Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні  

 

(097) 171 41 10    (057) 759 47 05

(073) 133 77 15    (099) 470 61 47

Статті

Пластикові стенди

Найкращим засобом посилення сприйняття будь-якої інформації є наочна, лаконічна та схематична її інтерпретація. Краще за все цю функцію виконують настінні пластикові стенди. Школа, університет, технікум та багато-багато інших типових чи спеціальних учбових закладів використовують такі стенди для інформування учнів та персоналу. Стенди робляться с ПВХ та обклеюються плівкою з високоякісними принтами, їм можна придати будь-яку фігурну форму, розмір, розмістити на них зручні кармани різних форматів для змінних даних. Усе це може буди виготовлено за вашим особистим  бажанням та на ваше безпосереднє замовлення. Наша організація  має у своєму розпорядженні не тільки креативний відділ, але й власний повноцінний цех. Це дає нам можливість зробити продукцію з вігідною ціною та контрольованою якістю.

Виготовлення стендів на замовлення

Компанія Стенд-Патріот пропонує наочні стенди віщої якості, спрямовані на діяльність держустанов, військових організацій, комунальних підприємств та інших закладів державного та локального значення. Наша фірма є одним з лідерів українського ринку виготовлення стендів, реклами та наочної агітації з 2011 року. Окрім команди професійних висококваліфікованих дизайнерів, що спеціалізуються саме на розробці стендових макетів, ми маємо власні потужності виробництва. То ж наша продукція проходить повний контроль якості на кожному етапі виготовлення. Готові стенди ми відправляємо у будь-яку точку країни деякими поштовими сервісами на ваше замовлення. Спробуйте знайти стенд, що вас цікавить у нашому каталозі, або наші дизайнери зроблять ексклюзивно новий макет за вашої участі.

Оформление стендов начальных классов

Чрезвычайно высокое значение в школьной программе имеет воспитание ребенка в самом раннем периоде обучения, выпадающем на начальные классы. Именно здесь вместе с постижением азов общечеловеческого знания ребенок становится членом социума, принимает его ценности, определяет свои взаимоотношения с окружающим миром. Основная ответственность за этот процесс лежит. Само собой, на учителе – именно он несет большую часть ответственности за результат своей учебно-воспитательной работы. Но не последнюю роль здесь играет и оформление стендов начальных классов, их содержание и эстетическая концепция. Грамотный подход к дизайну как самых типовых, так и специфических стендов – наша профессия. Именно у нас вы можете выбрать нужный вам варианты стендов или заказать персональный, в последствии получив его готовым на руки в наикратчайшие сроки.

Класний куточок стенд

Класний куточок містить в собі інформацію про заплановану виховну роботу в учнівському колективі. В прозорих кишенях розміщується інформація про дружбу в колективі, правила поведінки в школі та інших учбових закладах. Учні можуть самостійно писати статті про життя колективу, а також можуть залишати відгуки чи побажання що до діяльності колективу. В рубриці наші досягнення можна розмістити різні нагороди що учні здобули на змаганнях, олімпіадах, конференціях….
Наша компанія пропонує комплекти стендів з класними куточками, стенди для кабінету іноземної мови, чи для інших кабінетів, стенди за професійним спрямуванням.

Стенд для школы

Нужно сказать, что при продуманном творческом использовании стендов в начальных классах, средних и старших классах учебный процесс можно сделать более мобильным продвинутым и эффективным. Перед учениками располагается учебная информация, учасники ее запоминают и учебный процесс проходит более эффективно.

Стенд для школы можно изготовить самостоятельно либо приобрести у нас на сайте. В нашей компании работают профессионалы любящие свою работу. Самые популярные стенды это: Презентационные стенды, информационные стенды, классные уголки, стенды для оформления кабинетов, стенды для учительской и метод кабинета и другие.

Типові помилки під час перших кроків ОТГ після виборів

З часу утворення перших об’єднаних територіальних громад (ОТГ) вже пройшло майже три роки. Відтоді сотні громад пройшли процедуру реорганізації, вирішили тисячі кадрових питань, прийняли величезну кількість рішень.

Разом з тим, особливо вразливим залишається період перших місяців діяльності новообраних рад, зокрема проведення перших сесій. Багато рішень, які необхідно прийняти, є новими для органів місцевого самоврядування, а шаблони сусідів або самі не ідеальні, або вже не відповідають законодавству, яке з того часу змінилося. Як наслідок, допускаються помилки.

Результати моніторингу показують, що з кожною новою хвилею утворених громад кількість помилок зменшується, а їх характер зазвичай не тягне якихось негативних наслідків для ради. Однак навіть таких помилок слід уникати, а тому нижче наводимо найбільш поширені з них.

1. Підписання перших рішень головою ТВК. Ця помилка допускається тому, що на момент голосування сільський, селищний, міський голова ще не набув повноважень, оскільки заслуховування його присяги зазвичай є другим питанням порядку денного. Проте відповідно до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» встановлено п'ятиденний строк для підписання рішення, а на цей момент повноваження голови точно вже розпочнуться. Крім того, законом передбачено підписання рішень виключно головою та, в окремих випадках, секретарем ради. Тому вчинення цих дій головою ТВК є порушенням закону.

2. Прийняття рішення ради, яким припиняють повноваження голови, депутатів чи ради попереднього скликання. Відповідно до ч.2 ст.8 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» повноваження сільських, селищних, міських рад, сільських, селищних, міських голів, обраних територіальними громадами, що об’єдналися, завершуються в день набуття повноважень сільською, селищною, міською радою, обраною об’єднаною територіальною громадою. Тобто зазначати про це в рішенні не потрібно. Натомість ми рекомендуємо фіксувати момент початку повноважень шляхом прийняття рішень про визнання повноважень депутатів ради нового скликання та новообраного сільського, селищного, міського голови. Цей документ згодом знадобиться про проведення реєстраційних та інших дій, пов’язаних з реорганізацією.

3. Відсутність у рішенні ради, протоколі пленарного засідання та у трудовій книжці сільського, селищного, міського голови інформації про складення ним присяги посадової особи місцевого самоврядування. Така помилка може поставити під сумнів факт початку повноважень відповідного голови і, як наслідок, легітимність усіх прийнятих ним рішень. Допущення цієї помилки зумовлено тим, що ст. 11 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» передбачає складення присяги особами, які впершебули обрані на посади сільських, селищних, міських голів на сесії відповідної ради. Проте, відповідно до ч. 1 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження новообраного сільського, селищного, міського голови починаються з моменту складення ним присяги відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» на пленарному засіданні відповідної сільської, селищної, міської ради, на якому відповідною територіальною виборчою комісією були оголошені рішення щодо його обрання та реєстрації. Тобто, наразі моментом початку повноважень відповідного голови є факт складення ним присяги на пленарному засіданні.

