Статті

Стенди для адміністрацій, організацій, ОТГ

Велика кількість державних адміністрацій, бізнес-структур та некомерційних громадських організацій зумовила появу на ринку стендів великої кількості пропозицій з привабливими цінами та акціями. Як же не розгубитися серед пропонованого асортименту та обрати дійсно безпечний та якісний продукт? Відповідь одна — звертатися до перевірених багаторічним досвідом професіоналів з чітко налагодженим власним виробництвом. Наявність цього фактору та географія розповсюдження нашої продукції дають нам право зарахувати нашу компанію до списку професіоналів, а каталог товарів, представлений вашій увазі — візуальне підтвердження цього права.

В списку наших стендів ви легко знайдете як декоративні елементи, виконані в стримано-діловому стилі, який більше підходить для держустанов та адміністрацій, так і «демократичні» екземпляри з яскравішою та різноманітнішою гамою оформлення.

 Стенди для організацій, адміністрацій, ОТГ за тематичним спрямуванням можна поділити на:
 — інформаційні;
 — презентаційні;
 — стенди з безпеки та цивільної оборони;
 — плакати з Державною символікою;
 — вивіски, таблички, банери;
 — стенди для бібліотек та музеїв;
 — вуличні конструкції та знаки.

Виготовлення нашої продукції — справа не особливо складна, але цей процес потребує акуратності, хорошого устаткування, фахової майстерності та екологічно-чистих надійних в експлуатації матеріалів. Власне виробництво змушує нас з усією відповідальністю ставитися до створення кожного нашого виробу та знаходити індивідуальний підхід до замовників. Це дає можливість нашим споживачам отримувати добротні недорогі стенди, що на відмінно виконують цільові інформаційні завдання. Знаки «Запасний вихід» або інші попереджувальні знаки безпеки допомагають створювати безпечний простір у місцях масового перебування людей, стенд «Куточок правових знань» проінформує людей про юридично-правові зміни і нововведення, знак «Вогнегасник» підкаже місце знаходження засобу для гасіння вогню і т. д.
Більшість дорослого населення пам’ятає телефони екстрених служб, а от у випадку, коли діти стануть свідками займання чи небезпечна гра з сірниками приведе до небажаних наслідків, знак «При пожежі дзвонити 01» може уберегти чиєсь життя та майно.

Замовити та купити будь-який стенд ви можете у нас на сайті або зателефонувавши за вказаними на ньому телефонами. Наші фахівці допоможуть вам у виборі підходящого плаката, і необхідна інформація завжди буде доступна вашим відвідувачам.

Стенди для світлиці

Сьогодні, у сучасних реаліях життя, нашій Вітчизні дуже потрібна наша допомога та віра у світле майбутнє. Все більше молодих людей обирають шлях військового, щоб захистити свою рідну країну та свої сім’ї. Наша компанія підтримує це бажання та пропонує вам стенди для світлиці, які прикрасять військові частини та підрозділи.

У нашому асортименті - широкий вибір сучасних та креативних стендів для світлиці, які містять різноманітну важливу інформацію:

  • Військова присяга
  • Історія створення НГУ
  • Історія України
  • Вимоги міністра внутрішніх справ України
  • Державні символи та їх історія
  • Відомчі відзнаки

Це стандартний набір стендів для світлиці, але ви можете, за бажанням змінювати будь-яку інформацію в ньому, якщо це необхідно для вашої військової частини. За замовленням та консультацією звертайтеся до наших менеджерів. Ми завжди раді допомогти вам!

 

 

Стенди для кабінету зарубіжної літератури

Навіщо потрібні стенди для кабінету зарубіжної літератури? У першу чергу, такі стенди покликані допомогти вчителю краще доносити інформацію до школярів. Адже на таких яскравих та сучасних стендах зрозумілою мовою та у стислому вигляді подається вся необхідна інформація:

  • Коротка біографія письменників
  • Відомі цитати письменників та поетів
  • Жанри і роди світової літератури
  • Засоби художньої виразності, тощо

Всі стенди, які ви замовите в нашій компанії в повній мірі відповідають необхідним нормам - поверхня стендів не стирається, вона стійка до різноманітних миючих засобів. Наша компанія працює на ринку стендів вже більше 10 років, і за цей період завоювала репутацію лідера серед компаній-виробників подібних товарів. Нам довіряють педагоги по всій території України, і ми робимо все, щоб виправдати цю довіру. Телефонуйте нам вже зараз, щоб переконатися в цьому самостійно!

