виготовлені з найкращого пластику, наші інформаційні пластикові дошки та вуличні інсталяції різних форматів та розмірів прикрашають військкомати, навчальні військові заклади та частини в усіх куточках нашої країни. Асортимент товарів для військових доповнюють таблички, банери, вивіски — на нашому сайті завжди є широкий вибір недорогих та якісних елементів оформлення навчальних, житлових, громадських зон життєдіяльності захисників країни. Тематика наших стендів та інших елементів оформлення військових підрозділів охоплює увесь спектр їхньої життєдіяльності — від вранішнього підйому у розпорядку дня до структури ЗСУ.

Оформлення групи в ДНЗ

 Якість та безпечність — одні з головних вимог до наочних засобів, які використовуються для оформлення групи в ДНЗ. Стенди для дитячих садочків повинні відповідати усім санітарно-гігієнічним нормам, бути барвистими, привабливими, мобільними. Саме таку продукцію виготовляє наша компанія,  і ми готові запропонувати вам безліч дизайнерських рішень оформлення груп в дошкільних  закладах освіти.

  Стенди для ДНЗ  допоможуть педагогам в організації занять та дозвілля малюків,  в налагодженні контактів з батьками діток, будуть  сприяти засвоєнню нових знань та опановуванню корисних звичок.
   Пластикові   стенди, які виготовляє наша компанія стенд- патріот, можно використовувати на різних етапах життєдіяльності дошкільнят.

    Знайти спільні захоплення, здружити колектив — така мета стендів «Ранкові зустрічі в ДНЗ», і такі майданчики справді адаптують дітей до нового середовища існування. Поліпшувати психологічну атмосферу в групі, покращувати настрій, вчити дітей бути уважними та турботливими допомагають куточки «Мій настрій», «Куточок іменинника».

 Календар природи в ДНЗ — наочний засіб для розвитку уваги та допитливості, і дизайнери нашої компанії  підготували широкий асортимент стендів, різних за змістом, кольром та дизайном. Якщо ви не знайшли на сайті стенд, який би відповідав вашим запитам, наші дизайнери розроблять для вас безкоштовно стенд за вашим проектом.

    Батьки охоче беруть участь у житті групи, розуміючи, наскільки дитина потребує їхньої уваги. Варто лише координувати та об’єднувати їх зусилля. Батьківський куточок в ДНЗ — ефективний засіб налагодження продуктивних контактів між адміністрацією закладу та батьками.
Безпека життєдіяльності в ДНЗ — сфера відповідальності вихователя,  існує багато чинників для організації безпечних умов життєдіяльності дитячого колективу. Один з них, відповідно до віку дітей,  проводити профілактично-роз’яснювальну роботу спрямовану на запобігання нещасливим випадкам. Стенди з безпеки життєдіяльності зі знайомими казковими або анімаційними персонажами навчать дітей азів безпечної життєвої поведінки.
 Виховуючи у дітей почуття прекрасного, варто приділяти увагу найдрібнішим деталям оформлення групи в дошкільному навчальному закладі.

 Таблички на двері, наліпки на шафи в ДНЗ — одні з акцентних елементів, які повинні доповнювати та підкреслювати загальну концепцію оформлення закладу.
 Купити найрізноманітніші стенди, наліпки, банери, майданчики для виставок дитячих саморобок ви можете, скориставшись сайтом stend-patriot .   На нашому сайті представлений широкий асортимент пластикових інформаційних  стендів, банерів, комплектів стендів. Ви можете обрати будь-який варіант стендів,   розміщений на сторінках нашого інтернет-магазину. Якщо ви не знайшли стенд, який би відповідав вашим запитам, ми виготуємо стенд чи комплект стендів за вашим проєктом.  Дизайн нового макету - безкоштовна послуга.

 Доставку здійснюємо по всій України. Чекаємо на ваші замовлення. Зробимо освітній простір дитячого закладу розвивальним, креативним,естетичним.