4. Ліквідація юридичних осіб - органів місцевого самоврядування, створення ліквідаційної комісії. Відповідно до статті 8 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» здійснюється реорганізація відповідних юридичних осіб - сільських, селищних, міських рад, обраних територіальними громадами, що об’єдналися, та розміщених поза адміністративним центром об’єднаної територіальної громади, шляхом їх приєднання до юридичної особи - сільської, селищної, міської ради, розміщеної в адміністративному центрі об’єднаної територіальної громади. Ліквідація на відміну від реорганізації, не допускає правонаступництва.

5. Повідомлення державного реєстратора про реорганізацію та встановлення строку подання вимог кредиторів. Відповідно до ч.6 ст.4 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» реорганізація юридичних осіб - сільських, селищних, міських рад та їхніх виконавчих комітетів у випадках, передбачених цим Законом, здійснюється без повідомлення про неї органу, що здійснює державну реєстрацію, а також без збирання вимог кредиторів, отримання їхньої згоди. Крім того, у Законі України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» передбачено, що державна реєстрація при реорганізації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб після добровільного об’єднання територіальних громад здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених Законом України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" (ч. 2 ст. 17).

6. Покладення повноважень секретаря виконкому на секретаря селищної, міської ради. Відповідно до ч. 3 ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» секретар виключно сільської ради може за рішенням ради одночасно здійснювати повноваження секретаря виконавчого комітету відповідної ради.

7. Вирішення питання про покладення обов’язків старости не на першому засіданні. Відповідно до ч. 2 ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» повноваження сільських, селищних, міських рад, сільських, селищних, міських голів, обраних територіальними громадами, що об’єдналися, завершуються в день набуття повноважень сільською, селищною, міською радою, обраною об’єднаною територіальною громадою. Отже, в день відкриття першої сесії ради ОТГ завершуються повноваження відповідних голів та секретарів відповідних рад. Саме тому покладати на цих осіб виконання обов’язків старости до обрання на перших виборах старости доцільно у день проведення першої сесії ради ОТГ, адже вже на наступний день ці особи не будуть вже перебувати у статусі відповідних голів чи секретарів ради.

8. Неправильна нумерація скликань. Відповідно до статті 3 Закону України «Про порядок обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (рад)» Представницький орган   місцевого   самоврядування    (рада), обраний  на  перших виборах,  проведених у випадку,  передбаченому законом,    вважається    представницьким    органом     місцевого самоврядування   (радою)   чергового   скликання,  яке  відповідає скликанню всіх представницьких  органів  місцевого  самоврядування (рад). Таким чином, до чергових місцевих виборів у 2020 році усі ради є радами VII (сьомого) скликання.

9. Вживання терміну «голова ради» замість сільського, селищного, міського голови. Назви цих посад були змінені у 1997 році Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

10. Покладення «обов’язків старости» не на колишнього голову чи особу, яка виконувала його обов'язки, а на іншу особу. Перехідними положеннями Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» передбачено, що у селах, селищах, в яких знаходилися органи місцевого самоврядування територіальних громад, що об’єдналися, обов’язки старости до обрання на перших виборах старости виконує особа, яка здійснювала повноваження сільського, селищного голови відповідної територіальної громади до об’єднання. Інша особа не може виконувати обов’язків старости. Натомість на інших осіб можна покладати окремі функції, притаманні старостам, - реєстраційні, нотаріальні дії тощо, та саме таким чином формулювати текст рішення.

11. Не внесення до трудових книжок працівників запису про реорганізацію сільських, селищних рад, які увійшли до ОТГ. У день проведення першої сесії ради ОТГ розпочинається процес реорганізації рад, які увійшли до ОТГ шляхом прийняття відповідного рішення радою ОТГ. Саме це рішення є підставою для внесення запису до трудових книжок усіх працівників (крім виборних посад) рад, що увійшли до ОТГ: «Таку-то сільську/селищну раду реорганізовано шляхом приєднання до такої-то сільської/селищної/міської ради». Інколи трапляються випадки, коли на підставі реорганізації рад ініціюється реорганізація комунальних закладів (підприємств, організацій), чого робити не потрібно.

Детальні методичні рекомендації та зразки документів щодо перших кроків об’єднаних громад (для ОТГ, де перші вибори пройшли 29.04.2018), можна завантажити тут.

Крім того, рекомендуємо ознайомитись з такими документами:

Пояснення по їх застосуванню, а також відповіді інші питання можна отримати в Центрах розвитку місцевого самоврядування Програми U-LEAD з Європою, що функціонують у кожній області.

Публікацію підготували:

Максим Бризіцький, експерт Аналітично-правової групи Центрального офісу реформ при Мінрегіоні;

Леся Федченко, експерт Аналітично-правової групи Центрального офісу реформ при Мінрегіоні.

Автори дякують за матеріали, надані Наталією Даньковською та Тетяною Гуліян, юрисконсультами Черкаського та Запорізького Центрів розвитку місцевого самоврядування.

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ЩОДО ЗАКУПІВЕЛЬ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ТА ПОСЛУГ З РОЗПОДІЛУ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ!

На численні звернення суб’єктів сфери публічних закупівель, звертаємо вашу увагу на роз’яснення з питань, пов’язаних із закупівлею електричної енергії для забезпечення потреб держави або територіальних громад, у тому числі бюджетних організацій, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Завантажити ТУТ.

 

Завантажити ТУТ.

 

 

 

КОРПУС МИРУ США ВІДНОВЛЮЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК ЩОДО СПІВПРАЦІ

Черговий шанс для громадських організацій та органів місцевого самоврядування покращити свою організаційну спроможність, проектну діяльність та взаємодію з партнерами за сприяння американського волонтера.

Американське урядове агентство Корпус миру США в Україні вкотре оголошує конкурс з пошуку приймаючих організацій для американських волонтерів з проекту «Розвиток громад».

Приймаючою стороною можуть виступати органи місцевого самоврядування та громадські або благодійні організації. Співпраця триватиме впродовж двох років з жовтня 2019 по жовтень 2021.

