Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

Замовити табличку з назвою вулиці

Здавалося б, така дрібниця — табличка з назвою вулиці та номером будинку. Але практика показує, що її наявність або відсутність може мати надважливе значення, коли мова йде про людське життя. Маємо на увазі роботу рятувальних служб або автомобіля швидкої допомоги. Тому якщо на разі у вас існує завдання замовити табличку із назвою вулиці, не зволікайте та звертайтеся до наших майстрів. При виборі кольору фону і тексту виробу вони підкажуть вам як краще, враховуючи палітру фарб вашого будинку, паркану та даху, підібрати їх так, щоб табличка ефективно виконувала своє цільове призначення.

Використання складних форм та декоративних шрифтів підкреслить статусність будівлі, а прямокутні вивіски з чітким строгим шрифтом — оптимальний варіант для багатоповерхівок.

Неможливо уявити виготовлення високоякісної інформаційної продукції, зокрема, табличок, без відповідного устаткування. Плотер, лазерний та фрезерний верстати — сучасні високотехнологічні машини працюють у зв’язку з комп’ютерною програмою і забезпечують контроль найдрібніших деталей декору табличок, а команда професіоналів робить усе для того, щоб ви саме на нашому сайті знайшли відповідь на запитання: «Де замовити табличку з назвою вулиці?».