Пн-Пт с 9:00-17:00, Сб-Нд вихідні  

 

(097) 171 41 10    (057) 759 47 05

(073) 133 77 15    (099) 470 61 47

Статті

В'їзні знаки для населених пунктів

В'їжджаючи в будь-яке незнайомий місто, перше, що ми зустрічаємо на своєму шляху це в'їзний знак, який є не тільки естетично привабливим елементом, а й своєрідним інформаційним щитом, що надає певну інформацію про місто. Він відноситься до елементів міського дизайну, без якого не обходиться практично будь-який населений пункт. Розташовується в'їзний знак, як правило, на самому початку кордону міста або району.

На в'їзному знаку розміщуються відомості дати освіти населеного пункту, герб, карта і будь-яка інша інформаційна довідка.

Що стосується матеріалів виготовлення такої малої архітектурної форми, то вони можуть бути різні, ось найпоширеніші:

1.Бетон і залізобетон, дозволить створити будь-яку форму будь-яких розмірів, відрізняється міцністю і довговічністю, але виглядає застаріло. З бетону зараз виготовляються дуже рідко, тому що не можна втілити цікаві дизайнерські рішення.

 1. Метал - дозволить так само створити будь-яку пластичну форму, але вимагає періодичної реставрації та обробки спеціальними засобами, що протистоять корозії.
 2. Композит так само як і метал підлягає догляду, але є більш дешевим варіантом.
 3. Пластик - менш поширений, в зв'язку з недовговічністю, а при різких перепадах температур здатний руйнуватися. Тому в районах з холодним кліматом не бажано виконувати з подібних матеріалів.
 4. Дерево. Рідко зустрічається, в зв'язку з горючістю, недовговічністю і т.д. В'їзний знак з цього матеріалу виконується при в'їздах в невеликий населений пункт.

Архітектурне рішення в'їзного знака будується таким чином, що він добре виглядав як з боку в'їзду в місто, так і з боку виїзду з нього, по принципам фронтальній композиції, тобто добре опрацьовується передній і задній фасад.

Висновок.

В'їзний знак є своєрідною невеликий візитною карткою міста, в якому зібрані основні відомості про населений пункт та культуру його мешканців.

Що відбувається під час карантину коронавірусу з нашим мозком та як з цим впоратись.

Люди не просто люблять бути соціальними, ми повинні такими бути.

Насправді люди, які мають слабкі соціальні стосунки, на 50% частіше помирають за певний період, ніж люди, які мають більш міцні зв’язки, згідно з даними метааналізу 2015 року, що включає понад 308 000 людей.

Інакше кажучи, самотність здається такою ж смертельною, як і куріння 15 сигарет на день.

Ось чому позбавлення себе соціальних зв’язків, навіть тимчасово, не приводить до добра: ваше тіло намагається сказати вам – «соціалізуйся», щоб залишатися в живих.

"Якщо ми думаємо про самотність так само як про голод і спрагу, саме цей неприємний стан спонукає нас до пошуку соціальних зв'язків так само, як голод мотивує нас шукати їжу", - ведуча автор дослідження Джуліанна Хольт-Лунстад, професор психології та нейронауки з університету Бріггем Янг.

Звичайно, за її словами, у ситуації на кшталт пандемії, яка вимагає від вас зменшити чи усунути контакт віч-на-віч, цей дискомфорт потрібно терпіти, щоб запобігти небезпечним негайним наслідкам.

Незалежно від того, чи ви на самоізоляції через те, що ви підхопили у вірус, або просто працюєте вдома, оскільки цього вимагає ваш офіс чи юрисдикція. Зниження фізичної активності може вплинути на ваш розум.

Подивіться на травмованих спортсменів на приклад. Спортсмени можуть зазнати "емоційного потрясіння", коли вони отримали травми, значною мірою тому, що у них більше немає механізму подолання, який, можливо, стримував би ці почуття.

Це може проявлятися як смуток, роздратування, розчарування, гнів та інші незручні емоції.

Зменшення або фактичне усунення фізичних навантажень також може спричинити атрофію м'язів.

Дослідження, проведене в Журналі прикладної фізіології, свідчить про те, що лише два тижні бездіяльності можуть почати заперечувати надбавки до вашої роботи серця та м’язів, згідно з повідомленнями US News & World Report.

В іншому дослідженні встановлено, що дорослі люди, які займалися спортом протягом чотирьох місяців, а потім пропускали  місяць, втратили більшість поліпшень своїх аеробних можливостей.

Згідно з лютневим дослідженням у Ланцеті, яке включало 24 попередні дослідження психологічних наслідків карантинів під час спалахів хвороби, досвід може призвести до посттравматичних стресових симптомів, депресії, плутанини, гніву, страху та зловживання наркотиками.

Найбільш вразливими людьми, зазначають автори дослідження, є ті, у кого зараз є проблеми з психічним здоров’ям, або були у минулому.