Американські волонтери передаватимуть досвід відповідно до наступних задач проекту:

 1. Зміцнювати спроможність організацій та заохочувати навчання, яке б сприяло організаційному розвитку.
 2. Покращувати існуючі практики з розробки та управління проектами.
 3. Сприяти злагодженій взаємодії між організаціями та їхніми партнерами.

Заявки приймаються в режимі онлайн до 31 січня 2019 р.:

 https://www.surveymonkey.com/r/KF62QNS

Опис проекту та анкета для приймаючих родин містяться у додатку:

1_Опис проекту Розвиток громад

2_Анкета приймаючих родин

 

Джерело: Громадський Простір

Педагогіка партнерства

 

 

   Кожна дитина – неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями. Місія нової української школи – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками.

Нова школа працюватиме на засадах «педагогіки партнерства».

Основні принципи цього підходу:

 • Повага до особистості
 • Доброзичливість і позитивне ставлення
 • Довіра у відносинах
 • Діалог – взаємодія – взаємоповага
 • Розподільне лідерство (проактивність, право вибору та відповідальність за нього, горизонтальність зв’язків)
 • Принципи соціального партнерства (рівність сторін, добровільність прийняття зобов’язань, обов’язковість виконання домовленостей)

В основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Школа має ініціювати нову, глибшу залученість родини до побудови освітньо-професійної траєкторії дитини.

За матеріалами Міністерства Освіти і Науки України 

 

29 жовтня 2018

 

Чим європейська освіта відрізняється від української

   У кожної країни є своя специфіка виховання та навчання, що складається упродовж сотні років та зазнає реформування. Загалом, система освіти та методика викладання у пострадянських країнах суттєво відрізняються від європейських. Україна, яка прагне наблизитися до ЄС, дедалі частіше впроваджує іноземний досвід. Що ж спільного та відмінного в європейській та вітчизняній освіті?

 Європейці велику увагу приділяють комфорту учнів. Чиновники щороку вкладають тисячі євро для того, щоб вдосконалити обладнання, модернізувати класи, устаткувати їх настільки, щоб кожен зміг безперешкодно отримувати знання та із задоволенням проводити час у школі. За словами французьких викладачів, це безпосередньо впливає на успішність учнів.

  Першим правилом чиновників у Фінляндії є рівномірне фінансування всіх шкіл, незалежно від населеного пункту. Таким чином, діти в селах та мегаполісах здобувають якісну освіту та не мають у подальшому якихось нарікань. Також всі підручники та канцелярські предмети є безкоштовними.

  Дітей, які тільки приходять на навчання, намагаються якомога більше заохочувати здобувати знання. Так, в Німеччині перший день у школі є особливим, тому батьки дарують новоспеченому учню солодощі у вигляді конуса. До подарунка додають канцтовари та гарні прикраси. Це не тільки стимулює дитину до навчання, але й допомагає їй при адаптації.

  Загалом у Європі приділяють велику увагу всебічному розвитку дитини. Найяскравіше такі традиції демонструє фінська школа. Тут дітей вчать тому, що знадобиться їм у житті – орієнтуванню на місцевості, підрахунку вартості товару зі знижкою, вирахуванню відсотка від податку, створенню резюме, контролю банківським рахунком тощо. Все відбувається у легкій, невимушеній атмосфері.

  В Україні до початку навчання школярі повинні вміти рахувати, знати українську та англійську абетки. Тому перед тим, як дітей віддають до школи, батьки упродовж року готують їх до навчання.
В Україні дедалі популярнішими є класи поглибленого вивчення одного з предметів. Найбільш рейтинговими в цьому питанні є класи математичного спрямування або з поглибленим вивченням іноземної мови. З одного боку, це дає дитині більше знань з певних предметів, з іншого – батьки чи вчителі вирішують, до якого класу записати школяра.

  У Фінляндії до такого поділу ставляться вкрай негативно. У країні вважають, що всі дисципліни повинні бути рівноцінними. Школяр не може обирати для себе вузький профіль, не пізнавши весь спектр запропонованих предметів.

А в Німеччині навпаки велику увагу приділяють розвитку справжніх фахівців. Цей процес починається ще в школі, коли діти під час канікул проходять практику. Тоді педагоги визначають, хто із вихованців має нахили до вивчення точних наук та може стати інженером чи технологом.

За матеріалами: новини 24 каналу

 

29 жовтня 2018

 

Ключові компетентності за новим планом освіти

   Компетентність – динамічна комбінація знань, способів мисленн, поглядів,цінностей, навичок, умінь , інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно проводити професійну та  подальшу навчальну діяльність.

   Ключові компетентності – це ті, яких кожен потребує для особистої реалізації, розвитку, активної громадянської позиції, соціальної інклюзії та працевлаштування і які здатні забезпечити особисту реалізацію та життєвий успіх протягом усього життя.

 Новий Закон “Про освіту” передбачає такі ключові компетентності:

 • вільне володіння державною мовою;
 • здатність спілкуватися рідною (у разі відмінності від державної) та іноземними мовами;
 • математична компетентність;
 • компетентності у галузі природничих наук, техніки і технологій;
 • інноваційність;
 • екологічна компетентність;
 • інформаційно-комунікаційна компетентність;
 • навчання впродовж життя;
 • громадянські та соціальні компетентності, пов’язані з ідеями демократії, справедливості, рівності, прав людини, добробуту та здорового способу життя, з усвідомленням рівних прав і можливостей;
 • культурна компетентність;
 • підприємливість та фінансова грамотність;
 • інші компетентності, передбачені стандартом освіти.

 

    Наскрізними вміннями є: читання з розумінням, уміння висловлювати власну думку усно і письмово, критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати позицію, творчість, ініціативність, вміння конструктивно керувати емоціями, оцінювати ризики, приймати рішення, розв’язувати проблеми, здатність співпрацювати з іншими людьми.

 

29 жовтня 2018

 

Інклюзивна освіта в Україні за новими методиками

   Тема інклюзії є новою для України. Будь-який свідомий фахівець розуміє, що коли застосовуєш теоретичну методику в класі, то бачиш її як переваги, так і недоліки. Й іноді недоліків буває більше, ніж переваг. І для того, щоб їх подолати, треба модифікувати методику. 

