Пошук товару

Статті

Виготовлення табличок на замовлення

Якщо вам потрібна табличка з номером будинку і назвою вулиці або ж для офісу або бізнес-центру, ви можете замовити різні види адресних вивісок в компанії Стенд Патріот. Наші фахівці підкажуть, як визначитися з фінальним зовнішнім виглядом і допоможуть розрахувати ціну виробу. На поточний момент підприємство займається виготовленням табличок в Україні більше десяти років. У штаті працюють досвідчені дизайнери і кваліфіковані майстри.

Типи продукції:

Виготовлення табличок. Ви можете купити адресну табличку-вивіску з індивідуальними написами або інші варіанти:

 • Вироби з жесті з повно кольоровим друком.
 • Таблички з ПВХ вкриті плівкою Oracal.
 • Таблички з плотерною порізкою.
 • Таблички з об’ємними літерами з полістиролу.

Дуже часто у нас замовляють покажчики на будинку з назвами вулиць, а також звичайні офісні таблички, на яких розміщені посади, графік прийому, ПІБ керівництва та інша інформація. За призначенням продукція ділиться на такі види:

 • для фасадів будинків і будівель;
 • для офісів;
 • інформативні таблички для столів;
 • пожежні.

Для початку роботи буде потрібно розробити  макет, а також вибрати технологію процесу виготовлення. Після узгодження всіх деталей з клієнтом та затвердження макету таблички з номером будинку або іншої, вона береться в розробку групою технологів і майстрів. Потім виконується(залежно від обраного виду таблички):

 • друк по необхідної технології;
 • покриття ламінацією;
 • фарбування та лакування;
 • створення об'ємних елементів, фігур і букв;

В результаті виготовлення табличок для офісу та інших цілей відбувається з використанням комбінованих технологій виробництва.

Етапи роботи:

Замовник описує те, що йому потрібно.

Дизайнер створює макет з нуля або на основі вже наявних прикладів. Проводяться точні розрахунки розмірів і габаритів. Також на цьому етапі потрібно уточнити, яка саме кількість одиниць потрібно.

Обговорюється технологія виробництва. Замовник може вибрати між більш дорогими і дешевими варіантами. Передоплата не обов’язкова.

Макет приймається в роботу, після чого в обумовлений термін клієнту доставляється його замовлення.

Щоб купити адресну табличку, а також будь-який з інших видів вивісок в Україні, звертайтеся у компанію Стенд Патріот. Ми володіємо всім необхідним обладнанням для роботи.

Ваші вигоди при замовленні виготовлення табличок на будинки з назвою вулиць у компанії Стенд Патріот:

 • Використання комбінованих технологій і різноманітного обладнання для різання, фарбування, лакування і інших виробничих процесів.
 • За 10 років нами були вивчені всі можливі нюанси створення табличок.
 • Можна замовити виготовлення табличок, а також іншої продукції в будь-якому обсязі і кількості.

Менеджер називає ціну відразу. Прозорість і чесність співпраці гарантовані - ви можете самі подивитися ціни на вироби на сайті.

Ми маємо в своєму розпорядженні власні виробничі потужності і не передаємо замовлення іншим підрядникам.

Правила поведінки за столом

  Вміння поводити себе під час приймання їжі — один із важливих факторів загального рівня культурного розвитку людини. Навчальні заклади як осередки отримання різноманітних знань та життєвих навичок повинні здійснювати оформлення шкільних їдалень та груп дитячих садочків таким чином, щоб усі елементи декорування їх стін сприяли позитивному настрою, хорошому травленню та проявам бажань демонструвати навички та звички культурної людини. Візуальні образи та зображення, якими наповнюється простір їдалень, повинні ненав’язливо демонструвати правила поведінки за столом та виховувати прагнення їх дотримуватися, а також знайомити дітей з принципами раціонального харчування та важливістю їх щоденного дотримування.