Купити стенди з патріотичного виховання

Державні символи - важливий атрибут сучасної держави, складова  її конституційного ладу.  Всі ми спостерігали, як за останній час жовто-блакитна стрічка перетворилася з офіційного державного символу на щось набагато більше — рідне, заповітне. Наша компанія пропонує широкий та різноманітний вибір  історико-патріотичних стендів для оформлення освітнього простору закладів освіти, державних установ, військових частин, підприємств:

 • Державний герб та гімн України;
 • Прапор України;
 • Карта України;
 • Цитати великих українців;
 • Інформацію про національні традиції та костюми.
  Освітній простір закладів освіти та середовище спілкування мають значний вплив на формування особистих якостей  школярів. Створити в освітніх закладах таку атмосферу, яка допомагатиме виховувати патріотичні почуття хлопців та дівчат, спонукатиме до вивчення української історії, навчатиме любити українську мову, є одним з найважливіших завдань педагогів.
     Стенди з патріотичного виховання, які виготовляє наша компанія стенд – Патріот, допоможуть  вчителям знайомити учнів з символами України, відомими людьми країни, історичним шляхом українського народу, здобутками та досягненнями держави. Пластикові стенди, декор стін, плакати на стіни закладів освіти  широко використовуються при оформленні закладів освіти за    різним цільовим призначенням.

   Портрети історичних діячів, стенди «Гетьмани України» використовуються як наочні засоби предметного кабінету, а можуть стати привабливим акцентним елементом оформлення шкільного фойє.

 Художні зображення класиків української літератури, вислови Тараса Шевченка, Лесі Українки, Ліни Костенко стануть у пригоді при створенні філологічних куточків у вестибюлях закладів освіти та кабінетах української мови та літератури.

  Сучасна карта України, яку виготовляють наші спеціалісти,  буде відмінним візуальним наочним засобом для  кабінетів історії, географії, української мови та літератури. Ви можете замовити та купити у нас як масштабну карту країни, так і картографічні проекції будь-якого району, області чи регіону. Гарантуємо, що виготовлені з найкращого пластику стенди стануть окрасою ваших шкільних кабінетів або коридорів та слугуватимуть навчальним посібником для шкільних предметів.

  Патріотичні  стенди сприяють вихованню поваги до державних та національних символів.   Цілі покоління наших предків боролися за державність та незалежність. Боротьба триває. Ми неодмінно вистоїмо, переможемо і станемо мудрішими, сильнішими, вільними!

  Історичний шлях розвитку нашої країни наочно і схематично  зображено в композиції таких стендів, як "Київська Русь", стенд "Княжа доба", "Козацька доба", "Україна незалежна", "Національно-визвольна війна українського народу",  стенд "Українська народна республіка", "Нова доба", "Доба випробувань", стенд "Україна у Великій Вітчизняній війні", "Сучасна доба".

 Ви можете обрати будь-який варіант стендів,   розміщений на сторінках нашого інтернет-магазину. Якщо ви не знайшли стенд, який би відповідав вашим запитам, ми виготуємо стенди чи комплект стендів за вашим проєктом. Дизайн нового макету - безкоштовна послуга.
 Доставку здійснюємо по всій Україні, тож не виходячи з дому ви можете замовити та купити пластиковий стенд  або плакат з патріотичного виховання, які роками слугуватимуть надійними помічниками педагогів у справі виховання справжніх патріотів України.

 

 

Виготовлення табличок на замовлення

Якщо вам потрібна табличка з номером будинку і назвою вулиці або ж для офісу або бізнес-центру, ви можете замовити різні види адресних вивісок в компанії Стенд Патріот. Наші фахівці підкажуть, як визначитися з фінальним зовнішнім виглядом і допоможуть розрахувати ціну виробу. На поточний момент підприємство займається виготовленням табличок в Україні більше десяти років. У штаті працюють досвідчені дизайнери і кваліфіковані майстри.

