Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

Статті

Медичні стенди

Медичні стенди є тим найціннішим джерелом інформації, завдяки якому людина зможе зорієнтуватися у складній ситуації, надати правильну і своєчасну допомогу, подбати про своє здоров'я. Значення інформації про здоров'я для життєдіяльності людини неможливо переоцінити.

Розділ інформаційних медичних стендів об'єднує стенди за кількома напрямками: для медичних організацій, для медичного кабінету освітньої організації, для підприємств в кабінет охорони праці. Наповнення виробів відповідає заявленій тематиці.

У свою чергу стенди для медичних організацій також діляться на кілька типів. Найбільш поширені стенди з корисною та пізнавальною інформацією для пацієнтів, як правило, оформляється у вигляді плакатів. Це можуть бути плакати розповідають про те як розпізнати те чи інше захворювання, як правильно лікувати хвороби або як правильно дотримуватися гігієни.

Для установ надають платні медичні послуги актуальні стенди з кишенями, де можна розмістити перелік таких послуг, прайс-лист, інформацію про знижки для окремих груп населення, різну поліграфію. Також в окрему групу можна виділити стенди для медичного персоналу.

Медичні стенди для школи або садка також містять важливу інформацію про здоров'я. При цьому тексти повинні бути розраховані на дитяче сприйняття. Тут буде доречна популяризація здорового способу життя. А кишені для замінної інформації знадобляться для важливих оголошень.

На виробництві або громадської організації, де працює велика кількість людей необхідно мати стенди з надання першої допомоги. Своєчасно надана допомога може врятувати життя і здоров'я постраждалій людині. Стенди можна розмістити в кабінеті охорони праці, в медичному куточку.

Виготовлення медичних стендів

Всі медичні стенди складаються з пластикової основи та плівки. Вони містять заголовок, який передає суть змісту, тематичних  та / або кишень ПВХ. Кишені для змінної інформації можуть організовуватися в перекидну систему для економії місця, без шкоди кількості розміщуваних даних.

Для більшості виробів застосовуються кишені формату А4. Популярність формату обумовлена ​​ поширеністю паперу А4. У нашій майстерні також можуть виготовлятися кишеньки А5, А3 чи будь-якого іншого розміру. При необхідності будь-яка модель стенду може модифікуватися, наприклад, замінюватися на об'ємні (призначені для книг, брошур, журналів і інших матеріалів).

Все перекидні системи компанії стенд-патріот складаються з п'яти секцій, які, в свою чергу, містять два стандартних плоских кишені. У разі якщо п'яти секцій мало, ви можете замовити додаткові. Максимально перекидну систему можна доповнити восьма секціями, збільшивши місткість до шістнадцяти листів.

Додатково медичні стенди можуть обрамлятися металевим багетом - молдингом.  Окантовка робиться лише на прямокутних стендах. Колір алюмінієвої окантовки срібний і золотий.

Використання пластикових стендів в приміщенні безпечно. Спінений пластик ПВХ не виділяє шкідливих для здоров'я людини речовин. Він пожежобезпечний, вологостійкий (не вбирає вологу і не деформується у вологому середовищі), стійкий до сонячних променів.

Купити медичні стенди

У нашому магазині стенди першої допомоги широко представлені в каталозі товарів. Вони навчать способам зупинки кровотеч, надання допомоги при переломах, при гострих інфекційних захворюваннях, радіаційних отруєннях, отруєннях хімічно небезпечними речовинами. Деякі моделі комплексно висвітлюють питання, наприклад стенд Перша допомога. Інші розкривають одну тематику, як стенд Як розпізнати інсульт

Якщо Ви не знайшли стенду який Вам до вподоби, звертайтеся до нас за телефонами 097-17-141-10, 057-759-47-05, 073-133-77-15, 099-470-61-47 і ми підберемо стенд, згідно Ваших потреб. А якщо в нас не буде стенду, який відповідає Вашим вимогам, то ми розробимо його для Вас. Розробка стенду виконується безкоштовно. Також оформити замовлення на товари нашого сайту можна за допомогою кошика. Залиште товар через спеціальну форму, та наші менеджери з Вами зв’яжуться у найближчій час.

