Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

Медичні стенди

Медичні стенди є тим найціннішим джерелом інформації, завдяки якому людина зможе зорієнтуватися у складній ситуації, надати правильну і своєчасну допомогу, подбати про своє здоров'я. Значення інформації про здоров'я для життєдіяльності людини неможливо переоцінити.

Розділ інформаційних медичних стендів об'єднує стенди за кількома напрямками: для медичних організацій, для медичного кабінету освітньої організації, для підприємств в кабінет охорони праці. Наповнення виробів відповідає заявленій тематиці.

У свою чергу стенди для медичних організацій також діляться на кілька типів. Найбільш поширені стенди з корисною та пізнавальною інформацією для пацієнтів, як правило, оформляється у вигляді плакатів. Це можуть бути плакати розповідають про те як розпізнати те чи інше захворювання, як правильно лікувати хвороби або як правильно дотримуватися гігієни.

Для установ надають платні медичні послуги актуальні стенди з кишенями, де можна розмістити перелік таких послуг, прайс-лист, інформацію про знижки для окремих груп населення, різну поліграфію. Також в окрему групу можна виділити стенди для медичного персоналу.

Медичні стенди для школи або садка також містять важливу інформацію про здоров'я. При цьому тексти повинні бути розраховані на дитяче сприйняття. Тут буде доречна популяризація здорового способу життя. А кишені для замінної інформації знадобляться для важливих оголошень.

На виробництві або громадської організації, де працює велика кількість людей необхідно мати стенди з надання першої допомоги. Своєчасно надана допомога може врятувати життя і здоров'я постраждалій людині. Стенди можна розмістити в кабінеті охорони праці, в медичному куточку.

Виготовлення медичних стендів

Всі медичні стенди складаються з пластикової основи та плівки. Вони містять заголовок, який передає суть змісту, тематичних  та / або кишень ПВХ. Кишені для змінної інформації можуть організовуватися в перекидну систему для економії місця, без шкоди кількості розміщуваних даних.

Для більшості виробів застосовуються кишені формату А4. Популярність формату обумовлена ​​ поширеністю паперу А4. У нашій майстерні також можуть виготовлятися кишеньки А5, А3 чи будь-якого іншого розміру. При необхідності будь-яка модель стенду може модифікуватися, наприклад, замінюватися на об'ємні (призначені для книг, брошур, журналів і інших матеріалів).

Все перекидні системи компанії стенд-патріот складаються з п'яти секцій, які, в свою чергу, містять два стандартних плоских кишені. У разі якщо п'яти секцій мало, ви можете замовити додаткові. Максимально перекидну систему можна доповнити восьма секціями, збільшивши місткість до шістнадцяти листів.

Додатково медичні стенди можуть обрамлятися металевим багетом - молдингом.  Окантовка робиться лише на прямокутних стендах. Колір алюмінієвої окантовки срібний і золотий.

Використання пластикових стендів в приміщенні безпечно. Спінений пластик ПВХ не виділяє шкідливих для здоров'я людини речовин. Він пожежобезпечний, вологостійкий (не вбирає вологу і не деформується у вологому середовищі), стійкий до сонячних променів.

Купити медичні стенди

У нашому магазині стенди першої допомоги широко представлені в каталозі товарів. Вони навчать способам зупинки кровотеч, надання допомоги при переломах, при гострих інфекційних захворюваннях, радіаційних отруєннях, отруєннях хімічно небезпечними речовинами. Деякі моделі комплексно висвітлюють питання, наприклад стенд Перша допомога. Інші розкривають одну тематику, як стенд Як розпізнати інсульт

Якщо Ви не знайшли стенду який Вам до вподоби, звертайтеся до нас за телефонами 097-17-141-10, 057-759-47-05, 073-133-77-15, 099-470-61-47 і ми підберемо стенд, згідно Ваших потреб. А якщо в нас не буде стенду, який відповідає Вашим вимогам, то ми розробимо його для Вас. Розробка стенду виконується безкоштовно. Також оформити замовлення на товари нашого сайту можна за допомогою кошика. Залиште товар через спеціальну форму, та наші менеджери з Вами зв’яжуться у найближчій час.