Типи продукції:

Виготовлення табличок. Ви можете купити адресну табличку-вивіску з індивідуальними написами або інші варіанти:

 • Вироби з жесті з повно кольоровим друком.
 • Таблички з ПВХ вкриті плівкою Oracal.
 • Таблички з плотерною порізкою.
 • Таблички з об’ємними літерами з полістиролу.

Дуже часто у нас замовляють покажчики на будинку з назвами вулиць, а також звичайні офісні таблички, на яких розміщені посади, графік прийому, ПІБ керівництва та інша інформація. За призначенням продукція ділиться на такі види:

 • для фасадів будинків і будівель;
 • для офісів;
 • інформативні таблички для столів;
 • пожежні.

Для початку роботи буде потрібно розробити  макет, а також вибрати технологію процесу виготовлення. Після узгодження всіх деталей з клієнтом та затвердження макету таблички з номером будинку або іншої, вона береться в розробку групою технологів і майстрів. Потім виконується(залежно від обраного виду таблички):

 • друк по необхідної технології;
 • покриття ламінацією;
 • фарбування та лакування;
 • створення об'ємних елементів, фігур і букв;

В результаті виготовлення табличок для офісу та інших цілей відбувається з використанням комбінованих технологій виробництва.

Етапи роботи:

Замовник описує те, що йому потрібно.

Дизайнер створює макет з нуля або на основі вже наявних прикладів. Проводяться точні розрахунки розмірів і габаритів. Також на цьому етапі потрібно уточнити, яка саме кількість одиниць потрібно.

Обговорюється технологія виробництва. Замовник може вибрати між більш дорогими і дешевими варіантами. Передоплата не обов’язкова.

Макет приймається в роботу, після чого в обумовлений термін клієнту доставляється його замовлення.

Щоб купити адресну табличку, а також будь-який з інших видів вивісок в Україні, звертайтеся у компанію Стенд Патріот. Ми володіємо всім необхідним обладнанням для роботи.

Ваші вигоди при замовленні виготовлення табличок на будинки з назвою вулиць у компанії Стенд Патріот:

 • Використання комбінованих технологій і різноманітного обладнання для різання, фарбування, лакування і інших виробничих процесів.
 • За 10 років нами були вивчені всі можливі нюанси створення табличок.
 • Можна замовити виготовлення табличок, а також іншої продукції в будь-якому обсязі і кількості.

Менеджер називає ціну відразу. Прозорість і чесність співпраці гарантовані - ви можете самі подивитися ціни на вироби на сайті.

Ми маємо в своєму розпорядженні власні виробничі потужності і не передаємо замовлення іншим підрядникам.

Правила поведінки за столом

  Вміння поводити себе під час приймання їжі — один із важливих факторів загального рівня культурного розвитку людини. Навчальні заклади як осередки отримання різноманітних знань та життєвих навичок повинні здійснювати оформлення шкільних їдалень та груп дитячих садочків таким чином, щоб усі елементи декорування їх стін сприяли позитивному настрою, хорошому травленню та проявам бажань демонструвати навички та звички культурної людини. Візуальні образи та зображення, якими наповнюється простір їдалень, повинні ненав’язливо демонструвати правила поведінки за столом та виховувати прагнення їх дотримуватися, а також знайомити дітей з принципами раціонального харчування та важливістю їх щоденного дотримування.

 Досягти комфортного інформаційного балансу оформлення груп дитячих садків та стін шкільних їдалень просто, якщо засобами інформаційних джерел обрати стенди. Ці пластикові наочні засоби давно стали надійним виховним інструментом в руках досвідчених педагогів. Ми займаємось виготовленням подібних стендових конструкцій вже багато років, тож не ми чуток знаємо, як створити дієві засоби впливу на дитячу свідомість. Виготовляємо плакати, таблички, банери з врахуванням віку цільової аудиторії стендів та їх призначення. Власне виробництво дозволяє залучати в робочих процесах багато сучасних пристроїв, завдяки цьому наші товари мають відмінні якісні показники.

