Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні  

 

(097) 171 41 10    (057) 759 47 05

(073) 133 77 15    (099) 470 61 47

Куточок споживача

 Як виглядає класичний куточок споживача? По суті, це простий інформаційний стенд, на якому розміщується контент, що стосується охорони прав покупців. Пряме призначення куточка - контакт з клієнтом, можливість доступу до важливої ​​документації.

Наповнення стенда, призначеного для інформування відвідувачів, регламентується законодавчою базою. Сюди входять ті документи, які повинні бути надані покупцеві на першу вимогу. Тобто документи пов'язані із захистом прав споживачів, документація що стосується реалізації певних товарних категорій або послуг, що надаються. Так само куточок забезпечує клієнта можливістю ознайомитися з інформацією про компанії і години роботи.

Зазвичай інформація розміщується в приміщенні так, щоб відвідувачі могли отримувати до неї вільний доступ.

Перш ніж, купити інформаційну дошку, слід ознайомитися з тим, що вона повинна включати. Зазвичай стенд для відвідувачів надає наступні дані:

  • свідоцтво про державну реєстрацію організації, що реалізує продукцію або надає послуги;
  • копія ліцензії або дозвіл, що дозволяє займатися певною діяльністю;
  • регламентовані принципи реалізації продукції або надання послуг;
  • Сертифікати;
  • журнал, що відображає проведені перевірки;
  • телефонні номери, якими споживачі можуть скористатися для зв'язку з органами, що здійснюють нагляд за роботою підприємств, контакти інстанцій, куди можна подати скаргу;
  • книгу скарг;
  • також можливе розміщення додаткового документації: протипожежна інструкція, евакуаційний план, прайс на надання послуг.

Ми завжди стежимо за тим щоб стенд був оригінально оформлений. Погодьтеся, що куточок споживача, що гармонує з інтер'єром приміщення, зробить обстановку більш презентабельною і сприятиме підвищенню іміджу організації.

Головні нормативи, що пред'являються до оформлення стенду, призначеного для відвідувачів - це наочність, легкодоступность і актуальність. Куточок споживача необхідний для будь-якого різновиду бізнесу.