Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні  

 

(097) 171 41 10    (057) 759 47 05

(073) 133 77 15    (099) 470 61 47

Стенди з охорони праці

Керівник будь-якої ланки зацікавлений в тому, щоб уникнути травм співробітників на виробництві. Нести відповідальність нікому не хочеться! А штрафи? Інспекція з праці штрафує по кожній дрібниці, а тим більше якщо відсутні стенди з охорони праці. Купити стенд з охорони праці необхідно якомога швидше. Такий стенд буде постійним нагадуванням про техніку безпеки всім співробітникам, незалежно від посади.

Отримати травму або мікротравму може навіть бухгалтер або системний адміністратор. А наявність стендів з охорони праці на фірмі, виробництві, або офісі, істотно знижує ризик отримання травми будь-якого рівня. Всі працівники будуть пам'ятати, що перш, ніж лізти в зламаний принтер, треба його відключити від живлення електромережі, а при користуванні електрочайником не можна його брати мокрими руками. Кожна організація повинна купити стенд з охорони праці відповідно до специфіки свого підприємства. Ми можемо виготовити стенди з охорони праці індивідуально, або можемо надати вже готовий. Ми розробимо стенди по усіх напрямках діяльності. І для магазину, і для заводу, і для оборонного підприємства.

На нашому сайті можна вибрати свій стенд з охорони праці серед готових варіантів. А якщо на сайті немає потрібного Вам стенду, то протягом двох робочих днів ми зробимо будь-який стенд з охорони праці саме під Ваші потреби, відповідно до специфіки вашого підприємства. Погортайте наші роботи. Обов'язково щось виберете! Стенди з охорони праці - невід'ємний атрибут виробництва, а в якісному виконанні ще й його прикраса.