Пошук товару

Стенди для військових частин

 Стенди для військових частин — особливий вид нашої продукції, адже розробка та виготовлення таких наочних засобів потребує ознайомлення зі специфічними документами, навчально-методичними посібниками та рекомендаціями, практичними напрацюваннями наших військових підрозділів. Список тем для оформлення стендів для військових частин може бути нескінченним, нижче перерахуємо основні з них:
 — військова присяга України;
 — стройова підготовка;
 — техніка безпеки в різних структурах Збройних Сил України;
  — роди військ, їх оснащення та особливості служби в них;
 — виховна робота;
 — підготовка з окремих військових спеціальностей;
 — технічне обслуговування та ремонт озброєння й техніки…
  На сайті stend-patriot розміщено великий вибір інформаційних  стендів для наших військових частин. Наші дизайнери створили широкий асортимент стендів різних форматів та стилів. В каталозі продукції ви знайдете як урочисто-лаконічні плакати з текстом присяги України, так і більш масштабні стендові комплекти для кабінетів, військових частин.

  Потрібен незвичний інформаційний майданчик, де центром композиції стане статут Збройних Сил України — купити його легко і просто на нашому сайті. Ми завжди готові до втілення свіжих ідей, допоможемо розробити ескіз майбутнього замовлення. Скільки це коштує? Дизайн — безкоштовно, ціну формують розмір та використані матеріали оформлення стендів.
 Виховання молоді на прикладах, гідних наслідування — одне із завдань закладів військової освіти. Плакати «Революція гідності», «Наша гордість — наша сила» — типові зразки стендів для таких цілей, приклади оформлення яких доступні в нашому каталозі.
 Окрім підтримання боєготовності країни, наша оборонна галузь несе відповідальність за цивільний захист населення, допризовну підготовку молоді та роботу з органами місцевого самоврядування. Купити стенди, які допомагають організувати інформаційне забезпечення питань взаємодії громадянських та військових структур, цивільного захисту населення, плакати для військкоматів ви можете  в нашому інтернет-магазині.

Вся наша продукція: вивіски, знаки безпеки, попереджувальні знаки, таблички для фасадів та кабінетів, стенди та банери  - якісна та надійна.  Ми виготовляємо стенди, які можно розміщувати в приміщенні, а також на вулиці.

 Власне виробництво дозволяє контролювати усі етапи виготовлення стендової продукції. Якісні недорогі стенди нашої фірми щодня знаходять своїх вдячних адресатів в усіх куточках країни. Доставка по Україні здійснюється відомими поштовими операторами. Робимо усе від нас залежне, щоб ви лишалися задоволеними оперативністю нашої роботи та якістю продукції. Будемо вдячні за ваші замовлення.

Військові частини та підрозділи, які з честю та гідністю виконують свої обов’язки із захисту Батьківщини, щодня розв’язують безліч питань організаційного, виховного, навчального, бойового характеру. Тактична підготовка захисників, їх побут, логістика та функціонування ЗСУ потребують налагоджених схем роботи та чіткої взаємодії між усіма ланками військового механізму країни. Одним із чинників, який забезпечує ефективну діяльність усіх секторів ЗСУ, є інформаційна складова. Існує багато засобів, які допомагають налагодити комунікативні зв’язки між різними військовими підрозділами та всередині них та сприяють виконанню багатьох навчальних й виховних цілей.
 Стенди для військових — одні з тих наочних засобів, які здатні ознайомлювати з важливою інформацією масову аудиторію та координувати зусилля організаторів навчальних й виховних процесів та колективних заходів й пересувань.
 Темами оформлення стендів для військових є багато питань, що так чи інакше пов’язані зі Збройними силами України. Військові плакати з нашого сайту поєднані у такі групи:
 — стенди для військкоматів;
 — стенди для окремих військових підрозділів та частин;
 — вуличні металеві стендові конструкції;
 — патріотичні стенди та пластикові інформаційні дошки з символікою України.
 Інформація зі стендів для військових допоможе новачкам у засвоєнні теоретичної бази, продемонструє структурну будову ЗСУ, дасть базове інформаційне підґрунтя з основ ведення бою й схем та принципів роботи усіх видів зброї. Військова присяга, устави усіх підрозділів ЗСУ, статути військових частин, їх прапори, герби та державна символіка — популярні теми й елементи оформлення стендів для військових. Організаційні куточки, дошки оголошень, стінні газети з пластиковими прозорими кишенями для змінної інформації — ще одні з популярних інформаційних дощок з широкого асортименту стендів для військових, які ми можемо запропонувати вашій увазі.
 Типові апробовані дизайни стендів та авторські ідеї оформлення плакатів ми однаково успішно втілюємо в життя завдяки власному виробництву. Виготовлені з найкращого пластику, наші інформаційні пластикові дошки та вуличні інсталяції різних форматів та розмірів прикрашають військкомати, навчальні військові заклади та частини в усіх куточках нашої країни. Асортимент товарів для військових доповнюють таблички, банери, вивіски — на нашому сайті завжди є широкий вибір недорогих та якісних елементів оформлення навчальних, житлових, громадських зон життєдіяльності захисників країни. Тематика наших стендів та інших елементів оформлення військових підрозділів охоплює увесь спектр їхньої життєдіяльності — від вранішнього підйому у розпорядку дня до структури ЗСУ.

Зворотній зв'язок

Новинки

Код П235, розмір 150х100см.
2025.00 грн
Код П234, розмір 150х100см.
2025.00 грн
Код П233, розмір 140х80см.
1512.00 грн
Код П232, розмір 158х94см
2005.00 грн
Код П231, розмір 113х69см
1053.00 грн
Код П229, розмір 42х30см
202.00 грн
Код П227, розмір 72х66см.
642.00 грн
Код П226, розмір 130х81 см.
1422.00 грн
Стенд з цивільного захисту, Код П224, розмір 100х165см.
2428.00 грн
Код П222, розмір 80х60 см.
648.00 грн
Код П221, розмір 80х60 см.
648.00 грн
Код П220, розмір 83х53 см.
594.00 грн
Код П219, розмір 132х95см
1693.00 грн
Код П218, розмір 40х30см
180.00 грн