Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

Особливості інформаційних стендів

Інформаційні дошки представляють собою стенди, призначені для розміщення будь-якого виду інформації. Компанії з організаціями публікують на них матеріали для інформування клієнтів про їхні права, обов'язки. У дитячих садках щити можуть містити корисні відомості для батьків, в школі - про правила поведінки, режимі дзвінків, розкладі гуртків і секцій, іспитів. У нашому магазині інформаційних стендів представлено кілька десятків різних дощок з різними розмірами і призначенням. Ми ретельно продумали їх комплектацію, тому на інформаційних стендах інформацію розміщувати вам буде легко. Досить вкласти друковані аркуші в кишені або прикріпити їх кнопками до коркового полотну.

Виготовлення інформаційних стендів

Ми виготовляємо інформаційні стенди по всій Україні. Для цього використовуємо екологічні чисті матеріали. До них відносяться харчової ПВХ-пластик, ПВХ-плівка, ексольвентние чорнило. Виробництво інформаційних стендів включає в себе 5 етапів:

  • Підготовку підстави з ПВХ-пластика. На відміну від інших компаній, що виготовляють аналогічну продукцію, ми робимо основу максимальної товщини, яка дорівнює 4 мм. Завдяки цьому наша продукція отримує високу міцність і довговічність.
  • Друк для інформаційних стендів на ПВХ-плівці. Методом ексольвентной друку ми наносимо на плівку зображення, яке служить фоном.
  • Накатуємо плівку на основу.
  • Наповнюємо ситенди кишенями, перекидними системами, виконаними з прозорого пластику або оргскла та монтуємо коркове полотно.
  • Окантовуємо стенд молдингом. Це необов'язковий етап, який ми виконуємо за бажанням замовника.

Ми можемо виготовити стенд інформаційного призначення за заданими характеристиками та з будь-якою інформацією.

Зміст інформаційних стендів

Зміст інформаційних стендів залежить від його тематики і від того, в якому місці або будинку він встановлений. Інформують медичні дошки можуть містити відомості про симптоми і способи профілактики основних захворювань, правил надання першої допомоги, дотримання гігієни. Щити для дитячого саду можуть розповідати про життя вихованців, а також містити інформацію про роботу з батьками, складі групи, меню на день, оголошення і т.д.

Вибирати дошку інформації потрібно в залежності від її майбутнього змісту. Якщо це буде часто змінюються рекламні матеріали, записки і оголошення, то підійдуть вироби з корковим полотном та змінними кишенями. Якщо матеріали будуть змінюватися рідко, краще замовляти стенди з статичною інформацією. У нас також є комбіновані варіанти виробів.

Інформаційні стенди в будь-якому куточку України

Стенд патріот - це магазин стендів в Україні з низькими цінами за рахунок відсутності посередників між виробником продукції та її споживачами. Ми самі виготовляємо дошки і самостійно їх продаємо, що дозволяє уникнути додаткової націнки.

Щоб купити інформаційні стенди в будь-якому куточку України, оформіть покупку обраного товару. А якщо ви нічого не підібрали, тому що макети не відповідають вашим вимогам, ми можемо прийняти індивідуальне замовлення і оперативно виготовити дошку. При необхідності ми можемо це зробити в найкоротші строки.

Замовити інформаційний стенд

У нас можна замовити інформаційний стенд будь-якої складності. Виготовимо дошку по заданих розмірах, розробимо індивідуальний фон і вкомплектуємо її необхідною кількістю осередків, перекидних систем, а при необхідності - корковим полотном. Термін персонального виготовлення інформаційних стендів становить до 7 робочих днів, плюс доставка готового виробу за вказаною адресою.

Щоб замовити інформаційний стенд в Україні, відправте нам повідомлення, заповнивши спеціальну форму, або зателефонуйте. Якщо ви заповнили форму зворотного дзвінка, наш менеджер сам передзвонить і прийме замовлення на виготовлення дошки інформації за заданими характеристиками. Якщо у вас є макет готового виробу, відправте його нам по електронній пошті, щоб ми виготовили товар в точній відповідності з ним.

Купити інформаційний стенд

Роздумуєте, де купити інформаційні стенди? Ви можете зробити це у нас, тому що відпускаємо ми в продаж інформаційні стенди тільки високої якості. Переваги оформлення покупки у нас:

- Відправлення товарів по всій Україні транспортною компанією.

- Великий вибір і розширений діапазон вартості інформаційних стендів.

- Можливість виготовлення інформаційних стендів на замовлення.

- Можливість оплати покупки будь-яким способом: готівкою при отриманні, карткою, безготівковим розрахунком.

Зверніть увагу, що у інформаційних стендів ціна не включає в себе вартість замовлених додаткових опцій. Якщо вам потрібно потрібне додаткове кріплення, ламінування чи молдинг, будьте готові до того, що підсумкова вартість замовлення буде вище. Щоб отримати безкоштовну консультацію, зателефонуйте нам, і ми відповімо на всі питання.