 

 

Знаки пожежної безпеки

Пожежа - це стихійне лихо, яке дуже складно зупинити. Ще складніше справлятися з його наслідками, так як пожежа завдає не тільки матеріальні збитки, але і часто забирає життя людей. Щоб зменшити ризик займання в потенційно небезпечних об'єктах, встановлюйте знаки пожежної небезпеки, що забороняють курити і інші дії, які можуть призвести до пожежі. Якщо загоряння все ж сталося, знаки дії під час пожежі допоможуть людям зробити правильні заходи і знайти евакуаційний вихід з будівлі.

Пожежні знаки

У нас великий вибір пожежних знаків і покажчиків. Серед них ви знайдете знаки, що позначають:

вогнегасник;

пожежний рукав і кран, джерело води;

кнопку включення пожежної автоматики;

пожежний вихід з будівлі і ін.

Ці знаки допоможуть людям в разі пожежі зробити перші спроби загасити його до приїзду пожежників, а також знайти вихід з будівлі для порятунку.

Виготовлення знаків пожежної безпеки

Ми робимо знаки пожежної безпеки у вигляді наклейок та пластикових табличок з ПВХ. Вони являють собою плівку-самоклейку з полівінілхлориду, зображення на яку нанесено методом повнокольорового друку. Можливе виготовлення знаків у вигляді твердих табличок з ПВХ пластику товщиною 4 мм. Пластик є пожежобезпечним та не горить під час пожежі.

Купити знаки пожежної безпеки

У нас ви можете купити знаки пожежної безпеки будь-якого типу: в асортименті у нас представлено більше 50 варіантів їх виконання. Зверніть увагу, що ціна, зазначена внизу товарів, відповідає вартості наклейок. Замовте їх, якщо ви можете наклеїти їх на рівне і гладке місце. Для установки знаків на інші поверхні вам буде потрібно пластиковий аналог. Для цього вкажіть при замовленні, що ви хочете замовити саме знаки на пластиковій основі. Ми оперативно виконаємо замовлення і доставимо товар кур'єром або транспортною компанією у будь який куточок України.

 

Особливості інформаційних стендів

Інформаційні дошки представляють собою стенди, призначені для розміщення будь-якого виду інформації. Компанії з організаціями публікують на них матеріали для інформування клієнтів про їхні права, обов'язки. У дитячих садках щити можуть містити корисні відомості для батьків, в школі - про правила поведінки, режимі дзвінків, розкладі гуртків і секцій, іспитів. У нашому магазині інформаційних стендів представлено кілька десятків різних дощок з різними розмірами і призначенням. Ми ретельно продумали їх комплектацію, тому на інформаційних стендах інформацію розміщувати вам буде легко. Досить вкласти друковані аркуші в кишені або прикріпити їх кнопками до коркового полотну.

Виготовлення інформаційних стендів

Ми виготовляємо інформаційні стенди по всій Україні. Для цього використовуємо екологічні чисті матеріали. До них відносяться харчової ПВХ-пластик, ПВХ-плівка, ексольвентние чорнило. Виробництво інформаційних стендів включає в себе 5 етапів:

 • Підготовку підстави з ПВХ-пластика. На відміну від інших компаній, що виготовляють аналогічну продукцію, ми робимо основу максимальної товщини, яка дорівнює 4 мм. Завдяки цьому наша продукція отримує високу міцність і довговічність.
 • Друк для інформаційних стендів на ПВХ-плівці. Методом ексольвентной друку ми наносимо на плівку зображення, яке служить фоном.
 • Накатуємо плівку на основу.
 • Наповнюємо ситенди кишенями, перекидними системами, виконаними з прозорого пластику або оргскла та монтуємо коркове полотно.
 • Окантовуємо стенд молдингом. Це необов'язковий етап, який ми виконуємо за бажанням замовника.

Ми можемо виготовити стенд інформаційного призначення за заданими характеристиками та з будь-якою інформацією.

Зміст інформаційних стендів

Зміст інформаційних стендів залежить від його тематики і від того, в якому місці або будинку він встановлений. Інформують медичні дошки можуть містити відомості про симптоми і способи профілактики основних захворювань, правил надання першої допомоги, дотримання гігієни. Щити для дитячого саду можуть розповідати про життя вихованців, а також містити інформацію про роботу з батьками, складі групи, меню на день, оголошення і т.д.