 Досягти комфортного інформаційного балансу оформлення груп дитячих садків та стін шкільних їдалень просто, якщо засобами інформаційних джерел обрати стенди. Ці пластикові наочні засоби давно стали надійним виховним інструментом в руках досвідчених педагогів. Ми займаємось виготовленням подібних стендових конструкцій вже багато років, тож не ми чуток знаємо, як створити дієві засоби впливу на дитячу свідомість. Виготовляємо плакати, таблички, банери з врахуванням віку цільової аудиторії стендів та їх призначення. Власне виробництво дозволяє залучати в робочих процесах багато сучасних пристроїв, завдяки цьому наші товари мають відмінні якісні показники.

  Купити правила поведінки за столом та інші інформативні та апетитні панно для оформлення дитячих їдалень можна на сайті нашої компанії. Представлені вашій увазі зразки та можливість здійснити індивідуальне замовлення надають вам два варіанти придбання недорогих декоративно-виховних засобів для шкіл та дитсадків, які максимально відповідатимуть особистим вимогам та побажанням до пластикових дощок. Працюємо так, щоб усе — починаючи з розмірів та кольорової гами стендів і завершуючи їх ціною — влаштовувало наших замовників.

 Будь-які форми суспільних взаємовідносин — це образ життя з дотриманням певних правил. Дітей змалечку потрібно вчити нормам етичної та безпечної поведінки, а стенди з правилами поведінки за столом — одне із джерел отримання відомостей про такі норми. Виготовимо, надійно запакуємо та доставимо у будь-який куточок України пластикові інформаційні майданчики, які допоможуть вам створити привабливі функціональні куточки харчування дошкільнят та школярів.

Як прикрасити групу в дитячому садку

Дизайн класу або групи в дитячому садку впливає на успіхи дітей. Створити приємну атмосферу, яка буде стимулювати учнів на ефективну роботу, не так вже й складно. У цьому матеріалі поговоримо про демонстраційні системи і про те, як використовувати їх в освітніх установах.

Демонстраційні системи - це спеціальні пристосування, призначені для розміщення інформації в громадських місцях. Виготовляються з пластику, бувають різних розмірів. Стенди кріпляться до стіни за допомогою цвяхів або спеціальних кріплень.

Стенди - це ефектна композиція для оформлення шкільного холу або учбової зони будь-якого навчального закладу. Ви можете організувати масштабну галерею дитячих малюнків, аплікацій, фотографій, анонсів заходів. Оформлена таким чином галерея обов'язково приверне увагу будь-якого користувача і сформує привабливий образ школи або дитячого садка.

Переваги стендів для дитячого садку:

- Доступність інформації;

- Інформацію, розміщену на демонстраційних стендах легко читати. Великі і яскраві зображення помітить навіть дитина;

- Місткість;

- Інформація розміщується на великій кількості панелей. Місця вистачить і для малюнків, і для оголошень;

Стенди можуть бути з кишеньками, з інформаційною панеллю, з корковою дошкою, з магнітною основою та з поличками. При бажанні стенди можна легко зняти і перенести в інше приміщення.

Демонстраційні системи відмінно підійдуть для оформлення тематичного батьківського куточка. При розміщенні в групі - вихователі можуть кріпити на них матеріали для проведення занять. При бажанні композицію можна доповнити поличками для дитячих виробів.

Замовити стенди для ДНЗ

Компанія стенд патріот пропонує демонстраційні системи для оснащення шкіл і дитячих садів. Конструкції високої якості виконані з пластику високої якості і покриті плівкою з повно кольоровим друком. При бажанні стенди можна зробити об’ємними.

Щоб замовити стенд, натисніть на кнопку "Придбати". Додайте товар в корзину, оформіть замовлення і наші менеджери зв'яжуться з вами, дадуть відповіді на всі питання, допоможуть оформити замовлення і організувати доставку в будь-яку точку України. Ми працюємо з такими поштовими службами як нова пошта, укрпошта та делівері. Оплатити товар можна як на рахунок організації, так і при отриманні. Якщо стенди для Вас оплачує школа, чи спонсор, ми підготуємо повний пакет документів для перерахування коштів.

Патріотичні стенди

 Всі ми регулярно зустрічаємося з офіційною символікою нашої держави, бачимо український прапор, що розвивається на вітрі, чуємо гімн України, коли наші спортсмени піднімаються на п'єдестал, бачимо інші офіційні символи, дивлячись офіційну хроніку по телевізору. Всі ці знаки допомагають нам відчути себе членами однієї великої родини, в якій ми виросли, яка виростила нас. Наша Батьківщина - України, країна, що наповнює гордістю і славою своїх жителів багато і багато століть.