Клітина рослини

Для формування вірного уявлення про рослинний світ нашої планети знайомство з ним потрібно розпочинати зі знайомства з будовою клітини рослин. Мікроскоп — один із приладів кабінету біології, який викликає підвищений інтерес школярів. Глибше проникнути в мікросвіт з його допомогою — це завдання робить цікавими лабораторні заняття з біології для багатьох учнів. А розміщений на стендах схематичний чи словесний опис будови рослинної клітини допоможе школярам переконатися, чи ретельними та скрупульозними були їхні зусилля в процесі спостереження за її будовою. Крім того, подібні плакати часто використовуються учнями як надійні джерела інформації при проведенні самостійних чи контрольних робіт.

Що це перевірений помічник учителя, зайвий раз нагадувати не потрібно — це загальновідома аксіома шкільного буття. В якості матеріалу виготовлення предметного інформаційного стенда можна використати пластикову основу, а можна розмістити плакат на банерній тканині.

Детальніше: Клітина рослини

Стенд-плакат про здоровий спосіб життя

Сьогодні, все більше людей, цікавляться здоровим способом життя. Серед молоді це і взагалі стало своєрідним трендом - ходити до спортивної зали, не вживати алкогольні напої та м’ясо, не палити, дотримуватися розкладу дня. Якщо дотримуватися правил здорового способу життя, то можна значно покращити стан свого здоров’я, позбутися зайвої ваги та загалом почувати себе значно краще та бадьоріше.

Сучасні школи та ВНЗ також підтримують тему здоров’я, тому і замовляють стенд-плакати про здоровий спосіб життя в нашій компанії.

Такий плакат може містити таку інформацію, як:

- Піраміда здоров’я

- Правила здорового способу життя

- Поради психолога, тощо.

Детальніше: Стенд-плакат про здоровий спосіб життя

Замовити табличку з назвою вулиці

Здавалося б, така дрібниця — табличка з назвою вулиці та номером будинку. Але практика показує, що її наявність або відсутність може мати надважливе значення, коли мова йде про людське життя. Маємо на увазі роботу рятувальних служб або автомобіля швидкої допомоги. Тому якщо на разі у вас існує завдання замовити табличку із назвою вулиці, не зволікайте та звертайтеся до наших майстрів. При виборі кольору фону і тексту виробу вони підкажуть вам як краще, враховуючи палітру фарб вашого будинку, паркану та даху, підібрати їх так, щоб табличка ефективно виконувала своє цільове призначення.

Використання складних форм та декоративних шрифтів підкреслить статусність будівлі, а прямокутні вивіски з чітким строгим шрифтом — оптимальний варіант для багатоповерхівок.

Детальніше: Замовити табличку з назвою вулиці

Купить стенды для музея

Для того, чтобы музей не превратился в архивное хранилище старых, запыленных вещей, нужно оформлять его с «искоркой» и привязкой к современной исторической эпохе. При выполнении данной рекомендации туда будет интересно заглянуть и седовласому старику, и представителю сегодняшней креативной молодёжи.

Сделать ремонт, купить стенды для музеев, обновить экспозиции — это первые шаги для активизации работы этого заведения. Кажется, что информационные щиты можно сделать своими руками? Мнимая экономия. Лучше сосредоточиться на сборе будущих экспонатов, так как современные производители стендов предлагают такой диапазон цен на товары этого сегмента рынка, что позволяют удовлетворить запросы даже обладателей самого скудного бюджета. Мы, как их представители, предлагаем вам купить стенды для музея у нашей компании, выбрав из уже имеющихся товаров или объединив усилия для создания общего информационного шедевра.

