Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

Основи здоров’я

 Обов’язковий для вивчення предмет «Основи здоров’я» вчить дітей поведінці під час пожеж, правилам дорожнього руху, вмінню знаходити відмінності між їстівними грибами та отруйними, знайомить з факторами збереження здоров’я та іншими життєвими премудростями.
 Інформаційні візуальні доповнення до тем уроків у вигляді шкільних стендів групи «Основи здоров’я» готуватимуть школярів до сприйняття нових важливих відомостей, які адаптуватимуть дитину до поступового входження в дорослий світ. Дублювання на дошках вправ, задач або термінів зі шкільного підручника у схематичному ілюстрованому вигляді підвищить ефективність сприйняття матеріалів, направлених на збереження та підтримку здоров’я.
 Діти повинні змалечку розуміти, що для збереження здоров’я та хорошої фізичної форми потрібно докладати деяких зусиль. Куточки здоров’я, кабінетні предметні стенди або ж інформаційні майданчики для оформлення коридорів, куточки безпеки, наліпки — весь асортимент наших товарів дає можливість перетворити школу чи інший заклад в осередок піклування про здоров’я вихованців. Спільні зусилля педагогів, дітей та їх батьків обов’язково матимуть позитивний результат, а стенди «Основи здоров’я» як об’єднувальний елемент таких зусиль незамінні при оформленні шкільних приміщень. Хочемо відзначити безпечність та якість нашої продукції, що досить важливо для створення безпечного середовища перебування дітей.