Сьогодні всім нам хочеться, щоб наші діти змогли так само полюбити свою країну, як любимо її ми самі. Патріотичне виховання молоді стає все більш і більш важливим аспектом суспільного життя. Ми намагаємося знайти все нові і нові можливості для того, щоб вдихнути в підростаюче покоління гордість і любов до своєї Вітчизни. Саме тому ми провели ретельну роботу з розробки та виготовлення нової серії інформаційних стендів, зміст яких могло б допомогти школярам відчути себе частиною України і пишатися цим. Сьогодні ми з радістю представляємо вам ці вироби на сторінках нашого сайту!

Зверніть увагу - кожен з інформаційних стендів містить яскраві ілюстрації і важливі текстові елементи, які зможуть розповісти дітям про основи української державності і зроблять це в доступній і наочній формі. Стенд можна розмістити як в шкільному кабінеті в рамках оформлення класного куточка, так і в коридорі школи або ж в фойє при вході до навчального закладу. Напевно у такого барвистого виробу будуть збиратися зацікавлені люди, вивчаючи його зміст. Це можуть бути і самі школярі, і представники педагогічного складу, і батьки, які прийшли в школу.

Основні задачі патріотичних куточків:

- ініціювання роботи школи в реалізації програми Патріотичного виховання в молодших і старших класах;

- виховання відданості Батьківщині і почуття гордості за український народ;

- формування патріотичної мислення і патріотичної культури учнів;

- розвиток активної громадянської позиції;

- розкриття індивідуального творчого потенціалу.

Стенди для шкільних кабінетів

Стенди для шкільних кабінетів - найважливіший елемент оформлення навчальних аудиторій, носій необхідної для процесу навчання інформації. Без таких стендів важко собі уявити будь-який шкільний кабінет. В кожен кабінет для кращого вивчення потрібна гарно подана учням інформація. Наприклад в кабінет інформатики потрібні стенди з основ алгоритмізації, програмуванню, безпечній роботі за комп’ютером, про операційні системи, апаратно-програмне забезпечення комп’ютера. Для кабінету української мови та літератури будуть цікаві стенди з цитатами та портретами, біографією та творчістю відомих письменників, стенди з правилами української мови, частинами мови, будовою слова, членами речення. В кабінет математики ми можете придбати стенди з правилами розв’язування задач, математичними формулами, геометричними фігурами та правилами, складом числа, формулами скороченого множення, логарифмами та їх властивостями.

Оформлення шкільних кабінетів стендами

Матеріали, представлені на шкільних стендах, покликані допомагати школярам у навчанні, сприяти кращому засвоєнню інформації. На них зазвичай представлена найважливіша інформація. Наприклад, важко уявити собі кабінет хімії без стенду з таблицею Менделєєва.

Окрім стендів з інформаційним змістом та різноманітним наповленням ми виготовляємо стенди з кишенями, в які Ви можете розмістити будь-яку тематичну інформацію. Ми виробляємо стенди з високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність.

Купити стенди для оформлення шкільного кабінету

Стенди грають величезну роль в оформленні шкільних кабінетів. На них зазвичай розміщується велика кількість корисної інформації щодо навчального процесу. Інформація в графічному поданні відмінно сприймаються і запам'ятовуються учнями. Ми пропонуємо як стенди з певних предметів, так і загальнотематичні стенди, які відмінно підійдуть до будь-якого класу.

Крім розробленого переліку стендів ми пропонуємо Вам зробити індивідуальне замовлення (наприклад, стенди для музичної школи, стенд психолога і т.д.), вибравши необхідну форму, колір фону, інформаційне наповнення, формат і кількість кишень. Для замовлення звертайтеся до наших менеджерів, будь-яким зручним для вас способом (телефон, viber, електронна пошта) та вкажіть всі ваші побажання. Ми зі своєї сторони зробимо все можливе, щоб дизайн стенду, якість виготовлення та враження від спілкування з нами були на найвищому рівні.

