Пошук товару

Статті

Стенд «Україна — моя Батьківщина»

Стенди з патріотичною тематикою та аналогічним стилем оформлення завжди були популярними засобами декорування коридорів та кабінетів навчальних закладів, держустанов, органів місцевого самоврядування. Доля подарувала українцям настільки гарні державні символи, національний одяг та обереги, що будь-яка інформаційна дошка, оформлена елементами етносимволіки, перетворюється мистецький витвір, який презентує історичні національні надбання українців.
 Стенд «Україна — моя Батьківщина» — яскравий приклад оформлення інформаційного куточка, присвяченого принадам України та її національним традиціям. Доречними елементами оформлення такого патріотичного стенда є державні символи України, статті про національний одяг та музичні інструменти. Інформація про національні традиції та свята гармонійно доповнить візуальний пазл з добіркою історичних надбань нашого народу. А знайомство з відомими всьому світу українцями допоможе сформувати цілісний образ душі українського народу, адже люди — скарб будь-якої нації.
Патріотичні стенди — особливий розділ продукції, яку ми виготовляємо на власному підприємстві. Оформлення стендів «Україна — моя Батьківщина» дає можливість розкрити свій дизайнерський талант не лише нашим фахівцям — індивідуальне замовлення дає змогу, скориставшись безкоштовною допомогою наших дизайнерів, втілити в готовому стендовому проекті ваше бачення пам’яток, краси та здобутків нашої держави.
 Купити недорогі та якісні стенди, які презентують наш прекрасний край, інформують про державні символи, обереги та свята, вчать дітей ототожнювати себе з представниками славного нескореного народу, ви можете на нашому сайті. Впевнені, що кожен маленький українець, в чиїй школі презентує освітяник стенд «Україна — моя Батьківщина», отримає якісний, красивий, позитивний куточок інформації, яка щодня розкриватиме, формуватиме та розвиватиме патріотичні почуття наших юних громадян.
 Виготовлені з найкращого пластику з нанесенням зображення фотографічної якості на клейкій основі, стенди мають високі експлуатаційні показники. Вони роками прикрашатимуть приміщення навчальних закладів чи держустанов, не потребуючи особливих умов догляду. Надійне пакування дозволяє нам здійснювати транспортування плакатів та стендових комплектів навіть у найвіддаленіші школи, організації чи територіальні громади.

Стенди пам’яті

В календарі пам’ятних дат України є День пам’яті її захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність країни. Але ми згадуємо про героїчні вчинки наших військовослужбовців та добровольців не лише в цей день. Куточки пам’яті, присвячені воїнам-землякам, є в кожному населеному пункті України — в школах, громадських організаціях, адміністративних установах. Ми завжди пам’ятатимемо всіх, хто без вагань став на захист Батьківщини та віддав за нас своє життя, наша безмежна шана та вдячність кожному, хто несе важку броню воїна-захисника України.
 Алеї пам’яті полеглим воїнам відкривають у великих та малих населених пунктах країни. Меморіальні стели з викарбуваними іменами героїв, які лишатимуться навічно в строю побратимів. Пам’ятні дошки, кожна літера яких болем віддається у серцях українців. Молоді дерева, кущі та квіти, які символізують життя. Усе в таких місцях ятрить душевні рани українців та нагадує про викарбувані в нашій історичній пам’яті імена найдостойніших синів та дочок України.
 Ми знаємо, що кожен воїн живе у серцях людей, доки живе пам’ять про нього — в сім’ї, в навчальному закладі, де він вчився, в місті чи селі, де мешкав. Долучитися до процесів збереження пам’яті земляків — не просто службовий обов’язок представників місцевих адміністрацій та навчальних закладів, такі речі завжди робляться за покликом душі.
 Ми завжди радо прийдемо на допомогу людям, які з доброї волі чи виконуючи службові обов’язки, займаються оформленням пам’ятних куточків. Стенди пам’яті, які ми виготовляємо на власному підприємстві, допоможуть організувати в шкільних вестибюлях, музеях, приміщеннях органів місцевого самоврядування місце шани та подяки нашим героям, які поклали свої життя на вівтар служіння Батьківщині.


 «Вічно в строю», «Герої не вмирають», «Слава і вічна пам’ять герою» — такі заголовки стендів пам’яті не лишать байдужими жодного українця. Це не повний перелік тем оформлення пам’ятних інформаційних дощок — на сайті компанії ви можете ознайомитися з широким асортиментом плакатів, інформація з яких здатна зачепити найпотаємніші струни людської душі кожного з нас.
 Замовити та купити стенди пам’яті ви можете, попередньо узгодивши усі деталі пам’ятних дощок з нашими фахівцями, адже інформація на кожному стенді пам’яті має особистісні відтінки та відмінності.
 Гарантуємо, що в кожен стенд пам’яті ми вкладаємо часточку душі, щоб українці завжди пам’ятали, що герої не вмирають й вони вічно в строю зі своїми бойовими побратимами.

Система навігації в парках і зоопарках

Благоустрій зон відпочинку людей — один з показників  турботи місцевої влади про жителів відповідного населеного пункту.  Вказівники й інформаційні стенди для парків, дитячих атракціонів, зон відпочинку допомагають формувати «обличчя»  територій відпочинку та сприяють

підвищенню рівня культури поведінки містян та їх гостей.

  На нашому сайті Стенд-патріот завжди можна ознайомитися зі зразками вказівників та інформаційних стендів для парків, дитячих атракціонів та зон відпочинку.