Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

Економіка

 Основні економічні терміни та поняття, значення грошей для ефективного функціонування людського суспільства та курси різних іноземних валют, прізвища відомих світил економіки та бізнесу… Інформаційні повідомлення з дайджесту щоденних світових новин не обходяться без згадування подій чи змін у світі економіки. Ця наука вже давно міцно ввійшла в щоденне існування кожного з нас і її важливість в сучасному світі не викликає ніяких сумнівів.
 Предметні стенди для вивчення дисципліни «економіка» завдяки постійному находженню в полі зору школярів сприятимуть тому, що складні для засвоєння економічні таблиці, поняття, схеми та діаграми будуть запам’ятовуватися на рівні підсвідомості. А це вкупі з зусиллями педагогів обов’язково дасть позитивний результат освоєння економічних знань.
 Економіка як наука є базовою при отриманні багатьох професій на сьогоднішньому ринку праці. Тому в школі ще на етапі вивчення базових для економіки предметів математики та інформатики потрібно акцентувати увагу учнів на важливості їх вивчення. Стенди в кабінет інформатики, таблички, наклейки, стенди для кабінету математики повинні бути в школах в такій кількості та якості, щоб оформлені за їх допомогою приміщення були максимально функціональними тематичними осередками в країні знань. На нашому сайті ви знайдете багато товарів, що відповідають описаним критеріям.