Замовити та купити будь-який стенд ви можете у нас на сайті або зателефонувавши за вказаними на ньому телефонами. Наші фахівці допоможуть вам у виборі підходящого плаката, і необхідна інформація завжди буде доступна вашим відвідувачам.

 

Стенди для адміністрацій, організацій, ОТГ

Велика кількість державних адміністрацій, бізнес-структур та некомерційних громадських організацій зумовила появу на ринку стендів великої кількості пропозицій з привабливими цінами та акціями. Як же не розгубитися серед пропонованого асортименту та обрати дійсно безпечний та якісний продукт? Відповідь одна — звертатися до перевірених багаторічним досвідом професіоналів з чітко налагодженим власним виробництвом. Наявність цього фактору та географія розповсюдження нашої продукції дають нам право зарахувати нашу компанію до списку професіоналів, а каталог товарів, представлений вашій увазі — візуальне підтвердження цього права.

В списку наших стендів ви легко знайдете як декоративні елементи, виконані в стримано-діловому стилі, який більше підходить для держустанов та адміністрацій, так і «демократичні» екземпляри з яскравішою та різноманітнішою гамою оформлення.

 Стенди для організацій, адміністрацій, ОТГ за тематичним спрямуванням можна поділити на:
 — інформаційні;
 — презентаційні;
 — стенди з безпеки та цивільної оборони;
 — плакати з Державною символікою;
 — вивіски, таблички, банери;
 — стенди для бібліотек та музеїв;
 — вуличні конструкції та знаки.

Виготовлення нашої продукції — справа не особливо складна, але цей процес потребує акуратності, хорошого устаткування, фахової майстерності та екологічно-чистих надійних в експлуатації матеріалів. Власне виробництво змушує нас з усією відповідальністю ставитися до створення кожного нашого виробу та знаходити індивідуальний підхід до замовників. Це дає можливість нашим споживачам отримувати добротні недорогі стенди, що на відмінно виконують цільові інформаційні завдання. Знаки «Запасний вихід» або інші попереджувальні знаки безпеки допомагають створювати безпечний простір у місцях масового перебування людей, стенд «Куточок правових знань» проінформує людей про юридично-правові зміни і нововведення, знак «Вогнегасник» підкаже місце знаходження засобу для гасіння вогню і т. д.
Більшість дорослого населення пам’ятає телефони екстрених служб, а от у випадку, коли діти стануть свідками займання чи небезпечна гра з сірниками приведе до небажаних наслідків, знак «При пожежі дзвонити 01» може уберегти чиєсь життя та майно.

Замовити та купити будь-який стенд ви можете у нас на сайті або зателефонувавши за вказаними на ньому телефонами. Наші фахівці допоможуть вам у виборі підходящого плаката, і необхідна інформація завжди буде доступна вашим відвідувачам.

Стенди для світлиці

Сьогодні, у сучасних реаліях життя, нашій Вітчизні дуже потрібна наша допомога та віра у світле майбутнє. Все більше молодих людей обирають шлях військового, щоб захистити свою рідну країну та свої сім’ї. Наша компанія підтримує це бажання та пропонує вам стенди для світлиці, які прикрасять військові частини та підрозділи.

У нашому асортименті - широкий вибір сучасних та креативних стендів для світлиці, які містять різноманітну важливу інформацію:

 • Військова присяга
 • Історія створення НГУ
 • Історія України
 • Вимоги міністра внутрішніх справ України
 • Державні символи та їх історія
 • Відомчі відзнаки

Це стандартний набір стендів для світлиці, але ви можете, за бажанням змінювати будь-яку інформацію в ньому, якщо це необхідно для вашої військової частини. За замовленням та консультацією звертайтеся до наших менеджерів. Ми завжди раді допомогти вам!