  Купити правила поведінки за столом та інші інформативні та апетитні панно для оформлення дитячих їдалень можна на сайті нашої компанії. Представлені вашій увазі зразки та можливість здійснити індивідуальне замовлення надають вам два варіанти придбання недорогих декоративно-виховних засобів для шкіл та дитсадків, які максимально відповідатимуть особистим вимогам та побажанням до пластикових дощок. Працюємо так, щоб усе — починаючи з розмірів та кольорової гами стендів і завершуючи їх ціною — влаштовувало наших замовників.

 Будь-які форми суспільних взаємовідносин — це образ життя з дотриманням певних правил. Дітей змалечку потрібно вчити нормам етичної та безпечної поведінки, а стенди з правилами поведінки за столом — одне із джерел отримання відомостей про такі норми. Виготовимо, надійно запакуємо та доставимо у будь-який куточок України пластикові інформаційні майданчики, які допоможуть вам створити привабливі функціональні куточки харчування дошкільнят та школярів.

Як прикрасити групу в дитячому садку

Дизайн класу або групи в дитячому садку впливає на успіхи дітей. Створити приємну атмосферу, яка буде стимулювати учнів на ефективну роботу, не так вже й складно. У цьому матеріалі поговоримо про демонстраційні системи і про те, як використовувати їх в освітніх установах.

Демонстраційні системи - це спеціальні пристосування, призначені для розміщення інформації в громадських місцях. Виготовляються з пластику, бувають різних розмірів. Стенди кріпляться до стіни за допомогою цвяхів або спеціальних кріплень.

Стенди - це ефектна композиція для оформлення шкільного холу або учбової зони будь-якого навчального закладу. Ви можете організувати масштабну галерею дитячих малюнків, аплікацій, фотографій, анонсів заходів. Оформлена таким чином галерея обов'язково приверне увагу будь-якого користувача і сформує привабливий образ школи або дитячого садка.

Переваги стендів для дитячого садку:

- Доступність інформації;

- Інформацію, розміщену на демонстраційних стендах легко читати. Великі і яскраві зображення помітить навіть дитина;

- Місткість;

- Інформація розміщується на великій кількості панелей. Місця вистачить і для малюнків, і для оголошень;

Стенди можуть бути з кишеньками, з інформаційною панеллю, з корковою дошкою, з магнітною основою та з поличками. При бажанні стенди можна легко зняти і перенести в інше приміщення.

Демонстраційні системи відмінно підійдуть для оформлення тематичного батьківського куточка. При розміщенні в групі - вихователі можуть кріпити на них матеріали для проведення занять. При бажанні композицію можна доповнити поличками для дитячих виробів.

Замовити стенди для ДНЗ

Компанія стенд патріот пропонує демонстраційні системи для оснащення шкіл і дитячих садів. Конструкції високої якості виконані з пластику високої якості і покриті плівкою з повно кольоровим друком. При бажанні стенди можна зробити об’ємними.

Щоб замовити стенд, натисніть на кнопку "Придбати". Додайте товар в корзину, оформіть замовлення і наші менеджери зв'яжуться з вами, дадуть відповіді на всі питання, допоможуть оформити замовлення і організувати доставку в будь-яку точку України. Ми працюємо з такими поштовими службами як нова пошта, укрпошта та делівері. Оплатити товар можна як на рахунок організації, так і при отриманні. Якщо стенди для Вас оплачує школа, чи спонсор, ми підготуємо повний пакет документів для перерахування коштів.