  Якщо інклюзивна освіта у вузькому розумінні – тільки за нозологіями чи психо-фізичними порушенням – то, наприклад, діти-біженці або діти в складних життєвих обставинах (переселенці, діти з неповних родин тощо) випадають з цього процесу. Хоча вони так само можуть потребувати індивідуалізованого підходу в навчанні.Потрібно насамперед не боятися. Це такі самі діти, як і інші. Треба розуміти, що зараз учитель не самотній, його підтримують адміністрація школи і батьки.

  Пункт про залучення батьків до навчального процесу дуже важливий, і він підвищує рівень свідомості батьків. Вони залучені, тому що розуміють, що можуть отримати корекційно-розвиткові послуги у школі, разом з учителем працює асистент, для дитини складають ІПР (індивідуальну програму розвитку – ред.). Тобто вони будуть індивідуально підходити до дитини. Вчителю потрібно розуміти, що доведеться налагодити комунікацію з батьками, тому що не можна застосовувати методики в одному середовищі і не робити це в іншому. Тобто не може бути так, що вчитель щось робить з дитиною в школі, і це ніяк не підтримується вдома. Результату з такої роботи не буде. Також учителю потрібно розуміти, що на кожен інклюзивний клас надається ставка асистента вчителя. І це величезний ресурс.

Є чіткий алгоритм введення дитини з ООП у шкільний колектив. Треба провести кілька зустрічей. 

Перша – з адміністрацією школи і вчителями, які будуть працювати в інклюзивному класі. Потрібно поговорити з ними про те, що таке інклюзія, які діти прийдуть, з якими особливостями. Це робиться всередині школи.

Другий крок (це теж можуть робити фахівці ІРЦ): провести перші батьківські збори (якщо це перший клас) та озвучити, що клас буде інклюзивним. На цій зустрічі треба розповісти, що таке інклюзія, основні алгоритми роботи.

Третій крок – попрацювати з дітьми. Це може бути або серія уроків, або один урок з обговоренням, що є різні діти. У всіх є особливості, всім десь важко, десь легше. Також можна дивитися мультики про особливі освітні потреби.

За матеріалами: Вікторія Топол, “Нова українська школа”

Цей матеріал представлений ГО “Смарт освіта” в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!“

 

29 жовтня 2018

 

Випускник Нової Української Школи

Сучасний світ складний. Дитині недостатньо дати лише знання. Ще важливо навчити користуватися ними. Знання та вміння, взаємопов’язані з ціннісними орієнтирами учня, формують його життєві компетентності, потрібні для успішної самореалізації у житті, 

Випускник початкових класів повинен мати якісні характеристики:

упевненість в собі, відчуття повноцінності, старанність, працелюбність, самостійність, дисциплінованість, мотивація досягнення успіху, повинен уміти слухати і чути, критично мислити і мати почуття самоконтролю. Опанувати навички навчальної діяльності, прості навички самоконтролю навчальних дій, культуру поведінки і мови, основи особистої гігієни і здорового способу життя.

 

Випускник середніх класів має володіти певними яко­стями і вміннями:

 • на рівні вимог державних освітніх стандартів засвоїти загальноосвітні програми з усіх предметів шкільного навчального плану;
 • опанувати систему розумових навичок (порівняння, узагальнення, аналіз, синтез, класифікацію, визначення головного);
 • оволодіти основами комп’ютерної грамотності;
 • знати свої громадянські права і вміти їх реалізувати;
 • оцінювати свою діяльність з погляду моральності та етичних цінностей;
 • дотримуватися правил культури поведінки і спілкування;
 • вести здоровий спосіб життя;
 • бути готовим до форм і методів навчання, використовуваних у старших класах.

 

Випускник старших класів повинен:

 • засвоїти на рівні вимог державних освітніх стандартів загальноосвітні програми з усіх предметів шкільного навчального плану;
 • засвоїти зміст вибраного профілю навчання на рівні, що забезпечуватиме вступ до закладу вищої професійної освіти та подальше успішне навчання;
 • опанувати одну-дві іноземні мови на рівні поглибленого вивчення або базовому рівні;
 • опанувати основи комп'ютерної грамотності (програмування, навички технічного обслуговування);
 • оволодіти культурою інтелектуальної діяльності;
 • знати і поважати культуру України та інших народів;
 • поважати свою й чужу гідність;
 • поважати права, свободи інших людей;
 • дотримуватися правил культури поведінки і спілкування;
 • поважати свою працю та працю інших людей;
 • мати почуття соціальної відповідальності;
 • вести здоровий спосіб життя;
 • володіти способами отримання інформації;
 • прагнути духовного і соціального добробуту.

 

Випускник НУШ – це особистість, яка усебічно розвинена, здатна до критичного мислення, це патріот з активною позицією, який діє згідно з морально-етичними принципами і здатний приймати відповідальні рішення, поважає гідність і права людини, це інноватор, який здатний змінювати навколишній світ, розвивати економіку за принципами сталого розвитку, конкурувати на ринку праці, учитися впродовж життя.

Отже, українці йдуть в ногу із часом, зростає розумна та креативна молодь, яка всебічно розвинена, відповідальна, здатна до розвитку та інновацій.

 

За матеріалами Міністерства Освіти і Науки України

25 жовтня 2018

Стенди з безпеки життєдіяльності

Особливу увагу "Стенд-Патріот" приділяє розробці стендів з безпеки. Оскільки, найбільшою цінністю для людини є життя. Нині світ піддаєтья небезпеці. Наша компанія турбується про життя та здоров’я кожного. Саме тому ми  пропонуємо до вашої уваги великий асортимент стендів з безпеки життєдіяльності. Вони допоможуть дізнатися більше про правила та застерегти вас від лиха.

25 жовтня 2018

Сучасне освітнє середовище

Що пропонує Нова Українська школа змінити в сучасному освітньому середовищі?

Першочергово, найважливіше:

 • Фізичне просторово-предметне оточення
 • Оточення
 • Засоби навчання

Освітній простір НУШ розвиває інфраструктуру для забезпечення різних форм навчання учнів, учителів, батьків і керівників навчальних закладів, формує навички наукової діяльності та винахідництва, формує структуру сучасної бібліотеки, заохочує інклюзивну освіту.

За матеріалами Міністерства Освіти і Науки України

24.10.2018

Матеріали для проведення бесід з учням

 Пам’ятка «Як себе поводити в місцях масового скупчення людей?»

