Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

В'їзні знаки для населених пунктів

В'їжджаючи в будь-яке незнайомий місто, перше, що ми зустрічаємо на своєму шляху це в'їзний знак, який є не тільки естетично привабливим елементом, а й своєрідним інформаційним щитом, що надає певну інформацію про місто. Він відноситься до елементів міського дизайну, без якого не обходиться практично будь-який населений пункт. Розташовується в'їзний знак, як правило, на самому початку кордону міста або району.

На в'їзному знаку розміщуються відомості дати освіти населеного пункту, герб, карта і будь-яка інша інформаційна довідка.

Що стосується матеріалів виготовлення такої малої архітектурної форми, то вони можуть бути різні, ось найпоширеніші:

1.Бетон і залізобетон, дозволить створити будь-яку форму будь-яких розмірів, відрізняється міцністю і довговічністю, але виглядає застаріло. З бетону зараз виготовляються дуже рідко, тому що не можна втілити цікаві дизайнерські рішення.

  1. Метал - дозволить так само створити будь-яку пластичну форму, але вимагає періодичної реставрації та обробки спеціальними засобами, що протистоять корозії.
  2. Композит так само як і метал підлягає догляду, але є більш дешевим варіантом.
  3. Пластик - менш поширений, в зв'язку з недовговічністю, а при різких перепадах температур здатний руйнуватися. Тому в районах з холодним кліматом не бажано виконувати з подібних матеріалів.
  4. Дерево. Рідко зустрічається, в зв'язку з горючістю, недовговічністю і т.д. В'їзний знак з цього матеріалу виконується при в'їздах в невеликий населений пункт.

Архітектурне рішення в'їзного знака будується таким чином, що він добре виглядав як з боку в'їзду в місто, так і з боку виїзду з нього, по принципам фронтальній композиції, тобто добре опрацьовується передній і задній фасад.

Висновок.

В'їзний знак є своєрідною невеликий візитною карткою міста, в якому зібрані основні відомості про населений пункт та культуру його мешканців.