Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

Стенди з охорони праці

Дотримання правил безпеки і охорони праці приносить користь і роботодавцям і всьому колективу співробітників, оскільки всі ми зацікавлені в збереженні свого здоров'я і працездатності. Недотримання вищезазначених правил - вірний шлях до отримання травм різного ступеня тяжкості, професійних захворювань.

Слідувати певним правилам можливо тільки в тому випадку, якщо людина з ними знайома і знає правила їх дотримання. Для інформування співробітників, керівництва і відвідувачів існує спеціальний інструмент - стенди з охорони праці (стенди з безпеки праці). Інформація подається в текстовому вигляді та в графічному вигляді. Ілюстрації використовуються як окремо, так і в комбінації текстом.

На сайті стенд-патріот виробництво стендів з охорони праці є одним пріоритетних напрямків. У даному каталозі ви знайдете велику різноманітність моделей, призначених для різних напрямків діяльності. Наші стенди з безпеки праці можуть використовуватися різними компаніями (організаціями, підприємствами) для оформлення куточків і кімнат з охорони праці. За нашим навчальним плакатів можна підготуватися до здачі іспиту.

Стенди з безпеки праці з пластика можна використовувати багато років. При цьому його зовнішній вигляд залишиться незмінним. Пластикова основа витримає вологе прибирання, зберігаючи при цьому свою форму, і сонячні промені, тому що не боїться впливу ультрафіолету.

Розмістити все необхідне на площі щита допомагають пластикові кишені. У них зручно розташовувати змінну інформацію. Постійну інформацію, наприклад плакати, можна наклеїти безпосередньо на полотно щита. Кишеньки використовуються прозорі. Вони можуть бути об'ємними або пласкими.

Найбільш поширений формат кишень - плоский А4, що пов'язано з поширеністю і доступністю цього формату паперу. Карман робиться з невеликим запасом по ширині, що дозволяє легко вкладати літ паперу. Невелика виїмка на виробі дозволяє легко отримувати документ в разі необхідності заміни. Також ми виготовляємо дрібніший формат А5 і великий А3. Кишеньку для паперу А5 може бути об'ємним.

До полотну стенду кишені кріпляться за допомогою спеціального професійного скотча. На відміну від звичайного, доступного в побуті канцелярського скотча, професійна стрічка надійно фіксує кишеньку на щиті, міцно зчіплюючи дві поверхні.

Будь-який стенд з безпеки праці має назву або «шапку». Напис друкується на самоклеючій плівці і в такому вигляді наноситься на пластикове полотно. При необхідності існуючу назву можна змінити і / або доповнити. Наприклад, поряд з заголовком буде мати гарний вигляд фірмовий логотип компанії.

У нашому каталозі ви можете зустріти моделі з заголовками над кишеньками з інформацією. Заголовки інформують глядача про зміст кишені і виграшно виглядають на полотні стенду, в той же час їх наявність дещо обмежує свободу дій. Якщо ви віддаєте перевагу моделі без написів - ми виготовимо саме такий стенд.

Іноді виникає необхідність в об'єднанні стенду з охорони праці з інформаційної дошкою. Це легко зробити, прикріпивши до пластиковій основі коркове полотно. Приклад такої моделі можна спостерігати в каталозі товарів розділу. До коркового полотну легко кріпити щось за допомогою спеціальних кнопок.

Для тих хто має в своєму розпорядженні невелику вільну площу на стіні, але має необхідність в розміщенні великого обсягу інформації підійдуть моделі з перекидними системами. У нас можна купити стенд з безпеки праці з перекидний системою до 8 кишень. Це означає, що розмістити в системі можна відразу 16 стандартних листів А4. Така конструкція здорово економить місце не на шкоду кількості інформації.

Виготовлення стендів з охорони праці

Ми виробляємо стенди з охорони праці з сучасного і популярного матеріалу - спіненого ПВХ. Товщина пластика 4 мм. Такі щити мають ряд переваг перед матеріалами, що застосовувалися в минулому. І першим пунктом в цьому ряду є безпека у використанні. Пластик ПВХ безпечний для людини. Його можна використовувати навіть в дитячих приміщеннях. Такий щит не виділяє шкідливих речовин, не реагує з водою, пожежобезпечний.

Ще одна перевага стендів з ПВХ - швидкість виробництва. У цій ситуації виграють всі. Виробник швидко виготовляє свій продукт, а покупець швидко отримує на руки готовий виріб. Виріб запускається у виробництво відразу ж після підтвердження замовлення.