Детальніше:  Купить стенды для музея

Стенд "ПАТРІОТ"

Основний напрямок діяльності компанії стенд «ПАТРІОТ» — співпраця з навчальними закладами, організаціями та підприємствами у сфері забезпечення їх наочними засобами декоративного та функціонального призначення. Стенди, банери, таблички, вивіски, наліпки нашого виробництва допоможуть вам проявити власний дизайнерський талант та створити в будь-якому приміщенні оазис краси та затишку зі збереженням функціональних можливостей наочних матеріалів.
 Стенди для ДНЗ чи шкільні стенди, таблички на будинок чи знаки безпеки, плакати на 8 Березня чи банери на випускний — усі товари нашого виробництва мають високі якісні показники та слугуватимуть вашими сумлінними помічниками на протязі багатьох років.
 Співпраця з нами гарантовано додасть вам надійних співавторів при втіленні ваших індивідуальних бачень оформлення приміщень. Ми посприяємо створенню безпечних умов праці на кожному робочому місці за допомогою відповідних стендів. Готові взяти посильну участь у вихованні патріотичного духу молоді — продукція даного напрямку у великому асортименті представлена вашій увазі.

Детальніше: Стенд "ПАТРІОТ"

Стенди для школи. Біологія і екологія

Більшість предметів, що вивчаються в рамках шкільної програми, давно займають своє чільне місце в відповідному списку Міністерства освіти. Час лише інколи міняє акценти оцінки важливості вивчення того чи іншого предмета. Глобалізація та неконтрольована діяльність людей привели до загострення питань екології на планеті й підвищили цікавість до екології та біології як наук та можливої майбутньої сфери діяльності. Тож правильне оформлення кабінету біології сприятиме розв’язанню питань освіти, збереження природних ресурсів та профорієнтації.

Предметні стенди для його оформлення познайомлять дітей з найдрібнішими представниками біологічного світу, структурними одиницями живих організмів, класифікацією рослин і тварин, особливими рисами будови нашого організму.

Детальніше: Стенди для школи. Біологія і екологія

Чергування. Стенди для школи

Чергування – одна з багатьох обов’язкових складових життєдіяльності класу. Обов’язки чергових можуть варіюватися в залежності від домовленостей між батьками та педагогами про ступінь залучення дітей до трудової діяльності на території школи. Але в будь-якому випадку чергування потребує інформаційного супроводження у вигляді графіків та відомостей про виконану роботу або заплановані заходи, і без стендів для чергування оформлення шкільних коридорів чи класів буде незавершеним.

Кольорова палітра та дизайн дощок «Ми чергуємо» підбирається в залежності від віку дітей, на увагу яких вони розраховані. Такі стенди можуть бути як самостійною інформаційною одиницею, так і частиною комплекту стендів. Класні куточки, наприклад, часто мають у своєму складі колонку чергового або окремий стенд з інформацією організаційного характеру, присвяченою чергуванню.

Детальніше: Чергування. Стенди для школи

Оформлення кабінетів у школі

Найкращий засіб для плавного переходу від стриманого стилю декорування шкільних коридорів до більш виразного і індивідуального кабінетного — стенди для оформлення шкільних кабінетів.
 Кількість предметів вивчення учнями шкіл та різноманітність тем уроків — це причина, з якої розділ, присвячений напрямку предметні стенди, містить досить великий перелік пропонованих нашими майстрами виробів. Серед них ви знайдете стенди для всіх без виключення кабінетів сучасної української школи. Це стенди для кабінетів української та англійської мов та літератури, математичних дисциплін, точних наук, суспільствознавчих кабінетів, приміщень для формування естетичних смаків, моральних принципів, трудових навичок та занять спортом.

Детальніше: Оформлення кабінетів у школі

Стенди для загальноосвітньої школи

Сучасну школу неможливо уявити без яскравих та стриманих, великих і маленьких дуже потрібних та функціональних стендів. Їх роль ефективного помічника вчителя доведена роками шкільної практики, і в будь-якому приміщенні цього закладу вам обов’язково потраплять на очі окремі представники цих шкільних «старожилів». Але час не стоїть на місці, і разом з ним змінюються методики викладання та вимоги до оформлення кабінетів школи. Щоб іти в ногу з часом, потрібно регулярно доповнювати та оновлювати наочні посібники, і наші дизайнери пропонують вашій увазі стенди для загальноосвітньої школи, що відповідають сучасним освітнім методикам.

Серед їх асортименту ви знайдете:

— стенди «нова українська школа»;
— предметні стенди для оформлення кабінетів;
— інформаційні та презентаційні дошки;
— класні куточки та куточки чергувань;
— щити для оформлення шкільної їдальні та спортзалу.