 

 

Стенди для кабінету зарубіжної літератури

Навіщо потрібні стенди для кабінету зарубіжної літератури? У першу чергу, такі стенди покликані допомогти вчителю краще доносити інформацію до школярів. Адже на таких яскравих та сучасних стендах зрозумілою мовою та у стислому вигляді подається вся необхідна інформація:

 • Коротка біографія письменників
 • Відомі цитати письменників та поетів
 • Жанри і роди світової літератури
 • Засоби художньої виразності, тощо

Всі стенди, які ви замовите в нашій компанії в повній мірі відповідають необхідним нормам - поверхня стендів не стирається, вона стійка до різноманітних миючих засобів. Наша компанія працює на ринку стендів вже більше 10 років, і за цей період завоювала репутацію лідера серед компаній-виробників подібних товарів. Нам довіряють педагоги по всій території України, і ми робимо все, щоб виправдати цю довіру. Телефонуйте нам вже зараз, щоб переконатися в цьому самостійно!

Клітина рослини

Для формування вірного уявлення про рослинний світ нашої планети знайомство з ним потрібно розпочинати зі знайомства з будовою клітини рослин. Мікроскоп — один із приладів кабінету біології, який викликає підвищений інтерес школярів. Глибше проникнути в мікросвіт з його допомогою — це завдання робить цікавими лабораторні заняття з біології для багатьох учнів. А розміщений на стендах схематичний чи словесний опис будови рослинної клітини допоможе школярам переконатися, чи ретельними та скрупульозними були їхні зусилля в процесі спостереження за її будовою. Крім того, подібні плакати часто використовуються учнями як надійні джерела інформації при проведенні самостійних чи контрольних робіт.

Що це перевірений помічник учителя, зайвий раз нагадувати не потрібно — це загальновідома аксіома шкільного буття. В якості матеріалу виготовлення предметного інформаційного стенда можна використати пластикову основу, а можна розмістити плакат на банерній тканині.

Детальніше: Клітина рослини

Стенд-плакат про здоровий спосіб життя

Сьогодні, все більше людей, цікавляться здоровим способом життя. Серед молоді це і взагалі стало своєрідним трендом - ходити до спортивної зали, не вживати алкогольні напої та м’ясо, не палити, дотримуватися розкладу дня. Якщо дотримуватися правил здорового способу життя, то можна значно покращити стан свого здоров’я, позбутися зайвої ваги та загалом почувати себе значно краще та бадьоріше.

Сучасні школи та ВНЗ також підтримують тему здоров’я, тому і замовляють стенд-плакати про здоровий спосіб життя в нашій компанії.

Такий плакат може містити таку інформацію, як:

- Піраміда здоров’я

- Правила здорового способу життя

- Поради психолога, тощо.

Детальніше: Стенд-плакат про здоровий спосіб життя

Замовити табличку з назвою вулиці

Здавалося б, така дрібниця — табличка з назвою вулиці та номером будинку. Але практика показує, що її наявність або відсутність може мати надважливе значення, коли мова йде про людське життя. Маємо на увазі роботу рятувальних служб або автомобіля швидкої допомоги. Тому якщо на разі у вас існує завдання замовити табличку із назвою вулиці, не зволікайте та звертайтеся до наших майстрів. При виборі кольору фону і тексту виробу вони підкажуть вам як краще, враховуючи палітру фарб вашого будинку, паркану та даху, підібрати їх так, щоб табличка ефективно виконувала своє цільове призначення.

Використання складних форм та декоративних шрифтів підкреслить статусність будівлі, а прямокутні вивіски з чітким строгим шрифтом — оптимальний варіант для багатоповерхівок.

Детальніше: Замовити табличку з назвою вулиці

Купить стенды для музея

Для того, чтобы музей не превратился в архивное хранилище старых, запыленных вещей, нужно оформлять его с «искоркой» и привязкой к современной исторической эпохе. При выполнении данной рекомендации туда будет интересно заглянуть и седовласому старику, и представителю сегодняшней креативной молодёжи.

Сделать ремонт, купить стенды для музеев, обновить экспозиции — это первые шаги для активизации работы этого заведения. Кажется, что информационные щиты можно сделать своими руками? Мнимая экономия. Лучше сосредоточиться на сборе будущих экспонатов, так как современные производители стендов предлагают такой диапазон цен на товары этого сегмента рынка, что позволяют удовлетворить запросы даже обладателей самого скудного бюджета. Мы, как их представители, предлагаем вам купить стенды для музея у нашей компании, выбрав из уже имеющихся товаров или объединив усилия для создания общего информационного шедевра.