На те, як на вас впливає період соціальної ізоляції чи просто зменшених взаємодій, також впливає ваша особистість.

"Якщо ви масовий екстраверт, який процвітає в соціальних контактах," цей досвід вдарить по вам сильніше ", ніж якщо ви інтроверт, який дуже комфортно згортається на дивані з книгою", - сказав психолог доктор Шеррі Бентон.

 

 

 

Куток з охорони праці

Значним проявом поваги до робітника з боку керівництва є турбота про його безпеку. Свідоме сучасне відношення до техніки безпеки виводить цю тему далеко за межі формальності. Кожен куток з охорони праці, запропонований нашою командою, виконано помітно та інформативно. До того ж, власне виробництво дає нам можливість робити його якісно та швидко, на завищуючи ціну. Звертайтеся до нашого каталогу, та обирайте:

 

 • Стенди з загальної безпеки
 • Пожежна безпека
 • Стенди ПДД та безпеки на дорозі
 • Технічні позначення
 • Попереджувальні знаки

 

Більшість стендів виконана з якісного 4мм пластику ПВХ покриттям - носієм зображення. Якість стендів контролюється та перевіряється на кожному етапі виробництва. Наш інтерес полягає у подальшій та постійної співпраці з вами. Незалежно від вашого місцезнаходження, ми доставляємо товар по всій Україні.

 

Класний куток

Кажуть, життя складається з дрібниць, але деякі з них при більш детальному розгляданні зовсім не є дрібницями. Такий елемент оформлення, як класний куток, несе у собі дуже важливу організаційну інформацію, а добра організація праці завжди вела до успіху тих, хто її притримувався. Наша фабрика стендів працює за наступною схемою:

 

Ви робите замовлення > Ми розробляємо та затверджуємо дизайн у вас > Виготовляємо макет з ПВХ у власному цеху > Передаємо або відправляємо готовий стенд Вам

 

Стенд можна замовити особисто, або обрати з каталогу. Наш каталог має дуже багато готових рішень, які до речі можна комбінувати чи модифікувати як вам буде більше до вподоби. Наша команда має за мету надати вам максимальну свободу вибору, незалежно від вашого профілю та місцезнаходження. Ми працюємо по всій країні!

Оформлення кабінету біології

Величезне значення у шкільній програмі має біологія, адже вона вивчає природу, все, що нас оточує та нас самих. Деякі діти саме у школі можуть визначитися з майбутньою професією, обравши у її якості біологію чи медицину. Не останню роль у цьому грає оформлення кабінету біології. Якщо дитині комфортно у ньому, а інформація на стендах її зацікавлює - наша мета досягнута. Стенди, які ми виготовляємо мають

наступні особливості:

 

 • Вони виготовлені на власному виробництві з контрольованою якістю
 • Їх розробляють досвідчені майстри дизайнерської справи
 • Вони розроблені з побажань клієнтів, тому завжди актуальні.

 

Переконайтеся в цьому, звернувшись до нашого офісу будь-яким з вказаних способів. Наші привітливі менеджери завжди готові детально відповісти на всі ваші запитання, ознайомити з каталогом та умовами співпраці з нами. Незалежно від вашого місцезнаходження, по всій Україні працює наша система доставки.

 

Інформаційні стенди

Зайшовши на наш сайт, багатьом відвідувачам може стати помітним широке розмаїття шкільних стендів, та стендів для учбових закладів більш високого рівня. Ми й насправді приділяємо цій галузі значну увагу, але це не заважає нам зробити та запропонувати вам цікаві та стильні інформаційні стенди для організацій та держустанов. Серед таких стендів можуть бути:

Стенди для держустанов

Техніка безпеки

Куточки споживача

Розклад роботи

Презентаційні матеріали

Склад комісії та ін…

Оформлення цих стендів залежить від ваших потреб і зовсім не прив’язано до каталогу. Ви можете обрати потрібний стенд, додати йому карманів, тексту, колір, або навіть замовити власний макет, якого в каталозі немає. Ви будете приємно здивовані оперативністю та творчим потенціалом нашої команди. Чекаємо на вас за телефонами та адресами, вказаними на сайті.

111

Стенди для школи дешево

Під час літніх канікул багато педагогів та керівників шкіл починають працювати над оновленням навчального простору, бажаючи зустріти в новому учбовому році своїх підопічних та їх батьків новим оформленням закладу. Завдяки власному виробництву ми пропонуємо вам наші стенди для школи:

Дешево (ми працюємо без посередницьких націнок)

Швидко (строки залежать лише від нас)

Якісно (ми контролюємо виробництво на всіх етапах)

Наша мережа доставки працює по Україні на всі напрямки - в багатьох містах є наші клієнти та партнери. Щодня ми відправляємо певну кількість товару у різні куточки нашої країни. Спосіб доставки ви можете обрати той, яких є зручнішим для вас та узгодити його з нашим менеджером, зателефонувавши по одному з вказаних номерів.