Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні  

 

(097) 171 41 10    (057) 759 47 05

(073) 133 77 15    (099) 470 61 47

День вчителя!

Разом з розвитком життя людства розвивалася і професія вчителя і ставала все більш затребуваною. Всі школярі знають це свято, День вчителя той день коли варто сказати, спасибі людям величнішої професії - Учитель!

Досить багато душевних якостей повинна об'єднати в собі людина, яка прагне оволодіти професією вчителя: непохитність, терпіння, твердість і м'якість одночасно, стати для дітей прикладом для наслідування. І найголовніше, це вміння цінувати знання, можливість ділиться ними і любов до своїх учнів.

З малого віку вчителі стають нашими супутниками. Вони занурюють нас у світ знань, розповідають про нові відкриття, розтлумачують закони природи і прищеплюють нам любов до прекрасного знайомлячи з найбільшими витворами геніїв світової науки і культури. Вони відкривають дверцята в прекрасний світ знань. Хороший вчитель, може не тільки дати знання своїм учням, він вчить їх любити саму суть пізнання щоб діти прагнули до саморозвитку і самопізнання. Вони намагаються пробудити в дітях любов до життя і її цінності і саме такі вчителі стають тими хто надихає на великі життєві звершення.Чимале значення в життєвому шляху людини має те яким був його перший учитель. Як він навчив відноситься до життя і оточуючим людям.