Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

Стенд "ПАТРІОТ"

Основний напрямок діяльності компанії стенд «ПАТРІОТ» — співпраця з навчальними закладами, організаціями та підприємствами у сфері забезпечення їх наочними засобами декоративного та функціонального призначення. Стенди, банери, таблички, вивіски, наліпки нашого виробництва допоможуть вам проявити власний дизайнерський талант та створити в будь-якому приміщенні оазис краси та затишку зі збереженням функціональних можливостей наочних матеріалів.
 Стенди для ДНЗ чи шкільні стенди, таблички на будинок чи знаки безпеки, плакати на 8 Березня чи банери на випускний — усі товари нашого виробництва мають високі якісні показники та слугуватимуть вашими сумлінними помічниками на протязі багатьох років.
 Співпраця з нами гарантовано додасть вам надійних співавторів при втіленні ваших індивідуальних бачень оформлення приміщень. Ми посприяємо створенню безпечних умов праці на кожному робочому місці за допомогою відповідних стендів. Готові взяти посильну участь у вихованні патріотичного духу молоді — продукція даного напрямку у великому асортименті представлена вашій увазі.

У нас достатньо професіоналів для плідної співпраці у галузі зовнішньої реклами – звертайтеся.
 Будь-які ваші ідеї, пропозиції та зауваження ви можете повідомити нам — ми завжди прислухаємося до прохань наших клієнтів. Дані для зворотного зв’язку розміщені у верхній частині сайту.