Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

Людина і світ

Навички комунікації та вміння сприймати світ у позитивному соціальному відтінку та відтворювати таке відношення у повсякденних вчинках — одне із головних завдань суспільствознавчого предмету « Людина і світ». Його введення у шкільну програму допомагає у підготовці школярів до активного суспільного життя та сприяє розкриттю їх талантів та особливостей характеру, щоб у майбутньому успішно реалізовувати свої амбіції та прагнення.
 Людина, природа, суспільство — взаємозв’язок між цими ланками сучасної цивілізації і є предметом тем для відтворення на стендах для кабінету «Людина і світ». Неважливо, це стенди для початкової школи чи для старших класів, головною умовою ефективності подібних наочних засобів є показ взаємозв’язку людської діяльності та стану навколишнього середовища та відповідні правила правильної поведінки для збереження природних ресурсів і людських життів.
 Якщо змалечку формувати у дитини почуття власної гідності та відповідальності за майбутнє планети, то перспектива майбутніх екологічних обставин життя на планеті не здаватимуться такими похмурими.
 Освітня реформа передбачає наявність у школах багатьох наочних засобів,що формуватимуть відповідальних громадян країни. Стенди для школи НУШ, які представлені на нашому сайті, допоможуть закласти у свідомість малюків перші цеглини правильних та відповідних рис їхнього характеру.