Детальніше:  Купить стенды для музея

Стенд "ПАТРІОТ"

Основний напрямок діяльності компанії стенд «ПАТРІОТ» — співпраця з навчальними закладами, організаціями та підприємствами у сфері забезпечення їх наочними засобами декоративного та функціонального призначення. Стенди, банери, таблички, вивіски, наліпки нашого виробництва допоможуть вам проявити власний дизайнерський талант та створити в будь-якому приміщенні оазис краси та затишку зі збереженням функціональних можливостей наочних матеріалів.
 Стенди для ДНЗ чи шкільні стенди, таблички на будинок чи знаки безпеки, плакати на 8 Березня чи банери на випускний — усі товари нашого виробництва мають високі якісні показники та слугуватимуть вашими сумлінними помічниками на протязі багатьох років.
 Співпраця з нами гарантовано додасть вам надійних співавторів при втіленні ваших індивідуальних бачень оформлення приміщень. Ми посприяємо створенню безпечних умов праці на кожному робочому місці за допомогою відповідних стендів. Готові взяти посильну участь у вихованні патріотичного духу молоді — продукція даного напрямку у великому асортименті представлена вашій увазі.

Детальніше: Стенд "ПАТРІОТ"

Стенди для школи. Біологія і екологія

Більшість предметів, що вивчаються в рамках шкільної програми, давно займають своє чільне місце в відповідному списку Міністерства освіти. Час лише інколи міняє акценти оцінки важливості вивчення того чи іншого предмета. Глобалізація та неконтрольована діяльність людей привели до загострення питань екології на планеті й підвищили цікавість до екології та біології як наук та можливої майбутньої сфери діяльності. Тож правильне оформлення кабінету біології сприятиме розв’язанню питань освіти, збереження природних ресурсів та профорієнтації.

Предметні стенди для його оформлення познайомлять дітей з найдрібнішими представниками біологічного світу, структурними одиницями живих організмів, класифікацією рослин і тварин, особливими рисами будови нашого організму.

Детальніше: Стенди для школи. Біологія і екологія

Чергування. Стенди для школи

Чергування – одна з багатьох обов’язкових складових життєдіяльності класу. Обов’язки чергових можуть варіюватися в залежності від домовленостей між батьками та педагогами про ступінь залучення дітей до трудової діяльності на території школи. Але в будь-якому випадку чергування потребує інформаційного супроводження у вигляді графіків та відомостей про виконану роботу або заплановані заходи, і без стендів для чергування оформлення шкільних коридорів чи класів буде незавершеним.

Кольорова палітра та дизайн дощок «Ми чергуємо» підбирається в залежності від віку дітей, на увагу яких вони розраховані. Такі стенди можуть бути як самостійною інформаційною одиницею, так і частиною комплекту стендів. Класні куточки, наприклад, часто мають у своєму складі колонку чергового або окремий стенд з інформацією організаційного характеру, присвяченою чергуванню.

Детальніше: Чергування. Стенди для школи

Оформлення кабінетів у школі

Найкращий засіб для плавного переходу від стриманого стилю декорування шкільних коридорів до більш виразного і індивідуального кабінетного — стенди для оформлення шкільних кабінетів.
 Кількість предметів вивчення учнями шкіл та різноманітність тем уроків — це причина, з якої розділ, присвячений напрямку предметні стенди, містить досить великий перелік пропонованих нашими майстрами виробів. Серед них ви знайдете стенди для всіх без виключення кабінетів сучасної української школи. Це стенди для кабінетів української та англійської мов та літератури, математичних дисциплін, точних наук, суспільствознавчих кабінетів, приміщень для формування естетичних смаків, моральних принципів, трудових навичок та занять спортом.

Детальніше: Оформлення кабінетів у школі

Стенди для загальноосвітньої школи

Сучасну школу неможливо уявити без яскравих та стриманих, великих і маленьких дуже потрібних та функціональних стендів. Їх роль ефективного помічника вчителя доведена роками шкільної практики, і в будь-якому приміщенні цього закладу вам обов’язково потраплять на очі окремі представники цих шкільних «старожилів». Але час не стоїть на місці, і разом з ним змінюються методики викладання та вимоги до оформлення кабінетів школи. Щоб іти в ногу з часом, потрібно регулярно доповнювати та оновлювати наочні посібники, і наші дизайнери пропонують вашій увазі стенди для загальноосвітньої школи, що відповідають сучасним освітнім методикам.

