Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

Технології, технічне навчання та обслуговуюча праця

Такий предмет, як технології, технічне навчання та обслуговуюча праця введено в шкільну програму для того, щоб діти разом з теоретичними знаннями отримували трудові та практичні навички у сферах кулінарії, крою та шиття, столярної і токарної справ, які обов’язково стануть у пригоді в житті. Заняття з трудового навчання проводять окремо для хлопчиків та дівчаток. Тому в школі є два відповідних приміщення, які будуть малоефективними без  знайомих всім стендів з тематичним інформаційним наповненням. На наш погляд, інформація з таких стендів є надзвичайно важливою. Мало хто з нас пам’ятає ряд активності металів, а от рецепт вдалих тістечок зі шкільного стенда залишився в пам’яті на довгі роки.
 Робоча зона в навчальних трудових приміщеннях повинна відповідати встановленим нормам пожежної та електробезпеки. А правила безпечного поводження при роботі з обладнанням та інструментами — обов’язковий матеріал у куточок безпеки, який має бути в наявності в кожному кабінеті обслуговуючої праці.
 Правильно подана інформація на стендах для оформлення робочих зон, інструктаж вчителя та використання індивідуальних засобів захисту на практичних заняттях — гарантія безпечних та ефективних уроків праці.