Вибирати дошку інформації потрібно в залежності від її майбутнього змісту. Якщо це буде часто змінюються рекламні матеріали, записки і оголошення, то підійдуть вироби з корковим полотном та змінними кишенями. Якщо матеріали будуть змінюватися рідко, краще замовляти стенди з статичною інформацією. У нас також є комбіновані варіанти виробів.

Інформаційні стенди в будь-якому куточку України

Стенд патріот - це магазин стендів в Україні з низькими цінами за рахунок відсутності посередників між виробником продукції та її споживачами. Ми самі виготовляємо дошки і самостійно їх продаємо, що дозволяє уникнути додаткової націнки.

Щоб купити інформаційні стенди в будь-якому куточку України, оформіть покупку обраного товару. А якщо ви нічого не підібрали, тому що макети не відповідають вашим вимогам, ми можемо прийняти індивідуальне замовлення і оперативно виготовити дошку. При необхідності ми можемо це зробити в найкоротші строки.

Замовити інформаційний стенд

У нас можна замовити інформаційний стенд будь-якої складності. Виготовимо дошку по заданих розмірах, розробимо індивідуальний фон і вкомплектуємо її необхідною кількістю осередків, перекидних систем, а при необхідності - корковим полотном. Термін персонального виготовлення інформаційних стендів становить до 7 робочих днів, плюс доставка готового виробу за вказаною адресою.

Щоб замовити інформаційний стенд в Україні, відправте нам повідомлення, заповнивши спеціальну форму, або зателефонуйте. Якщо ви заповнили форму зворотного дзвінка, наш менеджер сам передзвонить і прийме замовлення на виготовлення дошки інформації за заданими характеристиками. Якщо у вас є макет готового виробу, відправте його нам по електронній пошті, щоб ми виготовили товар в точній відповідності з ним.

Купити інформаційний стенд

Роздумуєте, де купити інформаційні стенди? Ви можете зробити це у нас, тому що відпускаємо ми в продаж інформаційні стенди тільки високої якості. Переваги оформлення покупки у нас:

- Відправлення товарів по всій Україні транспортною компанією.

- Великий вибір і розширений діапазон вартості інформаційних стендів.

- Можливість виготовлення інформаційних стендів на замовлення.

- Можливість оплати покупки будь-яким способом: готівкою при отриманні, карткою, безготівковим розрахунком.

Зверніть увагу, що у інформаційних стендів ціна не включає в себе вартість замовлених додаткових опцій. Якщо вам потрібно потрібне додаткове кріплення, ламінування чи молдинг, будьте готові до того, що підсумкова вартість замовлення буде вище. Щоб отримати безкоштовну консультацію, зателефонуйте нам, і ми відповімо на всі питання.

Стенди з охорони праці

Дотримання правил безпеки і охорони праці приносить користь і роботодавцям і всьому колективу співробітників, оскільки всі ми зацікавлені в збереженні свого здоров'я і працездатності. Недотримання вищезазначених правил - вірний шлях до отримання травм різного ступеня тяжкості, професійних захворювань.

Слідувати певним правилам можливо тільки в тому випадку, якщо людина з ними знайома і знає правила їх дотримання. Для інформування співробітників, керівництва і відвідувачів існує спеціальний інструмент - стенди з охорони праці (стенди з безпеки праці). Інформація подається в текстовому вигляді та в графічному вигляді. Ілюстрації використовуються як окремо, так і в комбінації текстом.

На сайті стенд-патріот виробництво стендів з охорони праці є одним пріоритетних напрямків. У даному каталозі ви знайдете велику різноманітність моделей, призначених для різних напрямків діяльності. Наші стенди з безпеки праці можуть використовуватися різними компаніями (організаціями, підприємствами) для оформлення куточків і кімнат з охорони праці. За нашим навчальним плакатів можна підготуватися до здачі іспиту.

Стенди з безпеки праці з пластика можна використовувати багато років. При цьому його зовнішній вигляд залишиться незмінним. Пластикова основа витримає вологе прибирання, зберігаючи при цьому свою форму, і сонячні промені, тому що не боїться впливу ультрафіолету.

