Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні  

 

(097) 171 41 10    (057) 759 47 05

(073) 133 77 15    (099) 470 61 47

Нова українська школа

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета –створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Українські першокласники розпочали навчальний рік за програмою Нової української школи. НУШ, на переконання Міністерства освіти, має докорінно змінити підхід до навчання – як у школярів, так і вчителів. Одним із ключових аспектів вдалої роботи НУШ являється правильне оформлення класу. Учитель зможе готувати власні авторські навчальні програми, обирати підручники, методи, стратегії, засоби навчання. Серед методів навчання застосовуватимуть: ігри, соціальні, дослідницькі проекти, експерименти, групові завдання. В цьому допоможуть стенди нашої компанії, які гармонічно впишуться в будь-який інтер’єр класу. Завдяки їм учні зможуть пізнавати, вчитися та удосконалювати свої знання.

 

Джерело: «uk.wikipedia.org»                                              

09.10.2018