Патріотичні стенди

 Всі ми регулярно зустрічаємося з офіційною символікою нашої держави, бачимо український прапор, що розвивається на вітрі, чуємо гімн України, коли наші спортсмени піднімаються на п'єдестал, бачимо інші офіційні символи, дивлячись офіційну хроніку по телевізору. Всі ці знаки допомагають нам відчути себе членами однієї великої родини, в якій ми виросли, яка виростила нас. Наша Батьківщина - України, країна, що наповнює гордістю і славою своїх жителів багато і багато століть.

Сьогодні всім нам хочеться, щоб наші діти змогли так само полюбити свою країну, як любимо її ми самі. Патріотичне виховання молоді стає все більш і більш важливим аспектом суспільного життя. Ми намагаємося знайти все нові і нові можливості для того, щоб вдихнути в підростаюче покоління гордість і любов до своєї Вітчизни. Саме тому ми провели ретельну роботу з розробки та виготовлення нової серії інформаційних стендів, зміст яких могло б допомогти школярам відчути себе частиною України і пишатися цим. Сьогодні ми з радістю представляємо вам ці вироби на сторінках нашого сайту!

Зверніть увагу - кожен з інформаційних стендів містить яскраві ілюстрації і важливі текстові елементи, які зможуть розповісти дітям про основи української державності і зроблять це в доступній і наочній формі. Стенд можна розмістити як в шкільному кабінеті в рамках оформлення класного куточка, так і в коридорі школи або ж в фойє при вході до навчального закладу. Напевно у такого барвистого виробу будуть збиратися зацікавлені люди, вивчаючи його зміст. Це можуть бути і самі школярі, і представники педагогічного складу, і батьки, які прийшли в школу.

Основні задачі патріотичних куточків:

- ініціювання роботи школи в реалізації програми Патріотичного виховання в молодших і старших класах;

- виховання відданості Батьківщині і почуття гордості за український народ;

- формування патріотичної мислення і патріотичної культури учнів;

- розвиток активної громадянської позиції;

- розкриття індивідуального творчого потенціалу.

Стенди для шкільних кабінетів

Стенди для шкільних кабінетів - найважливіший елемент оформлення навчальних аудиторій, носій необхідної для процесу навчання інформації. Без таких стендів важко собі уявити будь-який шкільний кабінет. В кожен кабінет для кращого вивчення потрібна гарно подана учням інформація. Наприклад в кабінет інформатики потрібні стенди з основ алгоритмізації, програмуванню, безпечній роботі за комп’ютером, про операційні системи, апаратно-програмне забезпечення комп’ютера. Для кабінету української мови та літератури будуть цікаві стенди з цитатами та портретами, біографією та творчістю відомих письменників, стенди з правилами української мови, частинами мови, будовою слова, членами речення. В кабінет математики ми можете придбати стенди з правилами розв’язування задач, математичними формулами, геометричними фігурами та правилами, складом числа, формулами скороченого множення, логарифмами та їх властивостями.

Оформлення шкільних кабінетів стендами

Матеріали, представлені на шкільних стендах, покликані допомагати школярам у навчанні, сприяти кращому засвоєнню інформації. На них зазвичай представлена найважливіша інформація. Наприклад, важко уявити собі кабінет хімії без стенду з таблицею Менделєєва.

Окрім стендів з інформаційним змістом та різноманітним наповленням ми виготовляємо стенди з кишенями, в які Ви можете розмістити будь-яку тематичну інформацію. Ми виробляємо стенди з високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність.

Купити стенди для оформлення шкільного кабінету

Стенди грають величезну роль в оформленні шкільних кабінетів. На них зазвичай розміщується велика кількість корисної інформації щодо навчального процесу. Інформація в графічному поданні відмінно сприймаються і запам'ятовуються учнями. Ми пропонуємо як стенди з певних предметів, так і загальнотематичні стенди, які відмінно підійдуть до будь-якого класу.

