Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні  

 

(097) 171 41 10    (057) 759 47 05

(073) 133 77 15    (099) 470 61 47

Пожежна безпека

Ось, що Вам дійсно необхідно як повітря, так це стенд з протипожежної безпеки. Саме відсутність такого стенду - ласий шматочок для будь-якого перевіряючого пожежника. Насамперед він питає: "А де стенд з пожежної безпеки? А чи є стенд з протипожежної безпеки?". Зателефонувавши нам і замовивши такий стенд Ви можете бути впевненим що будь-яка перевірка пройде успішно.

Стенд з протипожежної безпеки це те саме що аптечка і вогнегасник в машині. І якщо ви ще не замовили стенд з пожежної безпеки, то прирікаєте себе на великі штрафи.

Виготовлення протипожежного стенду коштує набагато дешевше штрафу, неприємностей і відновлення нервових клітин. Сьогодні такий стенд це невід'ємна частина будь-якого підприємства. У них повинні бути елементи дій персоналу з набуття навичок пожежогасіння та елементи агітації. Стенд з пожежної безпеки показує як треба працювати з первинними засобами пожежогасіння, визначає дії всіх співробітників під час пожежі і загрози його виникнення. І це дійсно потрібний стенд не тільки для перевіряючих, а й для співробітників. Він допомагає запобігти паніку при екстреній ситуації, а вивчивши його, кожен працівник буде знати, що йому робити в небезпечній ситуації, куди дзвонити, куди бігти. Бачите скільки нюансів? У прозорі кишені на стендах можна розміщувати списки відповідальних, інструкції різних напрямків, накази і розпорядженя з пожежної безпеки підприємства. Наші фахівці допоможуть вам придумати, як повинен буде виглядати саме Ваш стенд з протипожежної безпеки, які матеріали будуть використані для виробництва стендів, скільки і яких в ньому буде кишень.