Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні

 

Клітина рослини

Для формування вірного уявлення про рослинний світ нашої планети знайомство з ним потрібно розпочинати зі знайомства з будовою клітини рослин. Мікроскоп — один із приладів кабінету біології, який викликає підвищений інтерес школярів. Глибше проникнути в мікросвіт з його допомогою — це завдання робить цікавими лабораторні заняття з біології для багатьох учнів. А розміщений на стендах схематичний чи словесний опис будови рослинної клітини допоможе школярам переконатися, чи ретельними та скрупульозними були їхні зусилля в процесі спостереження за її будовою. Крім того, подібні плакати часто використовуються учнями як надійні джерела інформації при проведенні самостійних чи контрольних робіт.

Що це перевірений помічник учителя, зайвий раз нагадувати не потрібно — це загальновідома аксіома шкільного буття. В якості матеріалу виготовлення предметного інформаційного стенда можна використати пластикову основу, а можна розмістити плакат на банерній тканині.

В обох випадках безпечність та якість нашої продукції ми гарантуємо. Розмір та кольорову гаму ви можете обрати із наявних товарів, а можете обговорити з нашими менеджерами, які завжди готові йти назустріч побажанням наших клієнтів. Стенд може бути прикрашений окремими представниками флори України, а може містити лише специфічні дані про будову клітини рослини-обирати вам.