Детальніше: Стенди для загальноосвітньої школи

Стенди у Виші, технікуми

Будь-який заклад освіти розпочинається зі стенда, розміщеного неподалік від вхідних дверей в місці, найбільш доступному для огляду з будь-якої точки приміщення. Розміщувана тут інформація має широкий спектр охоплення життєдіяльності абітурієнтів, студентів, викладачів. З цих інформаційних майданчиків студенти та учні отримують підтвердження того, що їх прізвища є в списку зарахованих до вишу, знайомляться з викладацьким складом закладу та основними аспектами організації навчального процесу та практичних занять, отримують актуальні відомості про зміни в розкладі занять та мають змогу побачити свою світлину або світлину одногрупників в експозиції, присвяченій об’єктам гордості вишу, технікуму чи училища.

Детальніше: Стенди у Виші, технікуми

Культурно-естетичне виховання

Засобами культурно-естетичного виховання можуть бути не лише витвори мистецтва чи художні твори. Нестандартне оформлення шкільних коридорів чи неповторний колорит кабінету історії, дизайнерське оформлення шкільної їдальні чи цікавий антураж кабінету географії — все це приклади того, як за допомогою середовища можна закладати перші цеглини фундаменту побудови довершеного образу майбутніх поціновувачів краси та елегантності. А наявність у школі кабінету культурно-естетичного виховання відкриває перед педагогами широкі можливості для формування естетичних смаків учнів та допомоги у виборі кумирів для наслідування вихованцями.

Красу можна побачити в усьому. У квітці, чіткій структурі молекули, сонячному промені, польоті м’яча у ворота суперника, картині відомого художника, адресній табличці на стіні сусіднього будинку. Важливо навчити дітей бачити щоденні прекрасні дрібниці та миттєвості життя.

Детальніше: Культурно-естетичне виховання

Технології, технічне навчання та обслуговуюча праця

Такий предмет, як технології, технічне навчання та обслуговуюча праця введено в шкільну програму для того, щоб діти разом з теоретичними знаннями отримували трудові та практичні навички у сферах кулінарії, крою та шиття, столярної і токарної справ, які обов’язково стануть у пригоді в житті. Заняття з трудового навчання проводять окремо для хлопчиків та дівчаток.

Тому в школі є два відповідних приміщення, які будуть малоефективними без  знайомих всім стендів з тематичним інформаційним наповненням. На наш погляд, інформація з таких стендів є надзвичайно важливою. Мало хто з нас пам’ятає ряд активності металів, а от рецепт вдалих тістечок зі шкільного стенда залишився в пам’яті на довгі роки.

 Робоча зона в навчальних трудових приміщеннях повинна відповідати встановленим нормам пожежної та електробезпеки. А правила безпечного поводження при роботі з обладнанням та інструментами — обов’язковий матеріал у куточок безпеки, який має бути в наявності в кожному кабінеті обслуговуючої праці.

 Правильно подана інформація на стендах для оформлення робочих зон, інструктаж вчителя та використання індивідуальних засобів захисту на практичних заняттях — гарантія безпечних та ефективних уроків праці.

Музичне та образотворче мистецтво

 Для того, щоб наші діти співали, малювали, танцювали та творчо розвивались та одночасно підвищували свій культурний та освітній потенціал, необхідно в кожній школі створювати привабливі умови для проведення образотворчих чи музикальних занять. Ідеальний кабінет музики чи малювання повинен поліпшувати емоційний стан всіх своїх відвідувачів. Одним з елементів, що сприятимуть емоційному підйому школярів, є шкільні стенди відповідного напрямку. Гармонійно поєднані з кольором стін, вони допомагатимуть вчителям створювати активну творчу атмосферу, де, можливо, розкриється талант майбутніх Козловського чи Яблонської.

Такі предметні стенди можуть бути інформаційними, а можуть містити елементи розважального характеру. Неважливо — це веселі куточки музики чи поважні наочні посібники для старшокласників — на них усіх знайдеться місце для цікавих фактів із життя музикантів, співаків та художників, тексти та ноти улюблених пісень, репродукції картин відомих майстрів.