Крім розробленого переліку стендів ми пропонуємо Вам зробити індивідуальне замовлення (наприклад, стенди для музичної школи, стенд психолога і т.д.), вибравши необхідну форму, колір фону, інформаційне наповнення, формат і кількість кишень. Для замовлення звертайтеся до наших менеджерів, будь-яким зручним для вас способом (телефон, viber, електронна пошта) та вкажіть всі ваші побажання. Ми зі своєї сторони зробимо все можливе, щоб дизайн стенду, якість виготовлення та враження від спілкування з нами були на найвищому рівні.

Замовити та купити будь-який стенд ви можете у нас на сайті або зателефонувавши за вказаними на ньому телефонами. Наші фахівці допоможуть вам у виборі підходящого плаката, і необхідна інформація завжди буде доступна вашим відвідувачам.

 

Стенди для адміністрацій, організацій, ОТГ

Велика кількість державних адміністрацій, бізнес-структур та некомерційних громадських організацій зумовила появу на ринку стендів великої кількості пропозицій з привабливими цінами та акціями. Як же не розгубитися серед пропонованого асортименту та обрати дійсно безпечний та якісний продукт? Відповідь одна — звертатися до перевірених багаторічним досвідом професіоналів з чітко налагодженим власним виробництвом. Наявність цього фактору та географія розповсюдження нашої продукції дають нам право зарахувати нашу компанію до списку професіоналів, а каталог товарів, представлений вашій увазі — візуальне підтвердження цього права.

В списку наших стендів ви легко знайдете як декоративні елементи, виконані в стримано-діловому стилі, який більше підходить для держустанов та адміністрацій, так і «демократичні» екземпляри з яскравішою та різноманітнішою гамою оформлення.

 Стенди для організацій, адміністрацій, ОТГ за тематичним спрямуванням можна поділити на:
 — інформаційні;
 — презентаційні;
 — стенди з безпеки та цивільної оборони;
 — плакати з Державною символікою;
 — вивіски, таблички, банери;
 — стенди для бібліотек та музеїв;
 — вуличні конструкції та знаки.

Виготовлення нашої продукції — справа не особливо складна, але цей процес потребує акуратності, хорошого устаткування, фахової майстерності та екологічно-чистих надійних в експлуатації матеріалів. Власне виробництво змушує нас з усією відповідальністю ставитися до створення кожного нашого виробу та знаходити індивідуальний підхід до замовників. Це дає можливість нашим споживачам отримувати добротні недорогі стенди, що на відмінно виконують цільові інформаційні завдання. Знаки «Запасний вихід» або інші попереджувальні знаки безпеки допомагають створювати безпечний простір у місцях масового перебування людей, стенд «Куточок правових знань» проінформує людей про юридично-правові зміни і нововведення, знак «Вогнегасник» підкаже місце знаходження засобу для гасіння вогню і т. д.
Більшість дорослого населення пам’ятає телефони екстрених служб, а от у випадку, коли діти стануть свідками займання чи небезпечна гра з сірниками приведе до небажаних наслідків, знак «При пожежі дзвонити 01» може уберегти чиєсь життя та майно.

Замовити та купити будь-який стенд ви можете у нас на сайті або зателефонувавши за вказаними на ньому телефонами. Наші фахівці допоможуть вам у виборі підходящого плаката, і необхідна інформація завжди буде доступна вашим відвідувачам.

Стенди для світлиці

Сьогодні, у сучасних реаліях життя, нашій Вітчизні дуже потрібна наша допомога та віра у світле майбутнє. Все більше молодих людей обирають шлях військового, щоб захистити свою рідну країну та свої сім’ї. Наша компанія підтримує це бажання та пропонує вам стенди для світлиці, які прикрасять військові частини та підрозділи.

У нашому асортименті - широкий вибір сучасних та креативних стендів для світлиці, які містять різноманітну важливу інформацію:

 • Військова присяга
 • Історія створення НГУ
 • Історія України
 • Вимоги міністра внутрішніх справ України
 • Державні символи та їх історія
 • Відомчі відзнаки

Це стандартний набір стендів для світлиці, але ви можете, за бажанням змінювати будь-яку інформацію в ньому, якщо це необхідно для вашої військової частини. За замовленням та консультацією звертайтеся до наших менеджерів. Ми завжди раді допомогти вам!

