Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

Знаки пожежної безпеки

Пожежа - це стихійне лихо, яке дуже складно зупинити. Ще складніше справлятися з його наслідками, так як пожежа завдає не тільки матеріальні збитки, але і часто забирає життя людей. Щоб зменшити ризик займання в потенційно небезпечних об'єктах, встановлюйте знаки пожежної небезпеки, що забороняють курити і інші дії, які можуть призвести до пожежі. Якщо загоряння все ж сталося, знаки дії під час пожежі допоможуть людям зробити правильні заходи і знайти евакуаційний вихід з будівлі.

Пожежні знаки

У нас великий вибір пожежних знаків і покажчиків. Серед них ви знайдете знаки, що позначають:

вогнегасник;

пожежний рукав і кран, джерело води;

кнопку включення пожежної автоматики;

пожежний вихід з будівлі і ін.

Ці знаки допоможуть людям в разі пожежі зробити перші спроби загасити його до приїзду пожежників, а також знайти вихід з будівлі для порятунку.

Виготовлення знаків пожежної безпеки

Ми робимо знаки пожежної безпеки у вигляді наклейок та пластикових табличок з ПВХ. Вони являють собою плівку-самоклейку з полівінілхлориду, зображення на яку нанесено методом повнокольорового друку. Можливе виготовлення знаків у вигляді твердих табличок з ПВХ пластику товщиною 4 мм. Пластик є пожежобезпечним та не горить під час пожежі.

Купити знаки пожежної безпеки

У нас ви можете купити знаки пожежної безпеки будь-якого типу: в асортименті у нас представлено більше 50 варіантів їх виконання. Зверніть увагу, що ціна, зазначена внизу товарів, відповідає вартості наклейок. Замовте їх, якщо ви можете наклеїти їх на рівне і гладке місце. Для установки знаків на інші поверхні вам буде потрібно пластиковий аналог. Для цього вкажіть при замовленні, що ви хочете замовити саме знаки на пластиковій основі. Ми оперативно виконаємо замовлення і доставимо товар кур'єром або транспортною компанією у будь який куточок України.