 

Є багато прикладів масового скупчення людей, які були небезпечні для життя людини. Проживаючи або перебуваючи у великому місті, людина часто потрапляє в місця великого скупчення натовпу. Це концерти зірок естради, спортивні змагання, паради, агітаційні акції, політичні виступи та ін. Натовп може легко та швидко утворитися і в метро, гіпермаркетах та громадському транспорті.

Варто запам’ятати, що незнайомі люди поруч не завжди можуть мати позитивний настрій та доброзичливі наміри. Небезпека дії натовпу залежить від спонтанності та сили впливу на кожну людину окремо.

Натовп — це неорганізоване зібрання людей, що перебувають у безпосередній фізичній близькості і мають спільний об’єкт зацікавлення.

Натовп може бути:

 • випадковий (на місці дорожньо-транспортної аварії);
 • експресивний (карнавал, концерт зірки, релігійне свято — де люди відкрито виражають свої емоції: радість, щастя, гнів, горе);
 • конвенційний (групи вболівальників-фанатів);
 • активний або діючий (має 4 підвиди; панічний (люди уникають небезпеки), агресивний (жага вбивства та руйнувань), здирницький (ошукані вкладники фінансових пірамід, мародери) та бунтівний).

Уникати натовп потрібно, але й корисно знати правила поведінки в місцях масового скупчення людей.

 

Пам’ятка «Як подолати паніку?»

Паніка в перекладі з грецької мови означає «несвідомий жах, страх». «Паніка — явище загалу, психологічний стан, викликаний загрозливим впливом зовнішніх умов і виражається в почутті страху й прагненні будь-яким чином уникнути небезпечної ситуації».

Які зовнішні ознаки людини, яка панікує? Людина в паніці втрачає здатність реально сприймати події, обставини, реальність. Вона стає збудженою, занадто рухливою.

Чим небезпечна паніка? Паніка завжди зростає, якщо має взаємне зараження. Вона небезпечна тим, що блокує здатність реального сприйняття та раціонального мислення. Рецепт, який допоможе здолати, «вилікувати» паніку, — це спокій. Банально, але правда — зберігайте спокій.

Паніку необхідно «присікати в корені». Для того, щоб подолати сильний і раптовий страх, необхідно повільно вдихнути, розслабивши руки. За час вдиху порахуйте до трьох. Такий метод посприяє підняттю рівня ендорфінів (гормони, які відповідають за відчуття задоволення). Повторіть цю вправу кілька разів.

Часто буває так, що під час панічних атак волосся вздиблюється, а шкіра покривається так званими мурашками. Однак впоратися з такими виявами неспокою і страху досить легко. «Гусяча шкіра» зникне, варто лише зробити ковток гарячого чаю, який розслабить фолікули. Волосся можна просто пригладити.

Запам'ятайте: лише Ваша моральна готовність до сценаріїв надзвичайної ситуації надійно захистить Вас і Ваших близьких від паніки. Пам'ятайте: стрес — це не те, що з Вами трапилось, а те, як Ви це сприймаєте (Ганс Сельє).

(за матеріалами журналу «Директор школи»)

 

24 жовтня 2018

"Стенд Патріот"

   Компанія «Стенд Патріот» має велику кількість товарів, які разом складають цілу країну стендів. У нас Ви можете знайти презентаційні стендикомплекти для оформлення кабінетів, фойє, приймаленьвійськових частинтаблички для фасадів та кабінетів. Крім того, ми виготовляємо рекламні  вивіски, штендери, візитки, фліпчарти - тобто все те, що допомагає гідно представити організацію у світі маркетингу.

  Наша країна стендів має витриманий стиль, який відповідає поставленим задачам, тематиці, спеціальним вимогам до матеріально-технічного оснащення кабінетів. «Стенд Патріот» зможе забезпечити кожну школу стендами будь-якої складності та виготовити за індивідуальним замовленням.

23 жовтня 2018

 

Нова Українська Школа

   Творчий колектив компанії «Стенд Патріот» виготовив комплект стендів для Нової Української Школи. Вони витримані в конкретній спеціальній стилістиці, які відповідають нормам та стандартам.
  При розробці дизайнери особливу увагу приділяли формулі нової школи: ключові компетентності для життя, педагогіка партнерства, умотивований учитель, орієнтація на учня, виховання на цінностях, нова структура. Компанія «Стенд патріот» звертає увагу на ідеологію, що була закладена в базі міністерства освіти і науки України.
  Ми забезпечуємо на практиці плідну співпрацю вчителів, батьків та дітей. Наші стенди зможуть надати будь-яку потрібну інформацію школярам, батькам та вителям.

22 жовтня 2018

Акція "Святкуємо з компанією Стенд Патріот"

У школі не тільки святкують усі свята, які святкують у державі. Для учнів організовують також чимало розважальних та виховних заходів, для яких потрібні ідеї, сценарії та музика.
Наша компанія «Стенд патріот» пропонує акцію. Поділіться фото, сценарієм чи статтею заходу вашого навчального закладу та отримуйте знижку 7 % на усю продукцію!

Стенди з Державною символікою України

Компанія «Стенд патріот» виготовляє стенди на яких зображена Державна символіка України. Прапор зображений на стенді має жовті та сині кольори – вони є національними в країні. Такі кольори в Україні насамперед з’явились у розписах церков та творах мистецтва. Герб України у стендах компанії «Стенд патріот» займає центральне місце. Вперше згадка про тризуб є в літописах Х сторіччя. Третім символом України є Державний Гімн. Він був затвердженний Верховною Радою у 1992 році, за віршами Павла Чубицького «Ще не вмерла Україна».
Стенди виготовлені нашою компанією користуються великою популярністю. Оскільки вони виготовлені за індивідуальним дизайнерським рішенням та з високою якістю.

Нова українська школа

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета –створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

Це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Детальніше: Нова українська школа

Військовослужбовці на Львівщині відвідали бал, який організували місцеві волонтери.

 

У Львові відбулися довгоочікувані та яскраві танці військових. Замість пострілів – бал, замість форми - вечірнє вбрання, замість плацу - танцювальний майданчик. В Академії Сухопутних Військ імені Петра Сагайдачного закружляли у вальсі майже два десятка пар захисників і захисниць.

Детальніше: Військовослужбовці на Львівщині відвідали бал, який організували місцеві  волонтери.

Різниця цінностей в контексті надбань Теорії поколінь

Ми вважаємо, що ситуація потребує розгляду в контексті формування й розвитку філософської парадигми національної освіти з погляду її адекватності еволюції вітчизняного соціуму. Також можна акцентувати увагу на потенціалі цього феномену як каталізатора певних сфер і рушійних сил розвитку суспільства та взаємодії поколінь.

