Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

Захист України

 Основна ціль, яка стоїть перед викладачем дисципліни, яка поширює та пропагує знання про захист України — це формувати у юнаків і дівчат на основі отриманих знань навички дій в непередбачуваних ситуаціях, почуття відданості Батьківщині та готовність її захищати.
 Інформаційне та матеріально-технічне забезпечення такого важливого в реаліях сьогодення предмету потребує різнопланових наочних засобів, а шкільні стенди є одним із важливих носіїв актуальних відомостей в кабінеті захисту України.
 Правовий супровід сфер військового та цивільного захисту Батьківщини та охорони здоров’я, особливості структури армійських формувань та задачі їхніх підрозділів, правила дій у надзвичайних випадках та головні принципи надання першої медичної допомоги — це теми оформлення стендів кабінету захист України. При правильній подачі відповідних матеріалів та вірному розміщенню акцентів такі інформаційні об’єкти навчать старшокласників медіаграмотності, змусять вмикати критичне мислення, що знайде своє віддзеркалення у вірній громадянській позиції та патріотичних почуттях дітей.
 Враховуючи специфіку викладання предмета, обов’язковим елементом декору профільних стендів є куточки безпеки. Для безпечності практичних занять авторитет та контроль вчителя мають бути на такому рівні, який не передбачає двох варіантів трактування попереджувальної інформації. Наприклад, табличка «стороннім вхід заборонено» не повинна викликати бажання потрапити в обмежену нею зону.