Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні  

 

(097) 171 41 10    (057) 759 47 05

(073) 133 77 15    (099) 470 61 47

Штендери рекламні

Одним з найперших, видів зовнішньої реклами, на просторах ще СРСР з'явився штендер рекламний. Правда, тоді, як втім, і зараз як його тільки не називали: і «розкладачка», і «стрітлайн». І дійсно, він до цих пір є мабуть, одним з найбільш ефективних і дешевих засобів реклами, як інтер'єрної, так і вуличної. Сьогодні купити штендер в просто, але більшість оголошень - перекупники. Тому не переплачуйте, а зателефонуйте нам. Ми знаємо про них все. Ми знаємо, що штендер рекламний буває з нанесенням рекламної площі з однієї і двох сторін. Односторонній трохи дешевше, але двосторонній більш ефективніше за рахунок збільшення рекламної поверхні. Замовити штендер  можна і прямокутний і фігурний.

Рекламний штендер мало важить, а значить виставити його вранці, і скласти ввечері, зможе навіть тендітна дівчина-продавець. При цьому спеціально розрахований за певними формулами вага, при наявності невеликого вітру дає надійну стійкість на вулиці.

Буває, що при виготовлення штендерів нас просять закріпити на ньому додаткові опції. Зазвичай це об'ємні кишені для візиток, буклетів, брошур, рекламних проспектів. Можна встановити звичні прозорі кишені формату А-4. Якщо планується короткострокова рекламна акція, то не зайвим буде подумати про легко замінні магнітні наліпки. Можна зробити спеціальні замки з ланцюжком.
Ваша реклама наноситься або на тонкий оцинкований метал, або на пластик, або композит. Все залежить від бюджету, і планованого місця розміщення. Виготовлення штендерів тільки на перший погляд простий процес. Насправді потрібно враховувати багато факторів. Від температури, до вандалостійкості.