Серед їх асортименту ви знайдете:

— стенди «нова українська школа»;
— предметні стенди для оформлення кабінетів;
— інформаційні та презентаційні дошки;
— класні куточки та куточки чергувань;
— щити для оформлення шкільної їдальні та спортзалу.

Детальніше: Стенди для загальноосвітньої школи

Стенди у Виші, технікуми

Будь-який заклад освіти розпочинається зі стенда, розміщеного неподалік від вхідних дверей в місці, найбільш доступному для огляду з будь-якої точки приміщення. Розміщувана тут інформація має широкий спектр охоплення життєдіяльності абітурієнтів, студентів, викладачів. З цих інформаційних майданчиків студенти та учні отримують підтвердження того, що їх прізвища є в списку зарахованих до вишу, знайомляться з викладацьким складом закладу та основними аспектами організації навчального процесу та практичних занять, отримують актуальні відомості про зміни в розкладі занять та мають змогу побачити свою світлину або світлину одногрупників в експозиції, присвяченій об’єктам гордості вишу, технікуму чи училища.

Детальніше: Стенди у Виші, технікуми

Культурно-естетичне виховання

Засобами культурно-естетичного виховання можуть бути не лише витвори мистецтва чи художні твори. Нестандартне оформлення шкільних коридорів чи неповторний колорит кабінету історії, дизайнерське оформлення шкільної їдальні чи цікавий антураж кабінету географії — все це приклади того, як за допомогою середовища можна закладати перші цеглини фундаменту побудови довершеного образу майбутніх поціновувачів краси та елегантності. А наявність у школі кабінету культурно-естетичного виховання відкриває перед педагогами широкі можливості для формування естетичних смаків учнів та допомоги у виборі кумирів для наслідування вихованцями.

Красу можна побачити в усьому. У квітці, чіткій структурі молекули, сонячному промені, польоті м’яча у ворота суперника, картині відомого художника, адресній табличці на стіні сусіднього будинку. Важливо навчити дітей бачити щоденні прекрасні дрібниці та миттєвості життя.

Детальніше: Культурно-естетичне виховання

Зворотній зв'язок

Новинки

Комплект стендів з державними символами України. Розмір одного 60х45см.
515.00 грн
Пластиковий стенд "Державна символіка України". Розмір 98х63см
587.00 грн
Стела на в'їзд до села.
0.00 грн
Інформаційний пластиковий стенд. Розмір 51х49см
238.00 грн
Стенд з пожежної безпеки. Стенд порядок використання вогнегасника. Розмір 83х50см.
353.00 грн
Стенд з безпеки життєдіяльності. Стенд Перша медична допомога. Розмір 83х50см.
353.00 грн
Пластиковий стенд з державними символами україни. Гімн України. Розмір 65х34см
210.00 грн
Інформаційний стенд з карманами для держустанов, сільских рад та військових. Розмір 115х75см.
820.00 грн
Інформаційний стенд з карманами для ОСББ. Розмір 78х60см.
455.00 грн
Стенд для сільської ради та музею. Розмір 120х95см.
1083.00 грн
Стенд з державними символами України. Розмір 60х80см.
460.00 грн
Фасадна адресна табличка на будинок. Розмір 40х15 см
80.00 грн
Інформаційний стенд з карманами А4. Розмір 107х110см.
1120.00 грн
Фасадна табличка на будинок. Розмір 40х32 см
150.00 грн
Стенд "Інформація" для держустанов та організацій з клін-системою на 4 кармани А4. Розмір 60х90см
663.00 грн
Стенд з безпеки життєдіяльності "Ураження електричним струмом". Розмір 83х87см.
686.00 грн
Банер до свята "Вітаємо зі святом, рідне село!" Розмір 150х40см.
210.00 грн
Банер "Зі святом, односельчани!" Розмір 180х40см.
252.00 грн
Святковий банер. Розмір 150х40см.
210.00 грн