 

 

Стенди для кабінету зарубіжної літератури

Навіщо потрібні стенди для кабінету зарубіжної літератури? У першу чергу, такі стенди покликані допомогти вчителю краще доносити інформацію до школярів. Адже на таких яскравих та сучасних стендах зрозумілою мовою та у стислому вигляді подається вся необхідна інформація:

 • Коротка біографія письменників
 • Відомі цитати письменників та поетів
 • Жанри і роди світової літератури
 • Засоби художньої виразності, тощо

Всі стенди, які ви замовите в нашій компанії в повній мірі відповідають необхідним нормам - поверхня стендів не стирається, вона стійка до різноманітних миючих засобів. Наша компанія працює на ринку стендів вже більше 10 років, і за цей період завоювала репутацію лідера серед компаній-виробників подібних товарів. Нам довіряють педагоги по всій території України, і ми робимо все, щоб виправдати цю довіру. Телефонуйте нам вже зараз, щоб переконатися в цьому самостійно!

Клітина рослини

Для формування вірного уявлення про рослинний світ нашої планети знайомство з ним потрібно розпочинати зі знайомства з будовою клітини рослин. Мікроскоп — один із приладів кабінету біології, який викликає підвищений інтерес школярів. Глибше проникнути в мікросвіт з його допомогою — це завдання робить цікавими лабораторні заняття з біології для багатьох учнів. А розміщений на стендах схематичний чи словесний опис будови рослинної клітини допоможе школярам переконатися, чи ретельними та скрупульозними були їхні зусилля в процесі спостереження за її будовою. Крім того, подібні плакати часто використовуються учнями як надійні джерела інформації при проведенні самостійних чи контрольних робіт.

Що це перевірений помічник учителя, зайвий раз нагадувати не потрібно — це загальновідома аксіома шкільного буття. В якості матеріалу виготовлення предметного інформаційного стенда можна використати пластикову основу, а можна розмістити плакат на банерній тканині.

Детальніше: Клітина рослини

Стенд-плакат про здоровий спосіб життя

Сьогодні, все більше людей, цікавляться здоровим способом життя. Серед молоді це і взагалі стало своєрідним трендом - ходити до спортивної зали, не вживати алкогольні напої та м’ясо, не палити, дотримуватися розкладу дня. Якщо дотримуватися правил здорового способу життя, то можна значно покращити стан свого здоров’я, позбутися зайвої ваги та загалом почувати себе значно краще та бадьоріше.

Сучасні школи та ВНЗ також підтримують тему здоров’я, тому і замовляють стенд-плакати про здоровий спосіб життя в нашій компанії.

Такий плакат може містити таку інформацію, як:

- Піраміда здоров’я

- Правила здорового способу життя

- Поради психолога, тощо.

Детальніше: Стенд-плакат про здоровий спосіб життя

Замовити табличку з назвою вулиці

Здавалося б, така дрібниця — табличка з назвою вулиці та номером будинку. Але практика показує, що її наявність або відсутність може мати надважливе значення, коли мова йде про людське життя. Маємо на увазі роботу рятувальних служб або автомобіля швидкої допомоги. Тому якщо на разі у вас існує завдання замовити табличку із назвою вулиці, не зволікайте та звертайтеся до наших майстрів. При виборі кольору фону і тексту виробу вони підкажуть вам як краще, враховуючи палітру фарб вашого будинку, паркану та даху, підібрати їх так, щоб табличка ефективно виконувала своє цільове призначення.

Використання складних форм та декоративних шрифтів підкреслить статусність будівлі, а прямокутні вивіски з чітким строгим шрифтом — оптимальний варіант для багатоповерхівок.