Розмістити все необхідне на площі щита допомагають пластикові кишені. У них зручно розташовувати змінну інформацію. Постійну інформацію, наприклад плакати, можна наклеїти безпосередньо на полотно щита. Кишеньки використовуються прозорі. Вони можуть бути об'ємними або пласкими.

Найбільш поширений формат кишень - плоский А4, що пов'язано з поширеністю і доступністю цього формату паперу. Карман робиться з невеликим запасом по ширині, що дозволяє легко вкладати літ паперу. Невелика виїмка на виробі дозволяє легко отримувати документ в разі необхідності заміни. Також ми виготовляємо дрібніший формат А5 і великий А3. Кишеньку для паперу А5 може бути об'ємним.

До полотну стенду кишені кріпляться за допомогою спеціального професійного скотча. На відміну від звичайного, доступного в побуті канцелярського скотча, професійна стрічка надійно фіксує кишеньку на щиті, міцно зчіплюючи дві поверхні.

Будь-який стенд з безпеки праці має назву або «шапку». Напис друкується на самоклеючій плівці і в такому вигляді наноситься на пластикове полотно. При необхідності існуючу назву можна змінити і / або доповнити. Наприклад, поряд з заголовком буде мати гарний вигляд фірмовий логотип компанії.

У нашому каталозі ви можете зустріти моделі з заголовками над кишеньками з інформацією. Заголовки інформують глядача про зміст кишені і виграшно виглядають на полотні стенду, в той же час їх наявність дещо обмежує свободу дій. Якщо ви віддаєте перевагу моделі без написів - ми виготовимо саме такий стенд.

Іноді виникає необхідність в об'єднанні стенду з охорони праці з інформаційної дошкою. Це легко зробити, прикріпивши до пластиковій основі коркове полотно. Приклад такої моделі можна спостерігати в каталозі товарів розділу. До коркового полотну легко кріпити щось за допомогою спеціальних кнопок.

Для тих хто має в своєму розпорядженні невелику вільну площу на стіні, але має необхідність в розміщенні великого обсягу інформації підійдуть моделі з перекидними системами. У нас можна купити стенд з безпеки праці з перекидний системою до 8 кишень. Це означає, що розмістити в системі можна відразу 16 стандартних листів А4. Така конструкція здорово економить місце не на шкоду кількості інформації.

Виготовлення стендів з охорони праці

Ми виробляємо стенди з охорони праці з сучасного і популярного матеріалу - спіненого ПВХ. Товщина пластика 4 мм. Такі щити мають ряд переваг перед матеріалами, що застосовувалися в минулому. І першим пунктом в цьому ряду є безпека у використанні. Пластик ПВХ безпечний для людини. Його можна використовувати навіть в дитячих приміщеннях. Такий щит не виділяє шкідливих речовин, не реагує з водою, пожежобезпечний.

Ще одна перевага стендів з ПВХ - швидкість виробництва. У цій ситуації виграють всі. Виробник швидко виготовляє свій продукт, а покупець швидко отримує на руки готовий виріб. Виріб запускається у виробництво відразу ж після підтвердження замовлення.

 

В'їзні знаки для населених пунктів

В'їжджаючи в будь-яке незнайомий місто, перше, що ми зустрічаємо на своєму шляху це в'їзний знак, який є не тільки естетично привабливим елементом, а й своєрідним інформаційним щитом, що надає певну інформацію про місто. Він відноситься до елементів міського дизайну, без якого не обходиться практично будь-який населений пункт. Розташовується в'їзний знак, як правило, на самому початку кордону міста або району.

На в'їзному знаку розміщуються відомості дати освіти населеного пункту, герб, карта і будь-яка інша інформаційна довідка.

Що стосується матеріалів виготовлення такої малої архітектурної форми, то вони можуть бути різні, ось найпоширеніші:

1.Бетон і залізобетон, дозволить створити будь-яку форму будь-яких розмірів, відрізняється міцністю і довговічністю, але виглядає застаріло. З бетону зараз виготовляються дуже рідко, тому що не можна втілити цікаві дизайнерські рішення.