Дещо проблемною є недостатня кількість вітчизняних досліджень та матеріалів у цій галузі. Проте наявні матеріали є достатньою підставою для загальних висновків або рекомендацій. Розглянемо лише деякі особливості взаємодії учнів і педагогів.

Детальніше: Різниця цінностей в контексті надбань Теорії поколінь

День вчителя!

Разом з розвитком життя людства розвивалася і професія вчителя і ставала все більш затребуваною. Всі школярі знають це свято, День вчителя той день коли варто сказати, спасибі людям величнішої професії - Учитель!

Досить багато душевних якостей повинна об'єднати в собі людина, яка прагне оволодіти професією вчителя: непохитність, терпіння, твердість і м'якість одночасно, стати для дітей прикладом для наслідування. І найголовніше, це вміння цінувати знання, можливість ділиться ними і любов до своїх учнів.

Детальніше: День вчителя!

Штендери рекламні

Одним з найперших, видів зовнішньої реклами, на просторах ще СРСР з'явився штендер рекламний. Правда, тоді, як втім, і зараз як його тільки не називали: і «розкладачка», і «стрітлайн». І дійсно, він до цих пір є мабуть, одним з найбільш ефективних і дешевих засобів реклами, як інтер'єрної, так і вуличної. Сьогодні купити штендер в просто, але більшість оголошень - перекупники. Тому не переплачуйте, а зателефонуйте нам. Ми знаємо про них все. Ми знаємо, що штендер рекламний буває з нанесенням рекламної площі з однієї і двох сторін. Односторонній трохи дешевше, але двосторонній більш ефективніше за рахунок збільшення рекламної поверхні. Замовити штендер  можна і прямокутний і фігурний.

Детальніше: Штендери рекламні

Заборонні знаки.

Будь-яке виробництво, будь-який об'єкт, навіть звичайний офіс, або громадський транспорт завжди були, є і будуть зоною підвищеного ризику. Завжди є ймовірність виникнення пожежі, або травми. Тому і були придумані заборонні знаки з охорони праці. Вони являють собою яскраві картинки або піктограми, які покликані попередити людину про небезпеку. Заборонні знаки з охорони праці та заборонні знаки пожежної безпеки підказують, як треба діяти в різних ситуаціях, коли створюється загроза життю і здоров'ю.

Детальніше: Заборонні знаки.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру!

 Щороку у другій половині вересня, в день відкриття чергової сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. Цього року цей день випадає на 21 вересня.

 Тема Міжнародного дня миру в 2018 році – «Право на мир: 70 років Загальної декларації прав людини».

Детальніше: МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. Рекомендації з організації освітнього процесу.

Для реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти необхідно змінити просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання учнів початкової школи.

У Новій українській школі зростає частка проектної, командної та групової діяльності у педагогічному процесі. Відповідно урізноманітнюються варіанти організації навчального простору в класі. Крім класичних варіантів, використовуються новітні, наприклад, мобільні робочі місця, які легко трансформувати для групової роботи. Планування і дизайн освітнього простору школи спрямовуються на розвиток дитини та мотивацію її до навчання.

Детальніше: НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. Рекомендації з організації освітнього процесу.

Стенди з охорони праці

Керівник будь-якої ланки зацікавлений в тому, щоб уникнути травм співробітників на виробництві. Нести відповідальність нікому не хочеться! А штрафи? Інспекція з праці штрафує по кожній дрібниці, а тим більше якщо відсутні стенди з охорони праці. Купити стенд з охорони праці необхідно якомога швидше. Такий стенд буде постійним нагадуванням про техніку безпеки всім співробітникам, незалежно від посади.

Отримати травму або мікротравму може навіть бухгалтер або системний адміністратор. А наявність стендів з охорони праці на фірмі, виробництві, або офісі, істотно знижує ризик отримання травми будь-якого рівня. Всі працівники будуть пам'ятати, що перш, ніж лізти в зламаний принтер, треба його відключити від живлення електромережі, а при користуванні електрочайником не можна його брати мокрими руками. Кожна організація повинна купити стенд з охорони праці відповідно до специфіки свого підприємства. Ми можемо виготовити стенди з охорони праці індивідуально, або можемо надати вже готовий. Ми розробимо стенди по усіх напрямках діяльності. І для магазину, і для заводу, і для оборонного підприємства.

Детальніше: Стенди з охорони праці

Пожежна безпека

Ось, що Вам дійсно необхідно як повітря, так це стенд з протипожежної безпеки. Саме відсутність такого стенду - ласий шматочок для будь-якого перевіряючого пожежника. Насамперед він питає: "А де стенд з пожежної безпеки? А чи є стенд з протипожежної безпеки?". Зателефонувавши нам і замовивши такий стенд Ви можете бути впевненим що будь-яка перевірка пройде успішно.

Стенд з протипожежної безпеки це те саме що аптечка і вогнегасник в машині. І якщо ви ще не замовили стенд з пожежної безпеки, то прирікаєте себе на великі штрафи.

Детальніше: Пожежна безпека

Куточок споживача

 Як виглядає класичний куточок споживача? По суті, це простий інформаційний стенд, на якому розміщується контент, що стосується охорони прав покупців. Пряме призначення куточка - контакт з клієнтом, можливість доступу до важливої ​​документації.

Наповнення стенда, призначеного для інформування відвідувачів, регламентується законодавчою базою. Сюди входять ті документи, які повинні бути надані покупцеві на першу вимогу. Тобто документи пов'язані із захистом прав споживачів, документація що стосується реалізації певних товарних категорій або послуг, що надаються. Так само куточок забезпечує клієнта можливістю ознайомитися з інформацією про компанії і години роботи.

Детальніше: Куточок споживача

Інформаційні стенди

Інформаційні стенди, мають привертати увагу відвідувачів. Такі стенди призначені для розміщення на них необхідної інформації, яку слід донести до цільової аудиторії. Інформація може бути найрізноманітнішою: відомості про послуги, що надаються, товар, правила і порядок роботи та інша. Інформаційні стенди можуть відрізнятися один від одного своїм дизайном, змістом, використовуваним матеріалом.

Детальніше: Інформаційні стенди

Стенди для Збройних Сил України і Національної Гвардії України.