Детальніше: Замовити табличку з назвою вулиці

Купить стенды для музея

Для того, чтобы музей не превратился в архивное хранилище старых, запыленных вещей, нужно оформлять его с «искоркой» и привязкой к современной исторической эпохе. При выполнении данной рекомендации туда будет интересно заглянуть и седовласому старику, и представителю сегодняшней креативной молодёжи.

Сделать ремонт, купить стенды для музеев, обновить экспозиции — это первые шаги для активизации работы этого заведения. Кажется, что информационные щиты можно сделать своими руками? Мнимая экономия. Лучше сосредоточиться на сборе будущих экспонатов, так как современные производители стендов предлагают такой диапазон цен на товары этого сегмента рынка, что позволяют удовлетворить запросы даже обладателей самого скудного бюджета. Мы, как их представители, предлагаем вам купить стенды для музея у нашей компании, выбрав из уже имеющихся товаров или объединив усилия для создания общего информационного шедевра.

Детальніше:  Купить стенды для музея

Стенд "ПАТРІОТ"

Основний напрямок діяльності компанії стенд «ПАТРІОТ» — співпраця з навчальними закладами, організаціями та підприємствами у сфері забезпечення їх наочними засобами декоративного та функціонального призначення. Стенди, банери, таблички, вивіски, наліпки нашого виробництва допоможуть вам проявити власний дизайнерський талант та створити в будь-якому приміщенні оазис краси та затишку зі збереженням функціональних можливостей наочних матеріалів.
 Стенди для ДНЗ чи шкільні стенди, таблички на будинок чи знаки безпеки, плакати на 8 Березня чи банери на випускний — усі товари нашого виробництва мають високі якісні показники та слугуватимуть вашими сумлінними помічниками на протязі багатьох років.
 Співпраця з нами гарантовано додасть вам надійних співавторів при втіленні ваших індивідуальних бачень оформлення приміщень. Ми посприяємо створенню безпечних умов праці на кожному робочому місці за допомогою відповідних стендів. Готові взяти посильну участь у вихованні патріотичного духу молоді — продукція даного напрямку у великому асортименті представлена вашій увазі.

Детальніше: Стенд "ПАТРІОТ"

Стенди для школи. Біологія і екологія

Більшість предметів, що вивчаються в рамках шкільної програми, давно займають своє чільне місце в відповідному списку Міністерства освіти. Час лише інколи міняє акценти оцінки важливості вивчення того чи іншого предмета. Глобалізація та неконтрольована діяльність людей привели до загострення питань екології на планеті й підвищили цікавість до екології та біології як наук та можливої майбутньої сфери діяльності. Тож правильне оформлення кабінету біології сприятиме розв’язанню питань освіти, збереження природних ресурсів та профорієнтації.

Предметні стенди для його оформлення познайомлять дітей з найдрібнішими представниками біологічного світу, структурними одиницями живих організмів, класифікацією рослин і тварин, особливими рисами будови нашого організму.

Детальніше: Стенди для школи. Біологія і екологія

Зворотній зв'язок

Новинки

Код П235, розмір 150х100см.
2025.00 грн
Код П234, розмір 150х100см.
2025.00 грн
Код П233, розмір 140х80см.
1512.00 грн
Код П232, розмір 158х94см
2005.00 грн
Код П231, розмір 113х69см
1053.00 грн
Код П229, розмір 42х30см
202.00 грн
Код П227, розмір 72х66см.
642.00 грн
Код П226, розмір 130х81 см.
1422.00 грн
Стенд з цивільного захисту, Код П224, розмір 100х165см.
2428.00 грн
Код П222, розмір 80х60 см.
648.00 грн
Код П221, розмір 80х60 см.
648.00 грн
Код П220, розмір 83х53 см.
594.00 грн
Код П219, розмір 132х95см
1693.00 грн
Код П218, розмір 40х30см
180.00 грн