Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні  

 

(097) 171 41 10    (057) 759 47 05

(073) 133 77 15    (099) 470 61 47

Інформаційні стенди

Інформаційні стенди, мають привертати увагу відвідувачів. Такі стенди призначені для розміщення на них необхідної інформації, яку слід донести до цільової аудиторії. Інформація може бути найрізноманітнішою: відомості про послуги, що надаються, товар, правила і порядок роботи та інша. Інформаційні стенди можуть відрізнятися один від одного своїм дизайном, змістом, використовуваним матеріалом.

Але інформаційний стенд повинен завжди відповідати своєму призначенню, яке полягає в зручності розміщення на ньому необхідної інформації.

Для цього його виконують у вигляді дошки, до якої без зусиль можна прикріпити інформаційні листки паперу.

Для його виготовлення використовується різний матеріал: пластик, метал, пробку, оргскло. Дуже зручний і практичний у використанні магнітний інформаційний стенд, який часто можна зустріти в багатьох компаніях, організаціях, підприємствах. Остаточний вибір необхідного виду стенду залишається за замовником, який може віддати перевагу будь-якого вподобаного екземпляра. Слід зазначити, що даний вид вироби дуже зручний у використанні, відрізняється своєю довговічністю і міцністю, тому прослужить вам не один рік.

Щоб правильно вибрати інформаційний стенд, слід звертати увагу на матеріал, з якого він виготовлений, оскільки він повинен бути відповідним для тих умов, де буде розміщений. Крім цього він повинен відповідати корпоративному стилю. Дуже практичні і зручні стенди, виконані з пластикового матеріалу, на якому розміщуються спеціальні кишені, куди можна помістити необхідну інформацію. Їх можна досить просто встановлювати в різних місцях: від маленьких магазинчиків, до великих торгових точок, а також на різних виставках, в навчальних закладах, в медичних установах, в офісних приміщеннях і інших громадських місцях.

Інформаційний стенд можна замовити під будь-який інтер'єр приміщення, але якщо ви віддаєте перевагу особливому дизайну, то сміливо поділіться Вашими ідеями з нашими дизайнерами і вони без проблем відтворять той образ, який буде відповідати вашим вимогам.