За радянських часів стенди для армії робилися руками солдат. Виглядали вони хоч і інформативно, але незграбно і кустарно. Сьогодні такими стендами нікого не здивуєш. Адже солдат повинен вчитися воювати, а не робити стенди для армії. Для таких справ є ми! Ми знаємо якими повинні бути стенди для військових формувань. Перш за все це красиве і інформативне рішення для оформлення порожніх армійських коридорів і стін в будь-яких армійських підрозділах.

Детальніше: Стенди для Збройних Сил України і Національної Гвардії України.

Навіщо дітям школа?

Чи пов'язані предмети шкільної програми між собою? Зазвичай це нарізка розрізнених знань. У дітей в результаті немає цілісного сприйняття освіти, немає розуміння мети, до якої ведуть його викладачі. Кожен викладач в свою чергу бачить цілі і завдання тільки свого предмета і не знає цілей інших предметів. У кожної дитини свій талант і призначення. Сучасна освіта схожа на байку - "Лебідь, рак і щука", кожен тягне в свою сторону, кожен переконаний, що саме так і саме туди треба привести дітей. Не дивно, що мотивація в навчанні у більшості дітей відсутня.

Детальніше: Навіщо дітям школа?

День знань

Настає довгоочікувана шкільна пора для всіх учнів, в тому числі, і для тих, хто йде перший раз в перший клас. 1 вересня - прекрасна дата, коли на урочистій шкільній лінійці звучить перший дзвінок і новоспечений учень тільки-тільки збирається зробити крок в новий світ - світ знань, відкриттів і великих звершень. У будь-якому випадку, перший день осені - свято для всіх учнів: як першокласників, так і тих, хто вже побував хоча б один раз в світі школи і знову крокує туди з великим задоволенням і приємним очікуванням початку навчального року. У День знань особливо приємно дарувати прекрасні привітання з 1 вересня учням: класний керівник дає їм важливі настанови і корисні поради, запрошуючи дітей в новий шкільний період.

Детальніше: День знань

Дорожні знаки

Дорожні знаки – це не тільки заборона і обмеження на дорозі, як здається деяким автовласникам. Знаки дорожнього руху – це головний помічник кожного водія в складному світи доріг і магістралей. Дорожні знаки умовно діляться на попереджуючі, забороняючі, наказові, інформаційно-вказівні знаки, знаки пріоритету і знаки сервісу.

Група попереджувальних знаків має форму трикутника з білим фоном і червоними краями. Ці знаки мають на меті звернути увагу водія до небезпеки на дорозі .

Забороняючі знаки, мають круглу форму з червоними краями на білому фоні. Найбільш розповсюджені знаки цією групи обмеження швидкості і заборона проїзду.

Детальніше: Дорожні знаки

Стенди для закладів громадського харчування, їдальні.

 

На відміну від кав'ярень, ресторанів тощо, їдальні відносяться до закладів громадського харчування, які призначенні тільки для надання послуг з харчування. Саме тому їдальні по всьому світу мають попит не тільки серед студентів, але і сімей та людей похилого віку.

Дуже велику роль грає правильне оформлення їдальні та річ зараз не про дизайн та інтер'єр, а про інформаційне оформлення приміщення де кожна людина с може чітко переглянути правила поведінки в їдальні, користь білків, жирів та вуглеводів та піраміду правильного харчування.

Детальніше: Стенди для закладів громадського харчування, їдальні.

Нова Українська школа

Нова Українська школа- це ключова реформа від Міністерства освіти і науки, яка переверне всі уявлення  про освіту стартує з вересня цього року. Головною метою якої є створити школу, у якій учні будуть натхненно навчатись. Вчителі прислуховуватись до думки кожного учня, робити комфортним місце для навчання, яке буде спонукати дітей до навчання та розвитку творчого потенціалу.

Детальніше: Нова Українська школа

Стенди і банери в шкільних музеях і на виставках.

Останнім часом все більше набувають популярності музеї на базі шкіл. Вони можуть бути різної тематики, можуть містити різні матеріали та інсталяції, так в одній школі може бути розташовано не один, а два чи три музеї. Специфіка музеїв будується на вивчені фактів та побудові алгоритму дій. Коли відбувалась подія, хто в ній брав участь, які партнери займаються цим питанням.

Шкільний музей - це унікальний соціокультурний феномен, який концентрує не тільки пам'ять поколінь, але і комплекс різноманітних засобів новітніх технологій.

Детальніше: Стенди і банери в шкільних музеях і на виставках.

Значення мапи області, району, міста.

Мапа області, району, міста – це інформаційна модель, яка може містити в собі не тільки назви і розташування вулиць, населених пунктів, а ще і показувати розміщення об’єктів громадського значення. Так на мапі міста можна зобразити розташування органів місцевого самоврядування, державні служби, лікарні, школи, бібліотеки, церкви, музеї, визначні місця тощо. Розміщувати мапи можна як в приміщення (виготовлюються на пластиковій основі) так і на вулиці (основа конструкції композитна панель, оздоблена каркасом і металевими опорами). Також модель можна зробити об’ємною і таким чином виділити важливі об’єкти.

Інформація зображена на мапі має допомогти швидше зорієнтуватися на місцевості як мешканцям так і тим хто відвідав населений пункт в перше.

Детальніше: Значення мапи області, району, міста.

Безпека в гірничодобувній промисловості

Шахтар – професія дуже небезпечна. У даній сфері існує велика кількість правил безпеки, разом з ними діє комплекс стандартів і норм охорони праці.

Власник установи зобов'язаний забезпечувати гідні умови праці, згідно вимог чинного законодавства. А також забезпечити працівників необхідним спецодягом і індивідуальними засобами захисту.

Детальніше: Безпека в гірничодобувній промисловості

Пропонуємо співпрацю

 Наша компанія пропонує співпрацю:

 

 

 Наші партнери отримують 10 відсотків від вартості замовлення, зробленого замовником. Ви знаходите клієнтів і надаєте їх контактні данні нашій компанії. Вам спілкуватись з клієнтами не обов'язково. Якщо клієнт робить замовлення, то після його передання клієнту ви отримуєте винагороду.  

 

 

Детальніше: Пропонуємо співпрацю

Вказівник як візитна картка населеного пункту

Перше що ми бачимо завітавши в незнайомий населений пункт – це в’їзний знак, який є не тільки декоративним елементом, а і має нести інформацію про місто або село. Без такого вказівника не може обійтись жоден населений пункт. Розміщуються в’їзні знаки, на початку кордону населеного пункту.