 1. Метал - дозволить так само створити будь-яку пластичну форму, але вимагає періодичної реставрації та обробки спеціальними засобами, що протистоять корозії.
 2. Композит так само як і метал підлягає догляду, але є більш дешевим варіантом.
 3. Пластик - менш поширений, в зв'язку з недовговічністю, а при різких перепадах температур здатний руйнуватися. Тому в районах з холодним кліматом не бажано виконувати з подібних матеріалів.
 4. Дерево. Рідко зустрічається, в зв'язку з горючістю, недовговічністю і т.д. В'їзний знак з цього матеріалу виконується при в'їздах в невеликий населений пункт.

Архітектурне рішення в'їзного знака будується таким чином, що він добре виглядав як з боку в'їзду в місто, так і з боку виїзду з нього, по принципам фронтальній композиції, тобто добре опрацьовується передній і задній фасад.

Висновок.

В'їзний знак є своєрідною невеликий візитною карткою міста, в якому зібрані основні відомості про населений пункт та культуру його мешканців.

Що відбувається під час карантину коронавірусу з нашим мозком та як з цим впоратись.

Люди не просто люблять бути соціальними, ми повинні такими бути.

Насправді люди, які мають слабкі соціальні стосунки, на 50% частіше помирають за певний період, ніж люди, які мають більш міцні зв’язки, згідно з даними метааналізу 2015 року, що включає понад 308 000 людей.

Інакше кажучи, самотність здається такою ж смертельною, як і куріння 15 сигарет на день.

Ось чому позбавлення себе соціальних зв’язків, навіть тимчасово, не приводить до добра: ваше тіло намагається сказати вам – «соціалізуйся», щоб залишатися в живих.

"Якщо ми думаємо про самотність так само як про голод і спрагу, саме цей неприємний стан спонукає нас до пошуку соціальних зв'язків так само, як голод мотивує нас шукати їжу", - ведуча автор дослідження Джуліанна Хольт-Лунстад, професор психології та нейронауки з університету Бріггем Янг.

Звичайно, за її словами, у ситуації на кшталт пандемії, яка вимагає від вас зменшити чи усунути контакт віч-на-віч, цей дискомфорт потрібно терпіти, щоб запобігти небезпечним негайним наслідкам.

Незалежно від того, чи ви на самоізоляції через те, що ви підхопили у вірус, або просто працюєте вдома, оскільки цього вимагає ваш офіс чи юрисдикція. Зниження фізичної активності може вплинути на ваш розум.

Подивіться на травмованих спортсменів на приклад. Спортсмени можуть зазнати "емоційного потрясіння", коли вони отримали травми, значною мірою тому, що у них більше немає механізму подолання, який, можливо, стримував би ці почуття.

Це може проявлятися як смуток, роздратування, розчарування, гнів та інші незручні емоції.

Зменшення або фактичне усунення фізичних навантажень також може спричинити атрофію м'язів.

Дослідження, проведене в Журналі прикладної фізіології, свідчить про те, що лише два тижні бездіяльності можуть почати заперечувати надбавки до вашої роботи серця та м’язів, згідно з повідомленнями US News & World Report.

В іншому дослідженні встановлено, що дорослі люди, які займалися спортом протягом чотирьох місяців, а потім пропускали  місяць, втратили більшість поліпшень своїх аеробних можливостей.

Згідно з лютневим дослідженням у Ланцеті, яке включало 24 попередні дослідження психологічних наслідків карантинів під час спалахів хвороби, досвід може призвести до посттравматичних стресових симптомів, депресії, плутанини, гніву, страху та зловживання наркотиками.

Найбільш вразливими людьми, зазначають автори дослідження, є ті, у кого зараз є проблеми з психічним здоров’ям, або були у минулому.

На те, як на вас впливає період соціальної ізоляції чи просто зменшених взаємодій, також впливає ваша особистість.

"Якщо ви масовий екстраверт, який процвітає в соціальних контактах," цей досвід вдарить по вам сильніше ", ніж якщо ви інтроверт, який дуже комфортно згортається на дивані з книгою", - сказав психолог доктор Шеррі Бентон.

