Пошук товару

Стенди для шкільних кабінетів

Стенди для шкільних кабінетів - найважливіший елемент оформлення навчальних аудиторій, носій необхідної для процесу навчання інформації. Без таких стендів важко собі уявити будь-який шкільний кабінет. В кожен кабінет для кращого вивчення потрібна гарно подана учням інформація. Наприклад в кабінет інформатики потрібні стенди з основ алгоритмізації, програмуванню, безпечній роботі за комп’ютером, про операційні системи, апаратно-програмне забезпечення комп’ютера. Для кабінету української мови та літератури будуть цікаві стенди з цитатами та портретами, біографією та творчістю відомих письменників, стенди з правилами української мови, частинами мови, будовою слова, членами речення. В кабінет математики ми можете придбати стенди з правилами розв’язування задач, математичними формулами, геометричними фігурами та правилами, складом числа, формулами скороченого множення, логарифмами та їх властивостями.

Оформлення шкільних кабінетів стендами

Матеріали, представлені на шкільних стендах, покликані допомагати школярам у навчанні, сприяти кращому засвоєнню інформації. На них зазвичай представлена найважливіша інформація. Наприклад, важко уявити собі кабінет хімії без стенду з таблицею Менделєєва.

Окрім стендів з інформаційним змістом та різноманітним наповленням ми виготовляємо стенди з кишенями, в які Ви можете розмістити будь-яку тематичну інформацію. Ми виробляємо стенди з високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність.

Купити стенди для оформлення шкільного кабінету

Стенди грають величезну роль в оформленні шкільних кабінетів. На них зазвичай розміщується велика кількість корисної інформації щодо навчального процесу. Інформація в графічному поданні відмінно сприймаються і запам'ятовуються учнями. Ми пропонуємо як стенди з певних предметів, так і загальнотематичні стенди, які відмінно підійдуть до будь-якого класу.

Крім розробленого переліку стендів ми пропонуємо Вам зробити індивідуальне замовлення (наприклад, стенди для музичної школи, стенд психолога і т.д.), вибравши необхідну форму, колір фону, інформаційне наповнення, формат і кількість кишень. Для замовлення звертайтеся до наших менеджерів, будь-яким зручним для вас способом (телефон, viber, електронна пошта) та вкажіть всі ваші побажання. Ми зі своєї сторони зробимо все можливе, щоб дизайн стенду, якість виготовлення та враження від спілкування з нами були на найвищому рівні.

Замовити та купити будь-який стенд ви можете у нас на сайті або зателефонувавши за вказаними на ньому телефонами. Наші фахівці допоможуть вам у виборі підходящого плаката, і необхідна інформація завжди буде доступна вашим відвідувачам.

 

Зворотній зв'язок

Новинки

В'їздний знак у населений пункт з композиту, на опорах
4100.00 грн
Стенд класний куточок
282.00 грн
Агітаційний банер ЗСУ Підпиши контракт зі збройними силами України
700.00 грн
Агітаційний банер Підпиши контракт зі збройними силами України
700.00 грн
Пластиковий стенд з пожежної безпеки для держустанов та освітніх закладів
714.00 грн
Пластиковий стенд з державною символікою України
279.00 грн
Комплект стендів для оформлення кабінету астрономії
1160.00 грн
Пластиковий інформаційний стенд для кабінету астрономії
446.00 грн
Інформаційний вуличний стенд на композиті
0.00 грн
Пластиковий стенд з присягою для військових частин та підрозділів
910.00 грн
Інформаційно-вказівний знак для вулиці
0.00 грн
Пластиковий стенд державна символіка України. Стенд для оформлення школи
520.00 грн
Комплект об'ємних стендів "Склад збройних сил України"
6200.00 грн
Портрети українських географів на пластику ПВХ 4мм для кабінету географії
440.00 грн
Комплект інформаційних стендів для військових підрозділів "Несення варти"
3450.00 грн
Стенд для держустанов та організацій з карманами для інформації та клік-системою
970.00 грн
Інформаційний пластиковий стенд для держустанов та адміністрацій з карманами для інформації.
733.00 грн
Патріотичний стенд для шкільного кабінету
355.00 грн
Стенд патріотичний с карманами для фотографій героїв
850.00 грн
Інформаційний стенд для держустанов та сільських рад з кишенями для фото
1500.00 грн