Знак повинен зображати характерні особливості міста передавати унікальність та ідентифікувати місто серед інших населених пунктів. Можна розмістити дату утворення населеного пункту, карта, герб, демографічні данні, фото історичних пам’яток населеного пункту. В’їзний знак - це візитна картка міста чи села, це перше враження про населений пункт і його мешканців.

Детальніше: Вказівник як візитна картка населеного пункту

Таблички та вказівники

 

Таблички та вказівники є необхідними помічниками в орієнтуванні людини у певному населеному пункті, селі, а тим паче в великому місті.

Крім інформаційної функції, таблички виконують і декоративну функцію. За допомогою оригінальних табличок можна прикрасити сірі стіни вулиць.

Детальніше: Таблички та вказівники

ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК НА ПІДПРИЄМСТВІ

Кожен роботодавець зобов'язаний вести військовий облік на підприємстві.

Постановою Кабінету Міністрів України затверджено новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов'язаних.

Детальніше: ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК НА ПІДПРИЄМСТВІ

Стенди для оформлення світлиці ЗСУ та НГУ.

 

В каталозі нашого магазину Ви можете знайти стенди для світлиці  військових частин та підрозділів. Ми допоможемо Вам оздобити приміщення згідно діючого Військового Статуту.  Врахуємо специфіку підрозділу, конфігурацію і площу приміщення.

Вуличні стенди

Вуличні інформаційні стенди вирізняються завдяки жорстким умовам експлуатації. Погодні умови (перепади температури, сонячне світло, опади) негативно впливають як на конструкцію стенду так і на інформацію розміщену на ньому.

Ми врахували всі ризики і негативні фактори.

Детальніше: Вуличні стенди

Інформаційно-презентаційні стенди

  Інформаційні стенди (інформаційні дошки) дуже зручний спосіб розміщення будь-якої інформації. Компанія «Стенд-Патріот» виготовляємо стенди інформаційні для державних підприємств, установ  та офісів, презентаційні стенди для оформлення фойє навчальних закладів та приймалень, ми розробляємо стенди для виставок та презентацій.

Ми  виготовляємо стенди з пластику ПВХ як для вмонтованої так і для змінної інформації (оздоблені кишенями з прозорого пластику). Також ми виробляємо стенди з корковою поверхнею для приколювання інформації кнопками та металеві стенди для кріплення інформації магнітами. Наші інформаційні та презентаційні стенди розмішують у вестибюлях офісних і бізнес-центрів, біля ліфтів у торгівельних центрах та в приймальнях державних закладів. Ми ладні розробити індивідуальні макети будь якої форми, складності і розмістити на них будь яку необхідну для Вас інформацію.

У нас Ви можете замовити інформаційно-презентаційні стенди в найкращому співвідношенні ціни та якості. Наші дизайнери розроблять для Вас стенди з урахуванням всіх потреб та побажань, будь якої складності.

Детальніше: Інформаційно-презентаційні стенди

Історико-Патріотичне виховання

Найпоширенішою продукцією нашої кампанії є стенди з патріотичного виховання, а також стенди з історії нашої держави та рідного краю. Патріотизм- це фундамент суспільного та державного устрою. Виховання патріотизму- це умова ефективності функціонування всієї системи державних інститутів. Патріотизм не є закладеним у генах, але його не можна отримати у спадок та необхідно формувати і виховувати. Патріотичне виховання не можливо без знання історії  та наочного прикладу, саме тому наша компанія виготовляє стенди по історії, стенди з видатними українцями, мислителями та поетами, стенди з державними діячами та полководцями.

Стенди з історико-патріотичного виховання сіють добро, повагу та любов до своєї землі. Ми допоможемо прикрасити ваш заклад патріотичними стендами з відомими історичними постатями. В рубриці «Історико-Патріотичні стенди» представлений широкий асортимент продукції, та якщо ви хочете замовити індивідуально розроблені стенди ми з радістю виконаємо всі побажання. Ми здатні виготовити стенди по історії та стенди с патріотичного виховання будь-якої складності для всіх типів підприємств, військових підрозділів, навчальних закладів та закладів з військовим ухилом. 

Детальніше: Історико-Патріотичне виховання 

Державні символи України

Державна символіка України - невід’ємний атрибут кожного державного закладу!  Стенди з символікою мають великий вплив на патріотичне виховання. Саме тому компанія «Стенд-Патріот» пропонує великий асортимент яскравих стендів з Держаним гербом, прапором, Конституцією. Крім того,  на стендах ми кріпимо пластикові кишені для портрету Президента і для іншої змінної інформації.

Якщо Вам потрібен стенд, який як найкраще пасуватиме до інтер’єру  вашого навчального закладу, державної установи чи офісу – ви вже знайшли те, що шукали! Команда професіоналів нашої кампанії вразить Вас своєю уважністю та красою стендів, які слугуватимуть Вам довгі роки.

У нашому каталозі в розділі «Державна символіка України»  Ви можете купити не дорого стенди у стилі притаманному нашому народу, з доданням етнічних орнаментів, калини, квітів барвінку,  національних костюмів та інше.

Детальніше: Державні символи України

Стенди з безпеки життєдіяльності

Компанія «Стенд-Патріот» пропонує до Вашої уваги стенди з безпеки життєдіяльності. У цьому розділі Ви можете замовити яскраві настінні стенди трьох сегментів: стенди з охорони праці; стенди з безпеки життєдіяльності; стенди з пожежної безпеки.

Стенди з безпеки життєдіяльності дохідливо розкажуть про правила поводження на воді та вибухонебезпечними предметами, послідовність дій при виникненні пожежі та в разі терористичного акту, засоби захисту органів дихання та шкіри, правила дорожнього руху та безпеки на дорозі. Наші стенди розкриють сутність і загальні засади безпеки життєдіяльності. Це стосується джерел, факторів та особливостей небезпек і ризиків, загроз організму і внутрішньому світу людини, а також способи протидії їм на індивідуальному та суспільному рівнях. Адже вміння бачити всі аспекти середовища життєдіяльності, запобігати агресивному впливу зовнішніх факторів, деструктивним наслідкам своєї поведінки в екологічних системах і соціальних середовищах — важлива умова благополуччя і здоров’я соціуму. У нас Ви можете купити якісні стенди за приємними цінами.

Детальніше: Стенди з безпеки життєдіяльності