 

 

 

Куток з охорони праці

Значним проявом поваги до робітника з боку керівництва є турбота про його безпеку. Свідоме сучасне відношення до техніки безпеки виводить цю тему далеко за межі формальності. Кожен куток з охорони праці, запропонований нашою командою, виконано помітно та інформативно. До того ж, власне виробництво дає нам можливість робити його якісно та швидко, на завищуючи ціну. Звертайтеся до нашого каталогу, та обирайте:

 

 • Стенди з загальної безпеки
 • Пожежна безпека
 • Стенди ПДД та безпеки на дорозі
 • Технічні позначення
 • Попереджувальні знаки

 

Більшість стендів виконана з якісного 4мм пластику ПВХ покриттям - носієм зображення. Якість стендів контролюється та перевіряється на кожному етапі виробництва. Наш інтерес полягає у подальшій та постійної співпраці з вами. Незалежно від вашого місцезнаходження, ми доставляємо товар по всій Україні.

 

Класний куток

Кажуть, життя складається з дрібниць, але деякі з них при більш детальному розгляданні зовсім не є дрібницями. Такий елемент оформлення, як класний куток, несе у собі дуже важливу організаційну інформацію, а добра організація праці завжди вела до успіху тих, хто її притримувався. Наша фабрика стендів працює за наступною схемою:

 

Ви робите замовлення > Ми розробляємо та затверджуємо дизайн у вас > Виготовляємо макет з ПВХ у власному цеху > Передаємо або відправляємо готовий стенд Вам

 

Стенд можна замовити особисто, або обрати з каталогу. Наш каталог має дуже багато готових рішень, які до речі можна комбінувати чи модифікувати як вам буде більше до вподоби. Наша команда має за мету надати вам максимальну свободу вибору, незалежно від вашого профілю та місцезнаходження. Ми працюємо по всій країні!

Оформлення кабінету біології

Величезне значення у шкільній програмі має біологія, адже вона вивчає природу, все, що нас оточує та нас самих. Деякі діти саме у школі можуть визначитися з майбутньою професією, обравши у її якості біологію чи медицину. Не останню роль у цьому грає оформлення кабінету біології. Якщо дитині комфортно у ньому, а інформація на стендах її зацікавлює - наша мета досягнута. Стенди, які ми виготовляємо мають

наступні особливості:

 

 • Вони виготовлені на власному виробництві з контрольованою якістю
 • Їх розробляють досвідчені майстри дизайнерської справи
 • Вони розроблені з побажань клієнтів, тому завжди актуальні.

 

Переконайтеся в цьому, звернувшись до нашого офісу будь-яким з вказаних способів. Наші привітливі менеджери завжди готові детально відповісти на всі ваші запитання, ознайомити з каталогом та умовами співпраці з нами. Незалежно від вашого місцезнаходження, по всій Україні працює наша система доставки.

 

Інформаційні стенди

Зайшовши на наш сайт, багатьом відвідувачам може стати помітним широке розмаїття шкільних стендів, та стендів для учбових закладів більш високого рівня. Ми й насправді приділяємо цій галузі значну увагу, але це не заважає нам зробити та запропонувати вам цікаві та стильні інформаційні стенди для організацій та держустанов. Серед таких стендів можуть бути:

Стенди для держустанов

Техніка безпеки

Куточки споживача

Розклад роботи

Презентаційні матеріали

Склад комісії та ін…

Оформлення цих стендів залежить від ваших потреб і зовсім не прив’язано до каталогу. Ви можете обрати потрібний стенд, додати йому карманів, тексту, колір, або навіть замовити власний макет, якого в каталозі немає. Ви будете приємно здивовані оперативністю та творчим потенціалом нашої команди. Чекаємо на вас за телефонами та адресами, вказаними на сайті.

111

Стенди для школи дешево

Під час літніх канікул багато педагогів та керівників шкіл починають працювати над оновленням навчального простору, бажаючи зустріти в новому учбовому році своїх підопічних та їх батьків новим оформленням закладу. Завдяки власному виробництву ми пропонуємо вам наші стенди для школи:

Дешево (ми працюємо без посередницьких націнок)

Швидко (строки залежать лише від нас)

Якісно (ми контролюємо виробництво на всіх етапах)

Наша мережа доставки працює по Україні на всі напрямки - в багатьох містах є наші клієнти та партнери. Щодня ми відправляємо певну кількість товару у різні куточки нашої країни. Спосіб доставки ви можете обрати той, яких є зручнішим для вас та узгодити його з нашим менеджером, зателефонувавши по одному з вказаних номерів.