Детальніше: Музичне та образотворче мистецтво

Захист України

Основна ціль, яка стоїть перед викладачем дисципліни, яка поширює та пропагує знання про захист України — це формувати у юнаків і дівчат на основі отриманих знань навички дій в непередбачуваних ситуаціях, почуття відданості Батьківщині та готовність її захищати.

Інформаційне та матеріально-технічне забезпечення такого важливого в реаліях сьогодення предмету потребує різнопланових наочних засобів, а шкільні стенди є одним із важливих носіїв актуальних відомостей в кабінеті захисту України.

Правовий супровід сфер військового та цивільного захисту Батьківщини та охорони здоров’я, особливості структури армійських формувань та задачі їхніх підрозділів, правила дій у надзвичайних випадках та головні принципи надання першої медичної допомоги — це теми оформлення стендів кабінету захист України. При правильній подачі відповідних матеріалів та вірному розміщенню акцентів такі інформаційні об’єкти навчать старшокласників медіаграмотності, змусять вмикати критичне мислення, що знайде своє віддзеркалення у вірній громадянській позиції та патріотичних почуттях дітей.

Детальніше: Захист України

Правознавство та громадянська освіта

Курс правознавства та громадянської освіти містить широкий перелік знань правового, соціально-політичного, морально-етичного характеру. Вчитель в залежності від вибору методу подачі інформації на уроках обирає асортимент та дизайн наочних засобів, і шкільні стенди для кабінету правознавства та громадянської освіти обов’язково є в цьому списку.

Усвідомлення учнями своєї ролі громадянина та повноправного члена суспільства, вміння застосовувати юридично-правові та економічні знання в повсякденному житті, формування екологічної складової в загальній культурі учнів — це все завдання, які за допомогою предметних стендів вчителю буде нескладно втілювати в життя.

Детальніше: Правознавство та громадянська освіта

Людина і світ

Навички комунікації та вміння сприймати світ у позитивному соціальному відтінку та відтворювати таке відношення у повсякденних вчинках — одне із головних завдань суспільствознавчого предмету « Людина і світ». Його введення у шкільну програму допомагає у підготовці школярів до активного суспільного життя та сприяє розкриттю їх талантів та особливостей характеру, щоб у майбутньому успішно реалізовувати свої амбіції та прагнення.

Людина, природа, суспільство — взаємозв’язок між цими ланками сучасної цивілізації і є предметом тем для відтворення на стендах для кабінету «Людина і світ». Неважливо, це стенди для початкової школи чи для старших класів, головною умовою ефективності подібних наочних засобів є показ взаємозв’язку людської діяльності та стану навколишнього середовища та відповідні правила правильної поведінки для збереження природних ресурсів і людських життів.

Якщо змалечку формувати у дитини почуття власної гідності та відповідальності за майбутнє планети, то перспектива майбутніх екологічних обставин життя на планеті не здаватимуться такими похмурими.

Освітня реформа передбачає наявність у школах багатьох наочних засобів,що формуватимуть відповідальних громадян країни. Стенди для школи НУШ, які представлені на нашому сайті, допоможуть закласти у свідомість малюків перші цеглини правильних та відповідних рис їхнього характеру.

Зворотній зв'язок

Новинки

Код К452, загальний розмір 100х95 см
808.00 грн
Код К451, розмір 50х80 см
680.00 грн
Код К450, загальний розмір 250х140 см
2794.00 грн
Код К431, розмір 70х70 см
417.00 грн
Код К430, розмір 60х60 см
306.00 грн
Код К421, розмір 73х46 см
285.00 грн
Код К420, розмір 60х75 см
383.00 грн
Код К325, розмір 41х61 см
212.00 грн
Код К407, розмір 100х120 см
1020.00 грн
Код К407, розмір 50х49 см
333.00 грн
Код К406, розмір 120х70 см
714.00 грн
Код К405, розмір 80х100 см
680.00 грн
Код К404, розмір 180х121 см
1762.00 грн
Код К403, розмір 40х71 см
241.00 грн
Код К402, розмір 75х80 см
510.00 грн
Код К401, розмір 52х90 см
398.00 грн
Код К400, комплект
894.00 грн
Код К238, розмір 126х93 см
996.00 грн
Код К256, розмір 50х60 см
255.00 грн
Код К255, розмір 52х90 см
398.00 грн